Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ

Тази тема е заключена

miron 2.2 снимка miron 2.2 08 септември 2014 - 08:07

Броя дните за този събор дано всичко е ок живи и здрави там сме, а да питам това за подреждането по модели за паркиране на пистата както предложи ivooo остава ли или ще се уточнява допълнително.
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 септември 2014 - 10:16

 k opel e, на 06 септември 2014 - 09:26, каза:

Тъпото k opel e си е взело отпуска. Сутринта рано ще чакам на Шел преди лозенския разклон и Жоро да ни води.
Дай боже само да сме живи и здрави.


Там е ЛукОйл и Жоро няма да води, щото няма да ходи...
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 08 септември 2014 - 10:25

 Жоро, на 08 септември 2014 - 10:16, каза:

Там е ЛукОйл и Жоро няма да води, щото няма да ходи...


Ти сериозно ли?????????????
Отговори

Astra_H_N1 снимка Astra_H_N1 08 септември 2014 - 10:34

Еее Жорка, не ни разочаровай Софиянци де :(
Отговори

kirenski снимка kirenski 08 септември 2014 - 10:37

:mhihi: Ако искате аз да водя колоната с бялата кола :mhihi: - Майтап :mhihi: ,аз ще се возя при Мирон :drinks:
Но е възможно да се ангажирам (с опел да водя колоната ),ако няма други кандидати :beer:
Мнението беше редактирано от kirenski: 08 септември 2014 - 10:39
Отговори

Astra_H_N1 снимка Astra_H_N1 08 септември 2014 - 10:43

Чудесно, да трябва се намери водач, задължително :)))
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 08 септември 2014 - 11:11

 kirenski, на 08 септември 2014 - 10:37, каза:

:mhihi: Ако искате аз да водя колоната с бялата кола :mhihi: - Майтап :mhihi: ,аз ще се возя при Мирон :drinks:
Но е възможно да се ангажирам (с опел да водя колоната ),ако няма други кандидати :beer:


Ти ако водиш колоната ще влезна в преразход бре. Аре зимаш Инсигнята и сме там :)
Отговори

ram4o снимка ram4o 08 септември 2014 - 18:23

Живот и здраве сме там.. ;)
Отговори

Жоро снимка Жоро 09 септември 2014 - 08:39

 miron 2.2, на 08 септември 2014 - 10:25, каза:

Ти сериозно ли?????????????


Да, аз съвсем сериозно, просто най-накрая отивам на заслужена почивка :)

 Astra_H_N1, на 08 септември 2014 - 10:34, каза:

Еее Жорка, не ни разочаровай Софиянци де :(


Не се разочаровайте! Този събор го чакам цяла година, защото това е момента да се видя с много хора, които напоследък нямам възможност за посещавам. И цялото това събитие за мен е важно, просто в момента семейството и хлапето са по-важното нещо! :drinks:
Отговори

Astra_H_N1 снимка Astra_H_N1 09 септември 2014 - 08:42

Разбираме те тогава -отдай се на почивка и да ти е жив и здрав малкия ;)
Поздрави.
Отговори

fanatic снимка fanatic 09 септември 2014 - 08:42

И аз за това не ти писах, заради последното изречение. Жалко, ти направи традиция, ще намерим някой да покрива групата.
Отговори

WaR LorD снимка WaR LorD 09 септември 2014 - 09:52

Надявам се отново да има предаване по Хоби Тв за събора както предходни години .
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 10 септември 2014 - 12:42

За съжаление сигурно няма да успеем тая година.Много ми се кара но..
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 10 септември 2014 - 16:11

Аз мога да водя...точно съм и с ярко червен автомобил.. :newsm05_41:
Отговори

Astra_H_N1 снимка Astra_H_N1 11 септември 2014 - 10:32

Ами айде да се намери вече някой :) Щом имаш желание, не вярвам някой да е против ;)))
Поздрави.

Дайте да уточним мястото и часа на тръгващите от София.

Аз предлагам да е пак на Лукойла до Овърдрай-ва :)
За часа - колкото кажете съм там :)))
Отговори

GT 51 снимка GT 51 11 септември 2014 - 10:39

Абе....аз да питам...нещо изложба на по стари автомобили...поне няма ли да има...??? :confused: :confused: :confused:
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 11 септември 2014 - 10:59

 Жоро, на 09 септември 2014 - 08:39, каза:

Да, аз съвсем сериозно, просто най-накрая отивам на заслужена почивка :)



Не се разочаровайте! Този събор го чакам цяла година, защото това е момента да се видя с много хора, които напоследък нямам възможност за посещавам. И цялото това събитие за мен е важно, просто в момента семейството и хлапето са по-важното нещо! :drinks:


Приятна почивка и най вече много весели моменти със семейството и като си дойдеш ще направим една сбирка да разказва ме.
Отговори

spasito снимка spasito 11 септември 2014 - 12:00

 s7ifl3r, на 10 септември 2014 - 16:11, каза:

Аз мога да водя...точно съм и с ярко червен автомобил.. :newsm05_41:

Т,ва да не е събор на Алфа ромео бре чшшшш :moderator: :biggrin:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 11 септември 2014 - 12:25

 spasito, на 11 септември 2014 - 12:00, каза:

Т,ва да не е събор на Алфа ромео бре чшшшш :moderator: :biggrin:

Аааааа...без такива моля...имам си една ръжда за такива случай! :smile3560:
Отговори

Жоро снимка Жоро 11 септември 2014 - 14:27

Съпоставяйки началото на V-ти и VI-ти събор, аз не откривам разлика. Прилагам ги в телеграфен стил...

Виктор Станчев: Шести национален събор на Опел Клуб България. 27 Септември - писта "Дракон" с. Калояново - Пловдивско
8:00 ч. Отваряне на пистата...



Виктор Станчев: Пети национален събор на ОКБ 28 септември 2013 г. Писта „Дракон“ с. Калояново.
8:00 ч. Отваряне на пистата



За това цитирам миналогодишното си мнение, като мисля, че водача на групата може да го преработи за 5мин и да стане актуално за VI-тия събор :)

 Жоро, на 13 септември 2013 - 22:04, каза:

Здравейте,

както знаем тази година ще се проведе пети Национален Събор на ОПЕЛ Клуб България. Като датата за провеждане на събора е 28.09.2013г, а мястото е Писта Дракон, село Калояново!

За това предлагам както всяка година, сборния пункт за тези които искат да карат в колона и ще тръгват от София, или София им е по път, да е бензиностанция Лукойл. Която се намира на автомагистрала Тракия след Караулката (Църна Маца) посока Пловдив. Ето го и точния адрес: Цариградско шосе, АМ Тракия 1-ви км.

Намира се тук:

Публикувано изображение

Събираме се на този паркинг, който е на излизане от бензиностанцията преди OVERDRIVE

Публикувано изображение

Както го обсъдихме по-надолу нека да се съберем в 06:00ч. За да може да се видим, да си вземем кафе, да минем през WC-to и да си кажем на място за правилата в колоната!

Тръгване от бензиностанцията в 06:30ч точно! Моля всеки колега да се постарае да тръгне на време ако желае да кара в колоната.

Разстоянието от София до Писта Дракон, село Калояново е 150км. Очакваното пристигане на колоната там е към 08:30ч.

Ще има водещ автомобил който ще има грижата да държи колоната в стегнат вид със скорост около 100/110км.ч. Моля всички шофьори желаещи да бъдат част от това да бъдат отговорни, разумни и при необходимост да подпомагат безпроблемното придвижване на автомобилите по магистралата.

Много важно, да се спазва реда в колоната! Който както се е подредил и е тръгнал, трябва така да стигне на пистата (изключвам непредвидени ситуации). Състезанията ще се проведат на пистата! - До там който иска в колоната се закача за задния номер на колата пред него и не се опитва да мине 2 коли напред за да покаже колко е гъзар и колко е бърз.

Също така моля автомобили с неизправни спирачки или с невъзможност да поддържат посочената по-горе скорост, да не пречат (разкъсват) колоната. Миналата година имаше такъв случай. Колега (мой познат) държеше дистанция от 40-50м, защото му потъвал педала на спирачките. В такъв случай по-добре да напуснеte колоната и да карате самостоятелно, за да не направим беля, но и също така важно е да НЕ РАЗКЪСВАМЕ колоната. Защото през годините се оказва, че аз отпред карам с равномерна скорост, но към края на колоната, поради това, че някой колеги пестят бензин и не гонят предната кола, колоната става 5-6км и за да ме догонят се налага да карат с 180км/ч.

Хора който се опитват да стигнат на по-предни позиции, изпреварвайки колегата пред себе си ще бъдат публично порицани на пистата! :smile3560:

Миналата година го постигнахме, смятам че тая година сме пораснали и ще е още по-добре!

Моля да се спазват правилата за движение по-пътищата и нашия клуб да служи за пример!


АКО НЯКОЙ НЕ Е УСПЯЛ ДА СЕ СДОБИЕ СЪС СТИКЕРИ, НА 28ми В МЕН ЩЕ ИМА!!!



P.S. Зная, че никога няма всички да са доволни, но все пак да напомня. Непременно Ви трябва поне затваряща кола!!! Миналата година беше ужасно време, карал съм по-бавно от предходни години и въпреки това имаше хора дето казваха, че им е бързо. За това освен пилотна кола, трябва да има и една на края, да казва в реално време какво се случва, да е нещо като очи на задника...
Това което миналата година аз нямах, защото никои не искаше да го върши...

Успех и много приятни мигове...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg