Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Astra F - проблем с бушоните

slavcho7 снимка slavcho7 06 март 2012 - 17:11

Привет на всички нов сам в форумите и реших и аз да се вклиуча с една тема проблема ми е следния аз сам с астра ф 1.80i моно инжекция там кадето ми са бушоните има кам 20/30 изходчета кадето да се сложат бушони гледам книгата за мойта кола гледам и на самото капаче на бушоните си пише кои каде трябва да стои но от тук вече е й проблема пална каша липсват половината бушони а тези който са там са тотално разместени за пример ще дам примерно аз нямам ABS на колата поне така се води де а имам бушон точно на това място долу кадето трябва да е и от горе на всичкото е показано цхе трябва да има :25: :25: . Друг пример cd-то ми го дава че трябва да е на номер 24 а самия бушон е на 19 пална каша ми са бушоните та така ако някои мойе да разясни как стоят нещата при тях др. примери не мога да дам защото не сам ги проверявал всички но е факт че мн работи по колата като разни светлинки и тем подобни не работят :( :( ако наредя на всякаде бушони няма ли да се оправи или просто трябва да са си така ( малко сам неък в тея области) :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 06 март 2012 - 17:18

Да не би да ти е преправена ел. инсталацията, затова е тази мешаница.
Другото си изтегли от форума ел. схема за твоя модел и пренареждаш. Какво ще се получи, ще разбереш като врътнеш ключа.
Отговори

slavcho7 снимка slavcho7 06 март 2012 - 17:25

мхм ок сега ще е погледна схемата и ще видим какво ще излезе то по принцип не ми е саздавало проблеми това до сега мойе би на майсторите дето ми прават колата по големи проблеми е създавало :biggrin: :biggrin: :biggrin: но неска като реших да си махна бушона на cd-то и падна голямо търсене и за това реших да попитам мерси за инфото
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg