Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Omega B

Omega B - Сваляне на централната конзола и табло

ГостGercho_* 13 декември 2005 - 15:09

Моля Ви за инфо как се разглабя централната конзола на Омега '96 год. искам да си сменя лампичките по копчетата и за осветлението на дисплейчетата на климатроника
Отговори

Stefo G. снимка Stefo G. 13 декември 2005 - 21:50

Ако си с Омега Б(не знам от коя до коя година са моделите) това може би ще ти помогне тук
Отговори

vectra снимка vectra 14 декември 2005 - 15:23

С омега б е 100%!Б-то започва от 94-та!
Отговори

Stefo G. снимка Stefo G. 14 декември 2005 - 21:49

vectra, на Dec 14 2005, 03:23 PM, каза:

С омега б е 100%!Б-то започва от 94-та!
<{POST_SNAPBACK}>

:flag: Мерси за информацията ;)
Отговори

saso снимка saso 11 август 2007 - 09:57

Не бачка осветлението на климатроника. Как се разглабя тая конзола? Гледах темата за вектра Б ама реших ако има нещо по-специфично при омегата. Някой ако е разглабял да каже, а ако се постарае като Vectra B с картинките още по-убаво.

П.С. Купувам един от температурните дисплеи на климатроника.
Отговори

Maiky снимка Maiky 11 август 2007 - 10:30

Горе долу си е баш като на Вектра Б! Гледах един приятел как я разглабя и няма нищо по-различно! Ще се справиш със сигурност! Успех! :devil-smiley-019:
Отговори

nbn1 снимка nbn1 11 август 2007 - 12:32

Колега, виж тук: http://www.blauetachos.de/doc/opel/omega-b...pel_omega_b.htm
:devil-smiley-019:

Забравих да поясня, че за табло с климатроник е най-долу.
Отговори

pe_tr снимка pe_tr 05 април 2008 - 14:20

 nbn1, на Aug 11 2007, 12:32 PM, каза:

Колега, виж тук: http://www.blauetachos.de/doc/opel/omega-b...pel_omega_b.htm
:newsm05_41:

Забравих да поясня, че за табло с климатроник е най-долу.

трудничко си е но все пак се разглабя. Пиша за тази с климатроника. Не се напъва изобщо, а си има лостче за отклщчване на таблото, което ако не го знаеш трябва да налучкаш.
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 04 май 2008 - 22:51

Колега аз се мъчих да го сваля таблото но не става даже падна от таблото едно желязо отвътре.....къде е това лостче?
Отговори

ivo_loki снимка ivo_loki 05 май 2008 - 08:59

 milcho2005, на May 4 2008, 11:51 PM, каза:

Колега аз се мъчих да го сваля таблото но не става даже падна от таблото едно желязо отвътре.....къде е това лостче?

а и аз мойто не мога да го сваля. :whistle:
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 05 май 2008 - 21:57

някой :whistle: :beer:
Отговори

ESSTER снимка ESSTER 26 юни 2008 - 16:54

Колеги, имам проблем с осветлението на цифрата за температурата на климатроника. Не мога да сваля махагоновия капак за да проверя крушката. Двата винта зад пепелника ги намерих но в горната част нещо държи капака. Знае ли някой как се сваля това чудо?
Отговори

ivo_loki снимка ivo_loki 26 юни 2008 - 17:43

 ESSTER, на Jun 26 2008, 05:54 PM, каза:

Колеги, имам проблем с осветлението на цифрата за температурата на климатроника. Не мога да сваля махагоновия капак за да проверя крушката. Двата винта зад пепелника ги намерих но в горната част нещо държи капака. Знае ли някой как се сваля това чудо?

потърси ръководство за омега б в форума.аз си свалих там пише има и снимки.май така беше.лично мое мнение е ако не разбираш не пипай .не ходи в първия сервиз , където ще ти кажат да бе няма проблими, ще го оправим.а отиди в лицензиран сервиз.там ще ти удерат кожата но ще го направят.успех и пиши.
Отговори

ESSTER снимка ESSTER 26 юни 2008 - 22:00

 ivo_loki, на Jun 26 2008, 06:43 PM, каза:

потърси ръководство за омега б в форума.аз си свалих там пише има и снимки.май така беше.лично мое мнение е ако не разбираш не пипай .не ходи в първия сервиз , където ще ти кажат да бе няма проблими, ще го оправим.а отиди в лицензиран сервиз.там ще ти удерат кожата но ще го направят.успех и пиши.

не намирам никъде ръководство за Омега . за Астра, Корса, Калибра- да но за Омега не.
Колеги никой ли не е е свалял мхагона на Омегата?
Отговори

ivo_loki снимка ivo_loki 28 юни 2008 - 10:44

 ESSTER, на Jun 26 2008, 11:00 PM, каза:

не намирам никъде ръководство за Омега . за Астра, Корса, Калибра- да но за Омега не.
Колеги никой ли не е е свалял мхагона на Омегата?

абе има ръководство.има линк.руско е .търси ръководства.аз май намерих първо за астра май.тема а и вътре имаше линк и за омега б.потърси хубавичко. <_<

 ivo_loki, на Jun 28 2008, 11:39 AM, каза:

абе има ръководство.има линк.руско е .търси ръководства.аз май намерих първо за астра май.тема а и вътре имаше линк и за омега б.потърси хубавичко. :mhihi:

точно така ,пишеш на търсачката ръководство . и ще го намериш.
Отговори

stan4o снимка stan4o 28 юни 2008 - 12:11

еи мн голям проблем ти огледа ли елементарно е отдолу си намерил винтчетата после сваляш капачките на цдто или касетофон там с квото си и под тах има още винтчета като свалиш кастофончето вече всичко ще ти е ясно това ако си с по старото табло на новата се свала пак цд то но то е с щипки може и мн малки отверки да ползваш успех
Отговори

banan80 снимка banan80 29 юни 2008 - 08:45

Влез ето тук и виж.За климатроника е най отдолу.Успех <_<
Отговори

ESSTER снимка ESSTER 01 юли 2008 - 19:19

 banan80, на Jun 29 2008, 09:45 AM, каза:

Влез ето тук и виж.За климатроника е най отдолу.Успех <_<

Колега благодаря много. Действително е лесно когато човек го знае. Пак благодаря
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 11 юли 2008 - 12:50

Колеги четох навсякъде теми ,гледах снимките как се сваля но аз ли съм идиот.. Таблото лепено ли е незнам ... свалям ЦД-то пепелника всичко ок...но не мога да намеря как се сваля конзолата....търсих щипки скоби и т.н нищо...не помръдва....моля ви за помощ!! това табло ме побърква като не свети....питах в няколко сервиза, но те не се "занимавали" с такива неща... мерси предварително! :hand: :mhihi: :hand: :flag:
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 12 юли 2008 - 08:00

Някой ?? :mhihi: :hand:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg