Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

07.01.2007 - първата среща за новата година

Тази тема е заключена « Prev

sve_savov снимка sve_savov 01 януари 2007 - 19:20

:3: За много години на всички опелманяци ! :3:
Избутахме и тази година и вече като европеици :3: :3: :3: , може да се видим и да се поздравим за новата 2007-ма година !!! :3: :beer:
Последно, тук покрай празниците нямаше много хорица по сбирките, напълно оправдано, но редовните си проличаха! :3: Така, че се надявам на 07.01.2007 да заформим една корава опелсрещичка, така, само както ние си знаем !!! :321:
Незнам......, тогава именници ще имаме ли ??? :25:
Ако нямаме, специално съм поръчал поп, за да прекръстим някой и той да почерпи !!! :3: :3: :321: :25: :3: :3: :321: :3: :3:
Отговори

stanara_16V снимка stanara_16V 02 януари 2007 - 13:17

:beer: За много години и от мен :321:
Желая здраве и най вече късмет и дано през новата година да има по-малко
коли в бокса
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 06 януари 2007 - 13:32

Ха за много години и от мен живи здрави прави корави мн щасливи мн безавариини много "ефтин" бензин данъци винетки граждански каска и т.н. :knee:
Отговори

yasmania снимка yasmania 06 януари 2007 - 13:49

p0ckata, на Jan 6 2007, 11:32 AM, каза:

.....много "ефтин" бензин данъци винетки граждански каска и т.н.  :knee:
 



Чел си митология, браво. ДА НИ Е ЧЕСТИТ ЕВРОСЪЮЗА.

Ши са упраим...

Честита и успешна да е новата година на всички ни, 7-ми е Имен ден и това може да е поредната причина на някои да отсъстват... аз имам ангажимент към празника, но поне в началото на редовната среща смятам да дойда.

Там сме, живи сме, надъхани сме ... !!!! :knee: :knee:
Отговори

city stars снимка city stars 06 януари 2007 - 13:51

За много години момчета живи и здрави и много безаварийни клометри с колите ама едно не ми е ясно, имаме си тема в Извън темата...пишете там. :knee:
Отговори

Emporio снимка Emporio 07 януари 2007 - 13:19

Като за начало пожелавам на всички здраве ,щастие,много късмет и весели моменти:)

Незнам кой какви бомбони или кой какво,но нещо наклепахте форума,особенно варненската част!!!! :2angry1:
единият решил да пита за бонбони,ми има си сладкарници :)
другият искал ремус!!
следващият искал кожена калъфка на волана...........
ами пишете там където трябва,не тук :knee: как да е :knee:

Тъй като никой непусна тема за днес,нека бъда аз :flag:

Мястото е известно на всички, часът е 19:30, който е свободен да каца на Стара :knee:
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 януари 2007 - 17:14

Emporio, на Jan 7 2007, 11:19 AM, каза:

Тъй като никой непусна тема за днес,нека бъда аз  :knee:

Мястото е известно на всички, часът е 19:30, който е свободен да каца на Стара  :knee:
 



E няма да си ти :knee: Има си тема.... ма то след толкоз празници е трудно да догледаш до всичко хехе...

темата... sve_savov


тази тема :flag:
Отговори

kaka снимка kaka 07 януари 2007 - 17:20

yasmania, на Jan 7 2007, 05:14 PM, каза:

тази тема  :knee:
 

E няма пък, съединих ги :tongue: Ае съберете се и направете някоя снимка, че да ви видя на какво мязате след празниците :b010:
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 януари 2007 - 17:53

kaka, на Jan 7 2007, 03:20 PM, каза:


E няма пък, съединих ги
:tongue: Ае съберете се и направете някоя снимка, че да ви видя на какво мязате след празниците :b010:
 



Е златна си :bou:
Отговори

Emporio снимка Emporio 07 януари 2007 - 18:20

Боли ме оная работа кой и кога ще прави тема,важното е да има бройка на срещата :knee: :knee: :knee:
Отговори

Emporio снимка Emporio 07 януари 2007 - 18:23

:knee:

kaka, на Jan 7 2007, 06:20 PM, каза:

yasmania, на Jan 7 2007, 05:14 PM, каза:

тази тема  :flag:
 

E няма пък, съединих ги :tongue: Ае съберете се и направете някоя снимка, че да ви видя на какво мязате след празниците :b010:
 



Кака е златна,никога незатрива как да е теми :knee:
И кажете кога ще дойдете към варна !!! нали така се разбрахме края на януари да сте на обекта :a014: :knee: :beer:
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 януари 2007 - 18:27

Emporio, на Jan 7 2007, 04:20 PM, каза:

Боли ме оная работа кой и кога ще прави тема,важното е да има бройка на срещата  :knee:  :flag:  :beer:
 



E нали затуй толкова ламерстваме :a014: :knee: :knee: :61:
Отговори

sve_savov снимка sve_savov 07 януари 2007 - 18:30

yasmania, на Jan 7 2007, 06:27 PM, каза:

Emporio, на Jan 7 2007, 04:20 PM, каза:

Боли ме оная работа кой и кога ще прави тема,важното е да има бройка на срещата  :knee:  :knee:  :knee:
 



E нали затуй толкова ламерстваме :flag: :beer: :61: :a014:
 

Ясенееее, да не се подкара от сега, ей ! :3: :3: :3:
Точно тъй - давайте хора, бройка да има !
Отговори

kaka снимка kaka 07 януари 2007 - 18:34

Emporio, на Jan 7 2007, 06:23 PM, каза:

И кажете кога ще дойдете към варна !!! нали така се разбрахме края на януари да сте на обекта  :knee:  :knee:  :beer:
 

Ae аз и за средата на януари съм мераклия, ама нещо мноо гърч на работа напоследък, та хич не ми е ясно как ще стане с времето. Ама дайте някаква оферта ( :flag: ) пък ще измислим някакъв вариант. Краварката ми пускаше някакви идеи, ама и на него не му бяха много ясни :knee: :a014:
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 07 януари 2007 - 19:40

:knee: :flag: :knee: :knee:
Отговори

Celica снимка Celica 08 януари 2007 - 00:01

Ихааааааа
мн яка стана срещата днеска... мн съм доволна, умрях от студ, нямаше мн хора, но поне ентусиасците който се бяхме събрали си направихме весело....
и един Кайен... за малко да ни подмине, но реши да пробва как са БГ раЦерите :icon1_biggrin: :b010: :knee:
утре ще пусна снимки и филмчета ако са станали
Отговори

yasmania снимка yasmania 08 януари 2007 - 01:09

Аз пък видях много ентусиасти... за жалост, предвид именният ден , със s@so бяхме закратко... ама по подобаващ начин хехехе....

Малко снимки... ма не се карайте на фотаджията, той не е винавен че водката фаща бързо :b010:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


:knee: Фенове лииииии........... :knee: :knee: :flag: туй ши е някъф нов модел на Опел явно.....


Публикувано изображение


ЕнтелИгент Опел Фен

Публикувано изображение



Та тъй де... другият път- Повече !!!
Отговори

Мишо снимка Мишо 08 януари 2007 - 09:13

Срещата не беше нищо особено, но на магистралата беше голяма лудница снощи.
Естествено кулминацията беше гонка между Porsche Cayene Bi-Turbo и BMW 335 coupe :knee: :knee:
П.П. Яска, много изтървахте със Сашо.. аз толкоз гонки на магистралата не съм гледал май досега общо, колкото имаше снощи :knee:
Отговори

madtiger снимка madtiger 08 януари 2007 - 12:26

За много години на всички фенове.. аз много съжалявам че не можах да дойда.. но мойта щайга не съм я палил от месец и нали защо трябва да има ток в аку-то... и така де нямаше време за дозареждане... на следващата ще се видим със всички... тогава съм там... :knee:
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 08 януари 2007 - 12:26

http://vid.data.bg/uwma1y85?ct= :knee:

Това е тема за отзиви от първата среща за новата година на опел феновете от варна :)

п.п. клип4ете sux ама колкото толкова :knee:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg