Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra C/ Signum

Ремонт механизъм чистачки Vectra C/ Signum

smff снимка smff 06 юли 2014 - 13:50

Здравейте на Всички,
Винаги съм получавал съвети, които са ми помагали затова се обръщам отново към вас.
Имам Вектра С 2006 1.9 CDTI , Преди време се беше развалил механизма на чистачките и по точно пластмасовите втулки на металното рамо което предава движението на пасажерската чистачка. Рамото просто се откачаше. Тогава ги залепих, но днес проблема се появи отново. Някой имал ли е подобен проблем и къде в София или Пловдив могат да се намерят такива части?
Поздрави
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 юли 2014 - 08:33

Здравей,
най-лесно ще ти е да отвориш карс или мобиле и да филтрираш София или Пловдив и да видиш обявите. Гледай само да не с десен волан. Защото на един приятел така му пратиха за десен волан. На снимките се виждало и не сметнали за нужно да му казват по телефона...
На Горубляне има една морга. Хоби кар. Има обява в мобиле с едно черно ОПЦ. Там мисля има 2-3 Вектри...
Отговори

Жоро снимка Жоро 21 юли 2014 - 12:54

Ето какво става, като прегрея от работа. Случайно чоплейки в EBAY или ТУК, попаднах на това:

Ето го твоето рамо което се вади:

Прикачен файл  01.jpg (141,11K)
Брой изтегляния: 56

Ето и "ремонтия комплект" :)

Прикачен файл  02.jpg (93,29K)
Брой изтегляния: 53

Ето я великата джаджа монтирана:

Прикачен файл  03.jpg (132,58K)
Брой изтегляния: 49

Прикачен файл  04.jpg (83,68K)
Брой изтегляния: 39

Прикачен файл  05.jpg (122,61K)
Брой изтегляния: 29

Прикачен файл  06.jpg (110,99K)
Брой изтегляния: 44

Прикачен файл  07.jpg (116,55K)
Брой изтегляния: 37

Гледайки на предпоследната снимка, колко място има. Това съвсем спокойно може да се направи от "П"образна планка и с две тънки винтчета да се пристяха към рамото. Вместо да е с такава завита форма и да се хваща с тел...
Отговори

pepifness снимка pepifness 27 септември 2014 - 07:54

От една година и аз карам така-без чистачка на пасажерската седалка.
Ти това от ибей ли го взе?
Вчера гледах целия механизъм, излиза около 38 лири с доставката.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg