Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

Италианско преследване 1-ви Кръг 24.05.2008

Тази тема е заключена

vasko-z снимка vasko-z 24 май 2008 - 21:52

радвамсе че вие харесало състезанието .то си беше чисто рали у4астниците показаха каране на метрологични условиа
с две думи като по вода
съжалявам ако несъмсе запознал с някои от опелджиите или на някои несъм обърнал внимание но бях твърде зает с организацията по състезанието въпреки че небеше на ниво но има оште каде да се ошлаифаме оргазиционно
въпреки всичко съм доволен от преставянетоси 3ти но на края изпуснах малко нервите
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 24 май 2008 - 22:05

И аз бях там, и аз се наслаждавах. Наистина беше един прекрасен ден. Много емоция, много адреналин, много колегиалност. Благодаря на всички, които дойдоха и участваха. Стана страхотно мероприятие. :a049: :unsure: :unsure: :unsure:
Отговори

Жоро снимка Жоро 24 май 2008 - 22:23

 andrey, на May 24 2008, 10:10 PM, каза:

ако имаш снимки качи нещо

Аз имам само ТОВА, че ме мързеше да снимам...
Отговори

Гостpeshokn_* 24 май 2008 - 22:26

Поздрави на всички участващи и най-вече на Васко Зъ, защото направи доста добра огранизация. Искам да кажа също на Тошко veseliq_roger, че съм му много благодарен, че така ненадейно и неочаквано се наложи да го поканя и той прие поканата ми.

Снимките са готови, след малко ще ги кача. Имам и 4 видео клипа, от които най-дългия като времетрайност е на Тошко!
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 24 май 2008 - 22:29

вси4ко беше супер,освен маиката природа и дребни грешки допуснати от моя страна,евала на вси4ки сьфорумци които ни подкрепяха :unsure:
Отговори

Жоро снимка Жоро 24 май 2008 - 22:30

Абе не знам, обаче приятелите на тоя пич с самоковската корса го питаха постоянно дали има масло, явно им е болно място :)
Отговори

Гостpeshokn_* 24 май 2008 - 22:36

Това са снимките! Кака ще даде още! :unsure:

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

KRiS_KN снимка KRiS_KN 24 май 2008 - 22:36

Първо искам да кажа че всичко беше супер! Слуховете за Корсата беха подхранени доста! :unsure:
Собственика вдига капака и на просто око се забелязваше стоковия Корсов мотор. Втория признак беше че ускорението и беше под всякаква критика. Следващия път ИСКРЕНО се надявам Тошко да го накаже

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  100_6284.JPG (443,96K)
    Брой изтегляния: 20
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 24 май 2008 - 22:49

корсата беше страшен тиняк,но гумите и шофьора бяха на ниво,евала;следващия пьт ще се представя по добре;надявам се :unsure:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 май 2008 - 23:07

Супер беше! Направих си невероятен кеф. Това с времето се оказа доста кофти момент, но лично аз не съжалявам. :unsure: Беше голям кеф. Все пак с тази кола с която бях нямаше как да е по-добре. За другия път ще гледам да се подготвим повече. :unsure:

Много :unsure: за Осогово Рейсинг за организацията! :a049:

Значи гледах внимателно гонката между двете корси. Според мен на veseliq roger колата е в пъти по-силна, но имаше явни проблеми със стабилността в завойте. Просто гумите Марангони с които кара не смогват на силата която има корсата. Другата корса беше предала богу дух и с това димене като Вартбург направо беше голяма атракция, но пича не знам с какви гуми беше но караше супер чисто. Общо взето нямаше никаде поднасяне и т.н. Докато корсата на roger често поднасяше и от това губеше много време. Затова и се получи тази разлика. Общо взето на трасето печелеха тези които караха максимално чисто без недозавиване и поднасяне. Но много малко бяха колите които бяха подготвени адекватно за трасето и се справяха с всичките тези обратни завои. Все пак стана много яко състезание и за участниците и за публиката!
Отговори

andrey снимка andrey 24 май 2008 - 23:15

браво peshokn за снимките много са добри , хареса ми състезанието другия пат пак сам там,пробваи се и ти с астрата :)
Отговори

Гостpeshokn_* 24 май 2008 - 23:19

Видеото на Роджър срещу Хондето можете да изтеглите от тук - 5:27 мин., 114 мб. Не съм го качвал по сайтовете, защото искам качеството и големината да бъдат запазени!

Какво да се пробвам с астрата, бе Андрейка? Пускахме се на летището с Миро - той е 1.3 бензин, аз 2.0 дизел, той 75, аз 101 коня, той 900 кг аз 1300 кг и вървим наравно... ще я мисля, въпреки, че за подобно нещо не е необходима скорост, а умения. Все пак следващия път, когато си тук, ела и кажи едно здрасти! :unsure:
Отговори

andrey снимка andrey 25 май 2008 - 11:33

 peshokn, на May 25 2008, 12:19 AM, каза:

Видеото на Роджър срещу Хондето можете да изтеглите от тук - 5:27 мин., 114 мб. Не съм го качвал по сайтовете, защото искам качеството и големината да бъдат запазени!

Какво да се пробвам с астрата, бе Андрейка? Пускахме се на летището с Миро - той е 1.3 бензин, аз 2.0 дизел, той 75, аз 101 коня, той 900 кг аз 1300 кг и вървим наравно... ще я мисля, въпреки, че за подобно нещо не е необходима скорост, а умения. Все пак следващия път, когато си тук, ела и кажи едно здрасти! :unsure:


Брат мернах те ама ти беше на съдийската маса и нямаше начин просто ,а иначе мернах колегата с теб дето беше на omv ,а и бях само на квалификацийте че дажда ме изгони ама на другото през август ще доида по подготвен

Поздрави :unsure: :unsure:
Отговори

Гостpeshokn_* 25 май 2008 - 11:39

Абе мани ти тая! На тая маса кой ли не идва, въпреки, че оставяше впечатления в хората, че това е ВИП ложата и неможе да се ходи. Ако беше дошъл, никой нямаше да ти се скара, а точно напротив - щеше да Апнеш лебче с кебаПче :unsure:
Отговори

andrey снимка andrey 25 май 2008 - 12:42

 peshokn, на May 25 2008, 12:39 PM, каза:

Абе мани ти тая! На тая маса кой ли не идва, въпреки, че оставяше впечатления в хората, че това е ВИП ложата и неможе да се ходи. Ако беше дошъл, никой нямаше да ти се скара, а точно напротив - щеше да Апнеш лебче с кебаПче :unsure:


друг пат ще знам право при тебе идвам за по едно кебапче :unsure: :unsure:
Отговори

kaka снимка kaka 25 май 2008 - 23:10

Много :unsure: за Осоговци :a049: Беше един прекрасен, пълноценен ден, изпълнен с рев на двигатели, мирис на гуми, емоция и смях! Само дето времето беше малко като жена в критическата през март, ама какво да се прави... това пък допринесе за ефектните изпълнения по завоите. Имам доста снимки и клипчета, които ще се опитам да кача някъде в близките дни, уловила съм някои доста красиви моменти.

Чакам си кюстендилското гражданство :unsure:

П.П. Скоро не ми е липсвал Сенатора така, както в този ден... :unsure:
Отговори

kaka снимка kaka 26 май 2008 - 17:06

Айде на клипчетата :unsure:

Червената астра на Вальо и Реното, дето го кръстихме "триколка"

Мицито на mitaraf

Пак Триколката

Две хонди на пистата

Две руски машини - дрифт сила

Пак Russian drift power

Difcho!

Клипчетата с Тошко и VaskoZ ще ги качи Пешо, че са малко големички.

Афтърпартито на летището се състоеше от малко гонки и дрифтчета:

Дивия difcho дрифти! :unsure: :unsure:

Рено срещу Рено

Рено срещу Хонда

Хонда vs. Юго

Хонда vs. VaskoZ

VaskoZ дрифти

peshokn's astra vs. mitaraf's Мици

И най-ключовата гонка!!! :a049:

По-късно тази вечер ще кача и снимки, надявам се...
Отговори

kaka снимка kaka 26 май 2008 - 23:28

Я да видим сега и малко фотоси...

Всичко започна още предишната вечер по този начин:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
На сутринта изглеждаше така:
Публикувано изображение
После отидохме с Тоше на картинг пистата, където видяхме това:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Нареди се и той там, до останалите:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Дойдоха и баце Миро с Криско съдията - закъснели, ама с банички :unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Почна се едно сглобяване и модифициране...
Публикувано изображение
Ей тука Мици без въздушен филтър, че вадела по-хубав звук, ама с какво вързахте акумулатора в крайна сметка, да не се разхожда? :unsure:
Публикувано изображение
Прииждаха още и още
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Тунинга продължаваше
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Ей го на и Боянчо с какво дойде
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Ей ги нашите хора
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публиката се увеличава
Публикувано изображение
Съдиите са по местата си
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 26 май 2008 - 23:54

Леле Какче, ти пак ме върна в Съботата. Точно се бях успокоил. Май ще ходя да спя в Мици Бушмена, за да намеря покой. А и Вектрон е вече почти готов. Гответе се за следващото състезание през август. Ще понатрупаме опит и ние. Ще стане якооооо! :unsure: :unsure: Очаквам и Роджър и Боян да бъдат още по-подготвени за тогава!
Отговори

kaka снимка kaka 27 май 2008 - 00:13

Ааааа, Бушменааааа! :unsure: Видя ли сега, Крисе, какво било... Ей, цял ден се чудихме вчера!

Уф, последна порция снимки :unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Хари...
Публикувано изображение
... който за съжаление, не успя да завърши...
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Купи ще има за всички от сърце :unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
И след това - на летищетоооооо!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Това тука е евакуация в треволяка заради Дифчовите дрифтове
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg