Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

какво ви е мненито за металните биалетки

wehrmacht снимка wehrmacht 02 август 2009 - 13:51

какво ви е мненито за металните биалетки които продават на пазара
аз мисля за астрата два си взема такива
похвалиха ги че всички таксита из София масово си слагали такива

оргиналните са от пластмаса
Отговори

Оги снимка Оги 02 август 2009 - 14:15

Метални .. пластмасови .. то което се чупи е ябълката където е болта, така че не виждам разлика от какъв материал ще са направени!
Отговори

kalin09 снимка kalin09 02 август 2009 - 14:22

Оги,човека говори за по-старите биалетки,моето мнение е ,че са в пъти по-издържливи от пластмасата
Отговори

Оги снимка Оги 02 август 2009 - 14:26

 kalin09, на 02 Aug 2009, 03:22 PM, каза:

Оги,човека говори за по-старите биалетки,моето мнение е ,че са в пъти по-издържливи от пластмасата


Кои? Онея тънките които са като пръчка? Гледам кара Астра Г човека ...
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 02 август 2009 - 14:27

Баш за по-новите си говори, на Астра Гъ... Дали пластмаса или метал, както каза Оги... няма значение... важното е да са качествени горе и долу, щото тука съм намирал и по 9лв. бройката нови.
Отговори

kalin09 снимка kalin09 02 август 2009 - 15:57

Прави сте,sorry :offtopic:
Отговори

imitev снимка imitev 02 август 2009 - 22:04

Най-добре е да инвестира в нови оригинални биалетки. Нищо че са пластмасови - държат. Мойте са на 20к вече.

И не се чупи нищо - износват се ябълковидните шарнири и започват да тропат.
Отговори

zorro снимка zorro 03 август 2009 - 08:26

Да поразмишлявам на глас... :offtopic:
Каква е вероятността ако сложиш метални, съответно по-здрави, но при по-сериозен удар в окачването да оцелеят биалетките а да се счупи нещо друго, което е по-неприятно за ремонт???

Дали нарочно оригиналните са си точно пластмасови???
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 03 август 2009 - 09:41

Според мен, са пластмасови защото им е излизало по-евтино, може би и защото са успяли да ги направят достатъчно здрави като металните. :offtopic:
Отговори

Maiky снимка Maiky 03 август 2009 - 10:10

 Liubeznia, на 03 Aug 2009, 10:41 AM, каза:

Според мен, са пластмасови защото им е излизало по-евтино, може би и защото са успяли да ги направят достатъчно здрави като металните. :offtopic:



Или просто не са знаели, че колите ще се карат в България.........................
Отговори

imitev снимка imitev 03 август 2009 - 16:37

Както казах - не се чупят биалетките на 2 части, а се износват шарнирите и от там е тропането.
Отговори

wehrmacht снимка wehrmacht 11 август 2009 - 09:31

благодаря за мненията - вече сложих метални и е перфектно минах 1500км :kotva: до тук и няма грижи - като цяло ДОВОЛЕН :newsm05_41:
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 25 август 2011 - 20:35

Малко старичка темата, но не успях да открия една по-нова, в която четах една дискусия за биалетки от марката AcMetal. Искам да Ви попитам, от къде и на каква цена мога да се сдобия с такава щото тука при нас не предлагат от тая марка. Има сума други марки на най-различни цени и всеки майстор ти казва различно. Предпочитам обаче да се доверя на опита на колегите от форума и да сложа нещо, дет ше изкара маааалко повечко. Ако смятате, че може да се получи някаква реклама или нео от сорта - моля на Л.С.

Благодаря предварително!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg