Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Национален Опел Събор

Тази тема е заключена « Prev

Petsata снимка Petsata 04 юни 2009 - 22:29

Колеги искам да помислите добре преди да пишете в тази тема и да кажете, кой ще идва и кой няма да може да дойде на опел събора в Калояново ! Затова помислете добре организирайте си отрано нещата да не стане в последния момент да почнат някой да се отказват. Знам, че всички си имаме проблеми (повече от финансова гледна точка), и за това искам да разбера колко хора точно ще се съберем за да можем да отидем повече хора с няколко коли и да правим партия за бензина, нафтата или газта, за да ни излезе на всички по евтинко и за да можем да отидем колкото се може повече хора. Говорете с жените или гаджетата (кой каквото има), ако искат и те да дойдат (ако искат естествено). Нека си направим една незабравима разходка и да почетем любимата марка !
Отговори

gospod_ снимка gospod_ 05 юни 2009 - 11:32

Пешоу изпревариме с тач тема начи аз исмех да я пусна ама си замълчах :flag: на мен много страшно много ми се идва както знаете съм почитател на марката още от 15 годишен и ще бъде страшно интересно жисиайки турбо мурбо протинетки но специално за мен както винаги ще се решава в последния момент :icon_wink2:
Отговори

miro98 снимка miro98 06 юни 2009 - 18:14

Пеца, кога ще бъде събора в Калояново?
Мнението беше редактирано от kaka: 06 юни 2009 - 20:39
Причина за редактиране:: Писането на кирилица е задължително.
Отговори

onufri снимка onufri 06 юни 2009 - 20:35

НА 4 И 5 ЮЛИ.ЗА МЕНЕ НЕ СЕ ЗНАЕ ЗАЩОТО НЯКОИ ТРЯБВА ДА ОСТАНЕ В МАГАЗИНА,А НЯМА ДА ОСТАВА КМЕТА Я
Отговори

Ozzyfeld снимка Ozzyfeld 07 юни 2009 - 16:13

Повсяка вероятност съм там,като сигурното повърждение ще дам 3-4 дена преди събитието,защото ме съкратиха и незнам какво ще стане до тогава.Добре ще е да дойда щото съм сам и съм на газ (7литра на 100км.) :icon_wink2:
Отговори

Petsata снимка Petsata 07 юни 2009 - 22:17

 Ozzyfeld, на 07 Jun 2009, 05:13 PM, каза:

Повсяка вероятност съм там,като сигурното повърждение ще дам 3-4 дена преди събитието,защото ме съкратиха и незнам какво ще стане до тогава.Добре ще е да дойда щото съм сам и съм на газ (7литра на 100км.) :icon_wink2:


това е дибре че го казжаш но за горивото няма да се притесняваш, ако вземеш още някой колега в астроляка ще си цепите горивото и ще излезе по евтинко. За това всеки който може да дойде с колата и може да вземе за другарче някой колега който няма възможност да дойде със собствената кола, да пише за да разпределим хората по колите !
Отговори

gospod_ снимка gospod_ 08 юни 2009 - 08:06

на палатки ли или само за 1 ден ш отидем ? :icon_wink2:
Отговори

Petsata снимка Petsata 08 юни 2009 - 18:44

 gospod_, на 08 Jun 2009, 09:06 AM, каза:

на палатки ли или само за 1 ден ш отидем ? :newsm05_41:


Ами аз си мисля за оставане двата дни (с една нощувка), ще вземем някакви палатки, който има но така като гледам едва ли ще се спи ! А и се очертава през вечерта да е по приятно от колкото през деня !
Отговори

Slash снимка Slash 08 юни 2009 - 18:50

Ще пропусна както изглежда, а пък така да ми се ходешее............. :newsm05_41: :dance: :o :o
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 08 юни 2009 - 19:28

Още като видях темата и си казах там съм :newsm05_41:

Жената е запалена също, така че ще сме двамцата с астро-сивушко ;)

Планирано е вече, само да не се объркат плановете!

Мислим да си платим нощувка за колата и ако случайно се спи да се опнем на седалките за малко дет се вика да не изтървем много ;) Което ме води на мисълта че задължително ще съм там 2 дена ;)
Мнението беше редактирано от ivailo06: 08 юни 2009 - 19:31
Отговори

Petsata снимка Petsata 08 юни 2009 - 21:33

 ivailo06, на 08 Jun 2009, 08:28 PM, каза:

Още като видях темата и си казах там съм :newsm05_41:

Жената е запалена също, така че ще сме двамцата с астро-сивушко ;)

Планирано е вече, само да не се объркат плановете!

Мислим да си платим нощувка за колата и ако случайно се спи да се опнем на седалките за малко дет се вика да не изтървем много ;) Което ме води на мисълта че задължително ще съм там 2 дена ;)


идеално - аз днеска споделих с наще и бащата и той много за зариби да отиде нали кара зафира ! Само да не замине на път ! Така че ако нещо не се обърка аз ще съм със зафира вместо с астра !
Отговори

gaspi снимка gaspi 13 юни 2009 - 15:16

Аз съм сигурен за идването,но дали ще съм с колата още не знам. Надявам се дотогава да я направя,че много се проточи вече.
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 13 юни 2009 - 21:54

Мисля че е важно и пускам двата линка тук ;)

http://www.opelclub-...showtopic=59084

http://www.opelclub-...showtopic=59335 Трябва да се преброим и да пуснем поръчка за стикерчета, че то не остана!

:clap:

Ако някой има време може да хвърли едо очо и тук http://www.opelclub-...showtopic=54922
Мнението беше редактирано от ivailo06: 15 юни 2009 - 13:41
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 15 юни 2009 - 13:17

Колегията, сега малко по сериозно!

Какво съм си отбрал като инфо до момента:

Русе-Калояново-Русе приблизително 600 км., тези които ще се пускат на пистата да предвидят допълнителните километри :clap:

Съответно в Калояново трябва да сме около 9:00-9:15. Тръгването от тук трябва да стане между 3:30 и 4:00 (най-късно), Търновци ни чакат до 5:00, като съответно там ще са и Варненци и околието на Търново, от там се поема към Габрово и т.н. Понеже ще има и Румънска групичка (все още чакам подробности за тях) ще драсна едно ЛС те да са от правилната страна на Дунав мост 3:00 до 3:30 (най-късно), посрещам ги и ги мъкна към мястото за тръгване.

Предлагам в този ранен час 3:00 да се сберем на Лукойл (МЕТРО), по едно кафе и до 3:45 (най-късно) да сме се изтреляли към Търново, ако Румънците закъснеят, аз ги чакам и Ви застигам без пиш паузи ;)

Горе долу това ми се върти из главицата, ако някой има предложения съм насреща.


Следващото важно нещо е колко коли ще сме, знам че късно започнахме да обсъждаме събора, но това си е май Русенски манталитет ;(

Помислете всички да речем мъртвата точка като дата да е 20.06. защото който ще търкаля кола натам трябва да си поръча и комплект стикери, съответно да си ги поръчаме от шефчетата.

Ако някой се сети за каквото и да е може да ме открие на 0885331183


П.П Надявам се да съм писал разбираемо а не само бла, бла, бла :first:

П.П 2 Така като гледам разходите са следните гориво за 600 км., стикери 3 лв. комплект (2 стикера за една колица), вход 1 човече - 5 лв. за един ден (10 лв. за двата дена), такса палатка или автомобил 5 лв. Ако нещо съм изпуснал някой да ме допълни, а да храна+вода+бирички+кафенца ;)
Мнението беше редактирано от ivailo06: 15 юни 2009 - 13:52
Отговори

FRYER снимка FRYER 15 юни 2009 - 14:37

Идеята изглежда добра.Аз съм от Севлиево и предполагам няма да минете от тук.В такъв случай моето предложение е да се събере цялата група в Габрово.Това ще включи хората от Русе,Велико Търново,Габрово ,Севлиево и вече не знам колко човека ще са от Трявна,Дряново и околоията.
Споделиете вие какво мислите за това допълнение.Да се чукне един час на среща в Габрово?
Мнението беше редактирано от FRYER: 15 юни 2009 - 14:39
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 15 юни 2009 - 15:41

Писах си с колегата който организира Търново и региона Milislavov, той ми обясни за пътуването миналата година, съответно в Габрово колегите ще ни чакат на някоя бензиностанция и ще станем доста градове на едно място. Влез във форумчето на Велико Търново и му драсни едно ЛС, каза че не помни коя е бензиностанцията в Габрово, но предполагам ще те насочи към човека който организира Габровци ;)

Миналата година сборен пункт Габрово е бил в 6:00.
Мнението беше редактирано от ivailo06: 15 юни 2009 - 15:42
Отговори

Petsata снимка Petsata 15 юни 2009 - 21:14

Организацията за сега е добра но все още не се знае кой ще идва !
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 15 юни 2009 - 21:28

Благодаря Пеца, дано скоро да има резултат от поста и всеки да се вземе в ръце и да каже дали ще идва :first:

Съответно за колегите решили да идват в последния момент (решили в 3:00 на 04.07. :clap:) , ще могат да си вземат стикери на входа на пистата, писах днес на fanatic, той върна инфо че ще има стикери и там.

П.П. Така че и решилите в последния момент са добре дошли.
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 16 юни 2009 - 13:47

Привет, колегията!

Преди малко ми писаха че замомента Румънците се въздържат, но дано и при тях да има решили в последния момент ;)

Като имам ново инфо ще пиша пак :clap:
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 19 юни 2009 - 14:29

Пак съм Аз ;)

Ето започват и проблемите с маршрута, Шипка и пътя след Шипка не става, може да хвърлите едно очо ето тук http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...55220&st=40

Набързо ще Ви преразкажа, до Търново сме ОК но предложението е следното от Търново продължаваме в посока Севлиево от там към Абланица и обща среща с Плевен-Ловеч-и околията съответно ползваме прохода Троян-Кърнаре, и от там Хисаря към Калояново.

Малко сметки пътя става малко по дълъг от 270 става на 320 което си е 100 км отгоре отиване и връщане така че разхода се вдига с 10-15 лв. Всеки да си прецени. Аз ще разцъкам още няколко маршрута и ще проверя как са пътищата.

П.П Ще видя какво приказва майор Костов сутрин рано по БТВ ;)

Това е засега ако има нещо ново ще пиша.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg