Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за тунинг циферблати

Жоро снимка Жоро 30 декември 2004 - 10:20

kok12, на Dec 26 2004, 03:46 PM, каза:

Е да,ама аз искам само циферблатите да са ми бели,а не цялото

Какво означава само... то друго не остана ама може и да не разбирам нещо <_<
А между другото тая тема се е загубила тук, би трябвало да е в интериор май :lol:
Отговори

izzzo снимка izzzo 01 януари 2005 - 15:33

http://www.hedonistbg.com/ пичове тука има каквото ви трябва!
Отговори

Sol_lecks снимка Sol_lecks 07 януари 2005 - 21:03

Приятели проверете на "Ломско шосе 67" в София кв. "Надежда" там правят такива километражи и тунират стопове.
Отговори

Гостopelfen_* 13 януари 2005 - 08:31

sheko, на Dec 11 2004, 12:28 AM, каза:

Значи интересувам се ако някой има представа къде правят бели километражи. То не е кой знае каква философия само трябва да се принтира на UV фолио за да не избелява или пожълтява и естествено да се разглоби таблото. Преди знаех едни пичове дето се занимаваха с тва обаче вече не бачкат  :huh:  :huh:

СТИГА С ТЕЗИ БЕЛИ КИЛОМЕТРАЖИ! ЩЕ ВИКАМ ВЕЧЕ :huh:

Рисувайте ги, какво оригинално в това да ти е бял километража, няма оригинално, щом серийно започнаха да ги слагат по колите, сметни, че вече модата им е отминала преди доста време! Като ги свалиш веднъж, за 20 лева някъде ще ти ги нарисуват, ще станат уникат! Каквото пожелаеш!
Аз си поиграх с моя на Кадета и стана доста странен :p
Самата кутия е огледална от вътре, а светлината идва отстрани на циферблата, самият циферблат е огледален и бута светлината, та аз направих следното :)
Разгобяванка, свалих циферблатите, със супер финна шкурка махнах огледалното от тях, станаха отзад прозрачни, монтаж, зелени чорапчета(презервативчета на лампичките), монтиранка и ефекта - сега светят цифрите, :huh: :non: :lol: мога да ги направя каквъвто цвят искам, скоро съм намислил да светят червено!
Отговори

sheko снимка sheko 13 януари 2005 - 11:12

Мерси за полезната информация но вече се разубедих да пипам по таблото...
после не искам навсякдъе да летя с по 200км .... Доста изчетох по темата и не ми се рискува да ми се сбърка целия километраж и да не отчита правилно...
Отговори

Дамян снимка Дамян 24 януари 2005 - 18:44

ако имате проблем със скоростомера,ако сте си го барнали,не се от4аиваите,има шанс да го оправите.Ако има такива питаита
Отговори

Arni снимка Arni 30 януари 2005 - 23:24

Какво толкова сте се зарибили по тези бели километражи... :fire: Няма по-красиви от черния просто... B) :huh:

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

Дамян снимка Дамян 01 февруари 2005 - 13:33

то4но такива никелирани си тарся,за тези обраи дето са около километражите,Каде да си намеря,въобще продават ли се?
Отговори

Arni снимка Arni 01 февруари 2005 - 16:14

kok12, на Feb 1 2005, 11:33 AM, каза:

то4но такива никелирани си тарся,за тези обраи дето са около километражите,Каде да си намеря,въобще продават ли се?

Незнам дали се продават отделно. При Зафира Елеганс са серййно(в Комфорт май са като допълнителна опция... в зависимост от фирмата), но мисля, че ги има в онези пакети, които продават за хромираните работи :fire: Има ги и в бяло... но :puke: е супер грозно :ph34r: Ето за Зафира специално са в ето този пакет:
Дизайн пакет 2
хромирана центр.конзола
хромирани рингове на табло и ръчен лост .... За другите незнам :huh:
Отговори

Дамян снимка Дамян 01 февруари 2005 - 17:54

Искам да си взема,но маи при при нан не продават,а пък и по моргите ги няма
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 04 юли 2005 - 20:36

Стават...стига да е 8000 RPM / 240 KMh
Отговори

peponio снимка peponio 04 юли 2005 - 23:45

а километражите като на RADIO DJ продават ли се?? някой прави ли ги и срещу каква сума ;)
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 05 юли 2005 - 00:01

peponio, на Jul 5 2005, 12:45 AM, каза:

а километражите като на RADIO DJ продават ли се?? някой прави ли ги и срещу каква сума ;)

Обади му се. Той ще ти направи. Никакъв проблем... :thu:
Отговори

ГостBildera_* 05 юли 2005 - 00:21

Пичове - ще мога ли да ви помоля да постнете отново картинките ,че нещо ги няма и ми излиза само една черна - там с ГСИ-то , и другото ,което искам да ви питам - мен астрата ми е с бели км, но го е правил някой тупан с такива - принтнати и отдолу не знам дали светловодите ги няма(но отварях и имаше някаква прозрачна пластмаса) обаче като си пусна фаровете свети адски гадно - на три места си виждам само как прозират крушките.Ако си взема от хедонист добре ли ще стане или само ще дам 25лв.което си е бая за тая работка
Отговори

ZOOM снимка ZOOM 05 юли 2005 - 21:36

Bildera, на Jul 5 2005, 12:21 AM, каза:

Пичове - ще мога ли да ви помоля да постнете отново картинките ,че нещо ги няма и ми излиза само една черна - там с ГСИ-то , и другото ,което искам да ви питам - мен астрата ми е с бели км, но го е правил някой тупан с такива - принтнати и отдолу не знам дали светловодите ги няма(но отварях и имаше някаква прозрачна пластмаса) обаче като си пусна фаровете свети адски гадно - на три места си виждам само как прозират крушките.Ако си взема от хедонист добре ли ще стане или само ще дам 25лв.което си е бая за тая работка

Продават и по илиянци най много са към 8 лева и са бели с червени цифри и през ноща светят готино червено, иначе по пловдив съм гледал по поръчка абсолютно каквито си поискаш ама са 30 лева, но аз мисля че си струва
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 05 юли 2005 - 22:04

CooLMaX, на Dec 16 2004, 09:48 AM, каза:

LET's fly тея горните километражи стават ли за вектра А ?

Така като гледам оборотомера и километража ще стане само незнам температурите малко трябва да се преработят. Аз мойте си ги изрязах от бяло "Stop light" фолио и съм супер доволен това фолио е доста дебело и отзад е черно и въобще не минава светлина през него SUPER яко стой :thu:

Публикувано изображение
Отговори

ANGEL_GSI снимка ANGEL_GSI 06 юли 2005 - 09:46

ТАКОВА ТАБЛО МОЖЕ ЛИ ДА СЕ СЛОЖИ НА КАДЕТ 1.6-91ГОДИНА?ДВИГАТЕЛА Е НА АСТРА,СЕГА НА ТАБЛОТО НЯМА ОБОРТОМЕР.КОЛКО ЩЕ СТРУВА?
Отговори

GT PoWeR снимка GT PoWeR 08 юли 2005 - 00:52

VectraGT, на Jul 5 2005, 10:04 PM, каза:

Аз мойте си ги изрязах от бяло "Stop light" фолио и съм супер доволен това фолио е доста дебело и отзад е черно и въобще не минава светлина през него SUPER яко стой :thu:

Колега, твоите километражи са доста готини - само един съвет - пръсни стрелките с някой от тея "прозрачните" спрейове за стопове! Хем ще се вижда по-ясно през деня, хем вечер ще свети в съответния цвят! Има сини,червени - ако ти светят в синьо цифрите, а стрелката в червено ще е доста ефектно мисля... :thu:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 08 юли 2005 - 08:15

Те са си бели а светят червено :)
Отговори

GT PoWeR снимка GT PoWeR 08 юли 2005 - 15:58

VectraGT, на Jul 8 2005, 08:15 AM, каза:

Те са си бели а светят червено :)

Диоди ли си слагал??? :thu:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg