Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем Вектра ц

S.Bodurov снимка S.Bodurov 27 февруари 2012 - 16:04

Колеги, спря да ми отчита датчика за температура на таблото, влизам в скритото меню и там ми показва 64 градуса, а стрелката на таблото не помръдва някаква идея от какво може да е ?
Отговори

Petio снимка Petio 27 февруари 2012 - 18:53

странно но да ти кажа и аз май имах такъв проблем с моята вектра ц почваше да отчита на стрелката от 70 градуса
Отговори

vectracgts снимка vectracgts 27 февруари 2012 - 21:16

 S.Bodurov, на 27 февруари 2012 - 16:04, каза:

Колеги, спря да ми отчита датчика за температура на таблото, влизам в скритото меню и там ми показва 64 градуса, а стрелката на таблото не помръдва някаква идея от какво може да е ?

Колега как влизаш в това скрито меню???
Отговори

Kovardeil снимка Kovardeil 27 февруари 2012 - 21:26

И аз го имах същия проблем. Когато сервизираха колата се оказа, че термостата е заминал и автомобила ми държи температура около 55 - 58 градуса. След смяната всичко си дойде на място.
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 28 февруари 2012 - 17:49

проблем няма, стрелките започват да отчитат от 70 градуса при електронните километражи за разлика примерно от вектра А и астра Ф при които започва от 65
Отговори

Petio снимка Petio 28 февруари 2012 - 22:30

Е значи моята вектра не е имала проблем а аз си мислех че нещо се е скапало защото забелязвах че започва да отчита от около 70 градуса.За скритото меню има тема но незнам за преди фейс вектра ц май неможе да се види такова меню а само на фейслифтовите доколкото негреша
Отговори

VeNcHeNc0 снимка VeNcHeNc0 28 февруари 2012 - 23:26

При всички е така спокойно
Отговори

S.Bodurov снимка S.Bodurov 29 февруари 2012 - 10:26

аха мерси колеги!!! Иначе за скритото меню влизам като задържа 10 сек бутона MAIN и после избираш BC (борд компютъра).
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg