Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Историята на nick-а ми?

b.a.d снимка b.a.d 13 януари 2006 - 09:23

b.a.d идва от balls attitude direction . Това е мотото на Никълъс Кейдж в един филм от 95г. - Kiss of Death.
Отговори

Razorsedge снимка Razorsedge 13 януари 2006 - 10:01

Моят идва от една песен на AC/DC - The Razor's Edge :huhsign:
Отговори

vader11 снимка vader11 13 януари 2006 - 21:25

моят идва от манията ми по star wars, особено един персонаж не най-дорият в случая, но дизаина на костюма е върха.
Отговори

Гостmihailenator_* 15 януари 2006 - 20:30

когато си правех имейла в яхуу, според малкото ми име - михаил, сървъра им ми предложи името на акаунта ми да бъде михаиленатор и аз не отказах :)
Отговори

OtDeL`OlEkOtQvAnE снимка OtDeL`OlEkOtQvAnE 09 януари 2007 - 15:02

Моя излиза от там, чее винаги като правя някаква кола забравям да сложа по нещо тоест олекотявам я :П та от там;... :flag:
Отговори

Duke_BG снимка Duke_BG 09 януари 2007 - 15:38

мдаа като гледам моята история май е най стара
пред далечната 1993 година когато за пръв път имах нет в къщи се регнах в ICQ и като се чудех какъв ник да си измисля ми хрумна Duke - от нашумялата по онова време игра Duke Nukemл По онова време прохождаше и първата IRC мрежа в България и там се подвизавах доста време по този ник, но като взех да влизам в чуждите мрежи там имаше много Duke и се принудих да си сложа едно _BG и така до днес съм си Duke_BG
Отговори

Иво снимка Иво 09 януари 2007 - 15:47

Другият ми ник е SEXcalibur
Отговори

хари снимка хари 09 януари 2007 - 16:02

При мен нещата стоят така - от малък моите приятели ме наричат Хари. Всъщност това продължи и в училище /Механотехникум - Бургас специалност ДВГ/ и после казармата - шофьор на Джоган както и в СУ"Кл.О." За приятелите съм Хари и така реших да се пиша и във форума макар че се колебаех за ОВБ, но това е друга тема. :flag:
Отговори

Minush снимка Minush 09 януари 2007 - 20:30

Моя ник идва още от........когато бях в детската градина. Имаше едни дъвки с играчки, казваха се Минуш. В махалата бяхме луднали по тях и тъй като моето име е близко до името на дъвките (Мина), решиха да ми викат "Дъвка Минуш". Та това е целия ми прякор, но с годините остана само Минуш.
Отговори

beos снимка beos 09 януари 2007 - 21:22

Моят идва от ето тук клик

Преди много време имах вземане - даване с тази ОС и от тогата съм все с този ник/юзернайм навсякаде :b010:
Отговори

Debeliya снимка Debeliya 09 януари 2007 - 22:43

Debeliya идва от две места. Първо така ми викаха в училище,не че съм дебел, просто съм леко заръглен :dancin: , а това е лаф на един мой много любим герой от комикси Обеликс. Та т'ва е втората причина да се пиша дебел. :flag:
Отговори

sauber снимка sauber 09 януари 2007 - 22:51

Моя по подразбиране, до малка степен е свързан с бившия отбор от Формула 1 - Sauber Petronas :)
Иначе случва се и mower ( косач ) да ми кажат, но това е заради един инцидент :) Малко изхвърчах от една писта върху тревата ( специални поздрави за 1ви завой на писта Туборг :16V: ) и от там така, Race директора ме подбъзва от време на време :flag:
Иначе абсолютно навсякъде ник-а ми е sauber, където sauber е заето, се записвам saubers :3:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 януари 2007 - 03:14

Е моето също идва от чата...не си спомням на коя мома и оправях писи-то (Персонален компютър) и тя възкликна: немаш равен...и така остана ;)
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 10 януари 2007 - 09:25

Ми в далечните времена бях луд фен на споменатата личност...ника обаче дойде когато си правих поща. Понеже всичко свързано с това име беше заето вече се наложи да сложа една точка. На други места където позволява точката я няма........И така си остана никчето :tongue:
Отговори

dammm снимка dammm 10 януари 2007 - 12:37

доста ПРОСТО
ДАмян се казвам ... където мога гледам да е само DA
ммм-то го добавих щото малко ми бяха символите, а и с малките деца пред блока в пясъчника и МмМмМ :3: МмМм :3: :3: :flag:

иначе през времето по разни места съм ползвал
blue , vamp , 666 ... сега си се чудя на акъла (което не задължително е признак за личностно израстване :16V: :3: :16V: )
Отговори

hed снимка hed 10 януари 2007 - 16:28

Моят ник идва от името на бандата (hed) P.E. на която се кефя. Кратко е, лесно се помни, лесно се пише :flag:

Поздрав с това парче - малко hed power

Публикувано изображение


:3: :bubbarubb: :16V:
Отговори

Марчо снимка Марчо 10 януари 2007 - 17:41

ми от фамилията и от чата където съм Ikov_VR^
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 10 януари 2007 - 18:07

ихаа тия стари теми са голяма мания :3:

Моята история е следната :
През 92г. работех с 3 приятелчета в един вестник който в последствие закриха
Нощем като си тръгнеха журналистите и дежурния редактор оставахме да чатим по ICQ-to до сутринта и понеже бяхме трима се пишехме с един ник
СтоГоБи (Стойко, Гошо и моя милост Бижо :icon1_biggrin: )
после се разделихме всеки хвана по свой си път.След едно известно време малко се бях смахнал по фашистка Германия :16V: Четях "Моята борба" и разни там обществено значими литератури :3: :16V: и всички приятели ми викаха BENITO от Бенито Мусолини :3: и така се регвах навсякъде че дори и тук.Добре че Пацо ми смени ника преди 3 дни.
Сега навсякъде и по всички форуми се пиша с рожденото си име което мен си ме кефи.Иначе приятелите все още ми викат Бени :3: :flag:
Отговори

orionbg снимка orionbg 10 януари 2007 - 18:17

А що се отнася до моя ник, той идва от голямата ми захласа по космоса и фантастиката! И особенно съзвездието Орион кадето се казва, че има планета почети същата като нашата! Допълнението е за да се знае тоз лудия от каде се е Пръкнал!!! :flag:
Отговори

avtointerior снимка avtointerior 18 януари 2007 - 01:22

е за моя няма да споменавам от къде Идва но предишният ми беше Мopi, щото не ми работеше Б-то на клавиатурата, а съм Боби :unsure:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg