Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Не върви........!

MARTECA снимка MARTECA 06 декември 2010 - 23:00

Колего днес при пътуване Видин - Свищов забелязах, че колата не върви и то разликата е голяма. Говоря за Y20DTH и по точно, че не усещам усезаема разлика след 2000 оборота когато се включва турбото......... Нафтата е от "Шел". Съвети?
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 06 декември 2010 - 23:02

Погледни ТАЗИ тема и особено последните 2 поста :newsm05_41:
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 06 декември 2010 - 23:23

Мен пък ако питаш.. като за начало сложи друга нафта, пък след тва ше го мислим. Предполагам след като така си формулирал въпроса няма грешки или нещо друго такова.. Пробвай с най-елементарното, мисля че това трябва да е началото, след тва един по един вариантите..
Отговори

MARTECA снимка MARTECA 06 декември 2010 - 23:30

 DanZKi, на 06 Dec 2010, 23:02, каза:

Погледни ТАЗИ тема и особено последните 2 поста :newsm05_41:


Колега и пре мен светва чека, но не само днес, но е същата работа като при теб!!!

Колко излезе ремонта?


 DALGONSKi, на 06 Dec 2010, 23:23, каза:

Мен пък ако питаш.. като за начало сложи друга нафта, пък след тва ше го мислим. Предполагам след като така си формулирал въпроса няма грешки или нещо друго такова.. Пробвай с най-елементарното, мисля че това трябва да е началото, след тва един по един вариантите..


Има грешки колега, но не се появяват за първи пет днес, иначе утре ще пробвам с друга нафта.
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 06 декември 2010 - 23:34

 MARTECA, на 06 Dec 2010, 23:30, каза:

Колега и пре мен светва чека, но не само днес, но е същата работа като при теб!!!

Колко излезе ремонта?


Вървежа и се промени и чека не светеше.След известно време светна и всичко излезе на диагностиката.

В Бош цената беше около 700 лева с 1 година гаранция.

Пп има и по-евтин вариант,ако имаш приятел със сервиз ,който да взима оригинални части с отстъпка и т.н.
Мнението беше редактирано от DanZKi: 06 декември 2010 - 23:35
Отговори

MARTECA снимка MARTECA 07 декември 2010 - 19:10

Не е от нафтата....... къде се намира този темп. датчик да го сваля и да видя без него? Също ме направи впечатление, че подаване на газ на амясто се чува свистене, кото по рано го нямаше или поне не толкова много. Прегледах днес маркучите и всичко изглеждаше наред.
Мнението беше редактирано от MARTECA: 07 декември 2010 - 20:34
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg