Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Хобито на всеки от нас

Турист снимка Турист 24 декември 2009 - 12:11

Хммм, какво ме кефи да правя ли?



Да се скитам из планината, може и из някоя ниска гора, да се загубвам, да замръзвам от студ и да няма надежда да стигна до хижата...

Бънджито ме кефи. Сауната, басейна. Парапланера не съм го опитвал, но ми се ще някой ден.

Много обичам да си говорим за извънземни, паранормални явления, свършване на света. 

Някакви каскади ми се въртят в главата, ама още не съм срещнал някой да ми се върже на акъла :) Нещо да се возиш на покрива на колата изпрвен си представям. Не съм пробвал, ама ми се ще :)
Отговори

chefu снимка chefu 15 март 2010 - 23:22

Да снимам....много обичам да снимам....занимавам се непрофесионално (за сега) с фотография и това ми е хоби! Иначе обичам разходки....из градове, села, планини, гори, морета (не, че са ни много, де)...където се сетите! И...това в общи линии :icon_razz2:
Отговори

лъки снимка лъки 12 април 2010 - 13:34

Здравейте момчета ,ето го мойто хоби освен колите Публикувано изображениеразбира се.
Отговори

Жорко снимка Жорко 21 април 2010 - 10:36

Обичам са спортувам - планински туризъм, бягане и от време на време културизъм. Другото ми хоби е, да ходя на металски концерти, да дивея и да се наливам с бира до припадък, когато има здраво метал.  
Разбира се нещата трудно ги съчетавам описани по- горе, защото са взаимноизключващи се. Когато съм на едната вълна, занемарявам другата.
С удоволствие си чистя опела и се грижа за него като повечето собственици на опели...
По професия съм юрист.
Мнението беше редактирано от Жорко: 21 април 2010 - 10:37
Отговори

denontel снимка denontel 04 май 2010 - 13:37

хоби фотография коли
особено опел
Отговори

gosho снимка gosho 12 септември 2010 - 19:22

Когато съм свободен,ходя на лов,електротехника,ремонтирам си колата.
Отговори

CrazyDriver снимка CrazyDriver 19 септември 2010 - 18:50

По принцип обичам да ходя на риболов,но дефакто повече ме кефи да се занимавам с автомобили (омазан до лактите в масълце) :icon_razz2:
Отговори

mitakav5 снимка mitakav5 19 септември 2010 - 20:23

Общо взето и аз като повечето колеги си падах по коли ,жени и кръчми,но след като се ожених нещата малко се промениха.
Сега колата се превърна просто в превозно средство,жената остана само една, кръчмите ми станаха професия, но пак имам най-голямото щастие на света,моята малка дъщеричка на която отделям всичкото си свободно време колкото и малко да е то!!!
Иначе обичам да ходя на риба, сега миля да почна да идвам и на редовните срещи на клуба в София. :icon_razz2:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 09 октомври 2010 - 00:14

Ииииии мама му стара...само Тигъра ме подкрепя.....я се стегнете..... :good: :3: :devil-smiley-019: :devil-smiley-019:
Отговори

Vas снимка Vas 09 октомври 2010 - 00:27

Играя футбол 2-3 пъти в седмицата след като се отказах от големия футбол :good: И вече го правя само и единствено за удоволствие.
И аз като колегата лъки гледам рибки от има няма 10г. имам още 10 бели гълаба, 6 декоративни гугутки, 3 кучата и май е тва
Отговори

patrrona снимка patrrona 09 октомври 2010 - 22:40

Моето хоби е да се човаркам по колата камиона, да си купувам разни инструменти и вечер да си играя с дьщерями , скоро си купих мотор и тва хоби сьщо ме запали много
Отговори

speedo снимка speedo 16 октомври 2010 - 19:50

http://www.vbox7.com/play:9228bd45
Това е моето хоби. Вече не съм активен състезател, но в продължение на 4-5години се състезавах активно и имах доста призови места. Занимавал съм се със почти всичко което се кара с дистанционно. Дори само като гледам клипчетата кръвта ми кипва и почвам да се вълнувам. Това е хобито ми, въпреки,че сега съм се отдал на автомобилите.
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Модела от първата снимка в действие
Публикувано изображение
Модела от втората снимка след 2 години бойни премеждия
Публикувано изображение
Ретро..
Публикувано изображение
Ретро..
Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от speedo: 16 октомври 2010 - 19:54
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 17 октомври 2010 - 10:30

Ох при мен хобита много, само време да има :)) Като изключим любовта по автомобила и занимавките с него остават:
- Картинг - имам няколко аверчета с които много често си правим гонки
- Електроника/електротехника - това съм го занемарил напоследък и по-скоро е нещо което ми помага в ежедневието. Повечето хора като счупят нещо купуват ново - аз ремонтирам до откат:)
- аудио техника - усилватели, тонолони като видя и нещо в мен се пали :) Последната една седмица се занимавах с тунинг на домашните ми колони. Просто съм си аудиоманяк и все намнирам недостатъци на звука у нас. В колата не се старая толкова. Там съм си с фабричната музика - преглътнах го някак. Имах хубав плеър ама го прибраха и реших, че няма да повтарям грешката.
- Музика - барабанист съм на световно безизвестна група която още дори си няма име :)
- Конспирацията и капитализма - на пръв поглед изтъркани и загубили смисъла си думи. Просто случайно попаднах на доста неизвестни факти около 11 сеп. 2001 които ясно доказват, че случилото се тогава НЕ е това което казват по телевизията а една ОГРОМНА лъжа, която и до днес ми е трудно да приема, но когато фактите говорят...

Сигурно пропускам нещо, но и това не е малко :))
Отговори

GT 51 снимка GT 51 08 декември 2010 - 01:48

 GT 51, на 11 Jan 2008, 21:33, каза:

:kinggrin: Две са основните: Ходя на ралита , пистови и планински състезания с един приятел, помагам с каквото мога.Тръпката и усещането са невероятни, за приятелите да не говорим Другото ми хоби -колекционирам ЛУЛИ за пушене,може да ви се стори странно, но е маняшко :25: ...ааа да не забравя и още едно , за което много много нямам време-играя Бейзбол, дори бях тренйор на едни дечица, ама те много бързо пораснаха, та сега само си батирам понякога.За ретрото, няма смисъл да говоря, включете си въображението. Поздрави

...Моми и ергени, па и вие задомени...да не пускам нова тема...искам да ви помоля за нещо...ако имате ЛУЛИ за пушене, табакери или някакви аксесоари...и не са ви скъп спомен или нещо такова , седят си ей така..може да ми ги изпращате по куриер за моя сметка естествено...желая да си обогатя колекцията .ще се радвам да откликнете на молбата ми...ако някой все пак иска и да ми продаде...ще се пазарим и достигнем ли разумна цена ...купувам...Никой не е длъжен да го прави.всичко е на добра воля...само пожелание...и понеже съм от стара коза пръч...леко ГРАОВСКО чадо...предпочитам подаръците.Поздрави.

напомням..... :newsm05_41: :newsm05_41:
Отговори

STX снимка STX 08 декември 2010 - 23:23

Хайде и аз да се вмъкна за да направя шарена темата :)

експеримент върху колата на бащата :) по ритъма на музиката :)
http://www.vbox7.com/play:4fa00036


Публикувано изображение
Публикувано изображение



Осветлението си е моето хоби :)
Сега мисля да напрая нещо вътре в купето на Опела, Но да видим какво време ще намеря :)
Отговори

Shades снимка Shades 09 декември 2010 - 01:26

Дойде ми времето да се зарибявам с дивотии на дърти години. Новото хоби е едно добре забравено старо. Вече с модерна визия и даващо необходимата доза горивни изпарения. Ето на това животинче му остава около седмица път докато ми падне в ръчичките :newsm05_41: :

Т-Maxx
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 09 декември 2010 - 01:44

хобито ми е насочено в тази посока.......
Публикувано изображение
снимката е илюстративна но се досещате за какво става дума
Публикувано изображение
Отговори

angel9 снимка angel9 09 декември 2010 - 10:12

Моето хоби освен любовта към колата е коллоездене. Когато е хубаво времето и аз имам време ходя на планина да карам по екстремно по надолнищата. Но напоследък ми остава време само до университета да си ходя с него.
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 09 декември 2010 - 10:57

:) Моето хоби е като на колегата Николов.При мен хобито ми е добрата музика,як микс и добрият саунд.През свободното си време ,си миксирвам разни парчета и това е .Пък ако има колеги от клуба в Казанлък,за нова година ще поработим там ,може да цакнем по някоя и друга бира заедно :)
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 10 декември 2010 - 12:39

 t_g_stoev, на 09 Dec 2010, 10:57, каза:

:) Моето хоби е като на колегата Николов.При мен хобито ми е добрата музика,як микс и добрият саунд.През свободното си време ,си миксирвам разни парчета и това е .Пък ако има колеги от клуба в Казанлък,за нова година ще поработим там ,може да цакнем по някоя и друга бира заедно :)

това е чудесно,че има колега от форума в тази област  :clapping:

ето един кадър,който снимах с телефона тия дена....Live дето се казва.......


Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg