Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

10.08.2008- малко хора, но Хайде на междинна

Тази тема е заключена « Prev

Emporio снимка Emporio 08 август 2008 - 08:22

Схемата е ясна.... :dummy:

ринг-а е същият, разрешени са всякакви оръжия, правила липсват..... :dummy: :beer:
Отговори

yasmania снимка yasmania 08 август 2008 - 08:41

К`во като сте са събрали 20 човека, не ми пречи да ви набия шамари ....


П.С. ако има нещо на помощ ще додат ТулбуХинските Генгстърс .... :dummy:
П.С. 2 emporio батенце ти да не си замесен в схемата :dummy:
Отговори

Emporio снимка Emporio 08 август 2008 - 08:42

 yasmania, на Aug 8 2008, 09:41 AM, каза:

К`во като сте са събрали 20 човека, не ми пречи да ви набия шамари ....
П.С. ако има нещо на помощ ще додат ТулбуХинските Генгстърс .... :dummy:
П.С. 2 emporio батенце ти да не си замесен в схемата :dummy:



интересно, как ли да съм замесен :opc: сори батенце, немам такива връзки от години, иначе с удоволствие бих уредил една засада :beer:
Отговори

zhivak снимка zhivak 08 август 2008 - 10:33

неделя наминах в 20:00ч, да се запознаем на бързо, че имах друга среща, но нямаше никой, като тръгвах дойде една калибра ;). явно този час е като началния час за училище едно време :) всеки знае, че трябва да е там 7:30, но отива 8ч :)
Отговори

yasmania снимка yasmania 08 август 2008 - 10:39

хаха жсвак има нещо такова, аз доскоро цъфвах точилка в 8 и към 8.10 се почваше, ама то малкото чакане не е неприятно, ади мини някоя следваща неделя и имай търпение малко повече от 5 минути, ако се наложи.

П.С. Миналата неделя точно се изсипах към 8.30, и беше тоооолкова пълно с наши си хора ... купщината ми даде кеф !

П.С. Аз съм грипозен от снощи, може би уикенда ще се събират свежи сили и пробабли ще пропусна срещата.
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 08 август 2008 - 11:05

Emporio куцо мараге малеле да миниш да ма земиш няма да и зле ;)
Мнението беше редактирано от kaka: 08 август 2008 - 11:15
Причина за редактиране:: Писането на кирилица е задължително. :)
Отговори

zhivak снимка zhivak 08 август 2008 - 11:55

 yasmania, на Aug 8 2008, 11:39 AM, каза:

хаха жсвак има нещо такова, аз доскоро цъфвах точилка в 8 и към 8.10 се почваше, ама то малкото чакане не е неприятно, ади мини някоя следваща неделя и имай търпение малко повече от 5 минути, ако се наложи.

П.С. Миналата неделя точно се изсипах към 8.30, и беше тоооолкова пълно с наши си хора ... купщината ми даде кеф !

П.С. Аз съм грипозен от снощи, може би уикенда ще се събират свежи сили и пробабли ще пропусна срещата.



колкото по-късно е появяването, толкова е по-ефектно :)
Отговори

Владко снимка Владко 08 август 2008 - 12:57

 zhivak, на Aug 8 2008, 11:33 AM, каза:

неделя наминах в 20:00ч, да се запознаем на бързо, че имах друга среща, но нямаше никой, като тръгвах дойде една калибра ;). явно този час е като началния час за училище едно време :) всеки знае, че трябва да е там 7:30, но отива 8ч :)


Всъщност, момчето с калибрата беше четвъртият поред на нея опел сбирка ;D
Отговори

Chosta снимка Chosta 08 август 2008 - 16:02

 Владко, на Aug 8 2008, 01:57 PM, каза:

Всъщност, момчето с калибрата беше четвъртият поред на нея опел сбирка ;D


хаха да верно че първите 3-ма бяхме с друга марка автомобил на колегата Чавдар :dummy:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 08 август 2008 - 21:18

Ясиней, прихванал съм от твойто и и аз съм пас тая седмица :( гаден грип!
Отговори

WILLY снимка WILLY 09 август 2008 - 14:53

Няма да пропусна битката и тази седмица :dance:
Отговори

Drajiii снимка Drajiii 10 август 2008 - 15:25

тигриии има вероятност да завали градушка,пороии,цунами придружено с грамотовици хахаха,затова ако повалява сме на подземния на практикер за тези които незнаят практикер и пикадили посока магистралата :) аре ще има битка митка :dance: :dance:
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 10 август 2008 - 16:30

Vankoto, гледам четеш темата.Ела без покрив да ти гледаме сеира :dance: Майтап да няма, но то т'ва може да си е подвижен басейн!

Огич, някоя кърпа шЪ ли ми донесеш да се избърша от тоя дъцдец.

Drajii, дай му газ не го мъчи! :dance:
Отговори

WILLY снимка WILLY 10 август 2008 - 17:45

 Drajiii, на Aug 10 2008, 04:25 PM, каза:

тигриии има вероятност да завали градушка,пороии,цунами придружено с грамотовици хахаха,затова ако повалява сме на подземния на практикер за тези които незнаят практикер и пикадили посока магистралата :) аре ще има битка митка :dance: :dance:

Там сме рсамо да нямаме грижи с охраната заради взривовете :dance:
Отговори

WILLY снимка WILLY 10 август 2008 - 22:47

Ало Варна какво става тука? Толкова малко хора на среща не е било и през зимата даже :dance:
Добре че беше подкреплението от София :dance:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 10 август 2008 - 23:07

 WILLY, на Aug 10 2008, 11:47 PM, каза:

Ало Варна какво става тука? Толкова малко хора на среща не е било и през зимата даже :dance:


Умрял ви е режисьора......то битки ли бяха чудо ли бе :dance:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 11 август 2008 - 07:42

аз леко пропуснах да дойда порати съседи/майстори дебили. То човек да не спре колата пред гаража и да му я напръскат с някаква боя защото решил съседа да си боядисва терасата от съседната тераса. Занимавах се цяла вечер с чистенето на боята, за щастие се изчисти защото беше още прясна. Дано другата неделя успея вече да дойда (стига да няма отново непредвидени работи) защото много ми стана да отсъствам.
Отговори

Emporio снимка Emporio 11 август 2008 - 16:36

ами домързя ме, нема как ...... мързела е вроден талант, срещу него не се боря :dance: :dance:
Отговори

Оги снимка Оги 11 август 2008 - 16:41

Времето не ни беше добро .. треа да е хубаво и не-много топло, умерена влажност на въздуха, да не вали. Някой трябва да искат разрешение :dance:

При липсата на едно от тези неща пропускаме срещата, при наличието на всички условия човек трябва да се пробеори с мързела

... силен е мамицата му :dance:

Някой въобще не се опитват, а Галине

П.С. ... което ми напомня, че може да организираме една междинна тея дни
Отговори

Кокито снимка Кокито 11 август 2008 - 17:26

 Оги, на Aug 11 2008, 05:41 PM, каза:

П.С. ... което ми напомня, че може да организираме една междинна тея дни

аз съм ЗА и без това трябва да ти дам една двайсетуна за допълнителната кърпа... :dance:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg