Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Реглаж на предница?

orlinst снимка orlinst 19 ноември 2006 - 17:21

Здравейте! Карам Опел Вектра А от 1995, 1,6, 52 kw...та... От известно време ужасно ми дърпа надясно, проверих накладките, гумите и няма некакъв проблем. Въпросът ви е нъде да отида да отида да ми видят прдницата, понеже има стотици сервизи и не знам дали няма да поподна на някой майстол, който ше ми вземе парите и няма да напрви нищо??
Отговори

Asenus снимка Asenus 19 ноември 2006 - 20:48

orlinst, на Nov 19 2006, 05:21 PM, каза:

Здравейте! Карам Опел Вектра А от 1995, 1,6, 52 kw...та... От известно време ужасно ми дърпа надясно, проверих накладките, гумите и няма некакъв проблем. Въпросът ви е нъде да отида да отида да ми видят прдницата, понеже има стотици сервизи и не знам дали няма да поподна на някой майстол, който ше ми вземе парите и няма да напрви нищо??
 


На мен ми препоръчаха сервиза досами автогарата Овча купел, между нея и стадион Славия. Ходих там вчера точно за реглаж. Имат апаратура, момчето изглежда светнато и се старае. За моя радост предният мост си беше в норма, та сега не мога да споделя и резултати от реглажа...
Отговори

Tehni4oR снимка Tehni4oR 20 ноември 2006 - 11:28

orlinst, на Nov 19 2006, 05:21 PM, каза:

Здравейте! Карам Опел Вектра А от 1995, 1,6, 52 kw...та... От известно време ужасно ми дърпа надясно, проверих накладките, гумите и няма некакъв проблем. Въпросът ви е нъде да отида да отида да ми видят прдницата, понеже има стотици сервизи и не знам дали няма да поподна на някой майстол, който ше ми вземе парите и няма да напрви нищо??
 


И при мен е така колега(тегли на дясно) от както я купих. Правих регулаж на предница, въртях гуми, баланси и т.н. - резултат никакъв. Сега като сменях накладките видях, че тези на дясното колело са износени клинообразно, което според разбирачите е някакъв проблем със спирачния апарат или диска. Така,че ще гледам да отстраня този проблен, че да видим.
Отговори

orlinst снимка orlinst 20 ноември 2006 - 12:25

Ми аз въртях гумите, сега си сложих и зимните, вчера ми гледаха накладките и казаха, че са в идеално състояние, и аз затова вече си мисля че е от предницата
Отговори

Piron45 снимка Piron45 04 декември 2006 - 18:22

Колега, има един чудесен майстор за реглаж на предница. От 10 г само там ходя и съм много доволен.Сменил съм 3 коли през това време. До скоро карах Рена, и за тях се знае че предницата се разбива бързо затова след всеки ремонт ходех при този майстор. Колата направо заспива, повече от две години търкалях едни нови зимни гуми целогодишно " Дебика " без да мръднат. Останаха си като нови и с тях продадох последната кола.
Сервиза е в гараж който се намира преди светофара на Цар Борис 3-ти и околовръстното в дясно има локално. Влизаш в локалното сещу движението стотина метра и гледаш от лявата страна. Може и по посока на околовръстното да влезеш в дясното локално някъде около Павлово и да гледаш надясно като стигнеш близо до кръстовището.
Ще останеш доволен.


:c010:
Отговори

bisserk снимка bisserk 11 октомври 2007 - 12:27

Нещо повече за тоя гараж?
Телефони нещо имаш ли?

малко не ми стана ясно къде точно се намира и от къде като идваш и в кое локално?
ТОВА ЛИ Е?
Отговори

simeonov снимка simeonov 17 октомври 2007 - 22:33

тегленето може да баде и от нарушени наклони , а при опелите има възможност да се прави корекция само на сходимоста - изключение прави само омегата, също тека всеки тъй наречен майстор знае какви проблеми може да има при реглажа на опелите , не се движи муфата от кадето се прави корекцията ,защото е корозирала и за това кадето и да отидете всеки ще каже че колата ти е екстра
мойта колица аз си я правя :angry:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg