Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

Astra G - Осветление жабка

juliustheceaser снимка juliustheceaser 17 февруари 2011 - 05:52

Здравейте колеги!Откак купих колата си мислех че жабката не свети ,защото е най-бедната модификация (Клуб).Вчера си свалих жабката заради клапата за рециркулация и видях че жабката има осветление.Проблемът е че няма включен куплунг към лампата на жабката,а също така никъде не виждам стоящ свободно кабел.
Моля ,някой,който знае от къде да взема кабел за да го свържа с жабката да сподели.Благодаря предварително!
Отговори

Гено снимка Гено 17 февруари 2011 - 08:50

трябва да си има, хубаво ли гледа? Моята също е "клуб", но си свети, не смятам че това е някаква екстра. Иначе може да хванеш ток от всичко, което е след контактен ключ, а може и от неща, които светят само при включени фарове - запалката примерно, или осветление на врътките, от което е най достъпно, общо взето, консумацията е малка.
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 17 февруари 2011 - 08:57

Вярвам, че има куплунг но някъде се е замотал. Ако не можеш да го намериш си извади кабел от запалката. Издърпваш запалката от гнездото и си вържиш кабелчето. Другия вариянт е от ключа или от таблото с бушони, но там малко по трудно ще стане, ще трябва да полегнеш, да теглиш една м..на и т.н. Решението е лично твое.
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 17 февруари 2011 - 09:01

Със сигурност има кабел някъде :mhihi: Не може да има лампа ,а букса не. Пък и като знам колко много свободно висящи букси за щяло или не има по инсталацията та тази да я няма :mhihi:
И мойта е клуб и има и лампа и букса :mhihi:
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 17 февруари 2011 - 09:35

единствения вариант да няма е ако някой я е отрязъл.
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 17 февруари 2011 - 09:38

Ъ-ъ-ъ.. извинявам се за забежката от същината на въпроса, ама "Club" ли е най-ниското ниво на оборудване ? Ако не ме лъже паметта, аз имах останки от точно тия букви по страничните лайсни преди да ги махна и тях.. Ама си имам климатик, ел. стъкла/огледала (с подгряване), бавно-гаснещ плафон.. :mhihi:
Отговори

juliustheceaser снимка juliustheceaser 17 февруари 2011 - 20:46

Благодаря за отговорите на всички!Ще огледам пак,макар че сигурно поне три пъти гледах.ако не ще измисля откъде да пусна кабела.
Колега DALGONSKi-да,КЛУБ е най-ниското ниво на оборудване,но това не значи че не трябва нищо да има-изброените неща ги има всеки автомобил и те са стандартно оборудване за базовия модел. :mhihi:
Отговори

Dilian Kolev снимка Dilian Kolev 20 април 2011 - 18:57

Колега ,кабела за осветлението е доста дълъг, огледай добре може да намушкан някъде покрай кабелните снопове.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg