Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

некоректен сервиз за климатици

talatinov снимка talatinov 16 ноември 2017 - 18:13

Здравейте колеги,искам да разкажа за разочарованието ми от сервиз за климатици Аутофрост. Та март месец смених радиатора на климатика при тях,с едина година гаранция,всичко точно ,работеше до юни месец без проблеми когато при едно пътуване спря да работи въобще. И аз съответно отидох в сервиза да видя какво се случва,окажа се компресор,бил изгорял. Викам сменявайте го 350лв с всичко с 6 месеца гаранция. Смениха го ,но не ми върнаха стария бях забравил тогава да си го искам,защото ми предстоеше патуване на следващия ден,но майната му на това. След известно време започна да свири ремъка до като е студена колата,големите майстори бяха сложили ремъка на криво,оправих го аз понеже не ми се ходеше до тях а това е лесна работа. И така след като беше спрял да работи вече климатика ,от около месец днес решеих да мина да видя какво става до като е в гаранция още все пак съм дал 750 лева на тия майстори тази година и нямам климатик пак. Отивам им казавам какво става те викат вкара колата,и видяха че няма фреон в инсталацията и надъха сиситемата с азот,и се чу едно много силно съсъкане ,проблема беше е маркуч по точно тръба коята излиза от климатика,била и изгоряла гарнитурата! викат 80 лв ще ти струва и аз казавам чакайте нали е от тръбата която тръгва от компресора не е ли по ваша вина нали вия сте я сваляли и слагалитази тръба,и те започнаха гаранцията била за компресора не за гарнитурата която е на компресора,а можело и някой да я свалял ,или пък да е изгоряла от генерацията! Взех си колата и повече няма да стъпя при тях ,все пак една гарнитура не може да изгори за 4 месеца ,предполагам не е сложена както трябва или просто си е била заминала но не разбирам защо не си я сменили ако е второто,та да ми искат 80 лв!
Отговори

Гостarneg64_* 05 май 2019 - 11:06

Аз се занимавам с климатици които не са ажтомобилни и мога да ти кажа ,че това което си споделил е вярно.Не стъпвай повече при тях
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg