Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Гуми и джанти

въпрос за извадена гуми от джанти

ianek снимка ianek 18 май 2009 - 12:02

здравеите искам да попитам значи имам едни лети джанти с гуми но едната гума ми издиша от там дето се съединяват гумата с джантата и въпроса ми е ако я откарам на някоя бензиностанция да си я напомпя ще се оправи ли или трябва да я карам на гумаджия.
Отговори

fanatic снимка fanatic 18 май 2009 - 12:05

Понякога се случва да се отлепи гумата като я затиснеш грубо по бордюрите. нищо не струва да отидеш да я напомпаш ако стане. Налягането ако е това причината ще я накара да легне пак, но ако е друго е за гумаджия.
Отговори

ianek снимка ianek 18 май 2009 - 18:45

а някой знае ли колко горе долу струва при гумаджия да ми напомпи гумите и да ми направи диагностика
Отговори

Korsata снимка Korsata 18 май 2009 - 19:11

Ако проблема е между джантата и гумата трябва да отидеш на гумаджия да ти я залепи, само с напомпване няма да стане. В най-добрия случай ще спадне за няколко дена. А за да ти напомпа и балансира гумите не вярвам повече от 2-3 лева на гума.
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 18 май 2009 - 19:18

 ianek, на 18 May 2009, 07:45 PM, каза:

а някой знае ли колко горе долу струва при гумаджия да ми напомпи гумите и да ми направи диагностика



Приятелю, в случай, че не си наясно, живееш в града на евтините гумаджии. Миналия уикенд открих, че в Перник да ти сменят зимна с лятна гума с баланс и сваляне/качване струва....4 лв на гума! Съвсем случайно! За същата услуга в София ще дадеш поне два пъти повече. Около автогарата ви гумаджии бол, при това спряхме на една по-породиста, не ми се мисли колко вземат малките работилнички, там имаше доста! Просто се разходи до някой от тях и си реши проблема.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg