Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Радиатор

miroj снимка miroj 29 януари 2011 - 16:18

Оригиналния радиатор изкара една година след намесата ми с големия поялник, но преди нова година долях антифриз и протече от друго място :mhihi:
Добре че се бях подготвил с новичък радиатор от Омега А.В началото като го получих се стресирах като му видях реално размерите но клъцнах тук там
това онова и взе че влезе в коша на кочинката без да опира в капака и без да излиза под бронята чак ми хареса как застана.За сега изпълнява добре функцията си ще видим на лято как ще бъде.Направих малко снимки цък
Мнението беше редактирано от miroj: 29 януари 2011 - 16:22
Отговори

prujinca снимка prujinca 30 януари 2011 - 20:03

Дрън дрън. И моя тече аз го запоявам той пак намира от куде да си текне и сега ще го пратя в добрич да ми направят нов. За целта им изпращаш своя стар те ти мхат питата и ти слагат нов може и нови казанчета да сложат но е е сигорно.
Отговори

miroj снимка miroj 30 януари 2011 - 21:51

 prujinca, на 30 Jan 2011, 20:03, каза:

Дрън дрън. И моя тече аз го запоявам той пак намира от куде да си текне и сега ще го пратя в добрич да ми направят нов. За целта им изпращаш своя стар те ти мхат питата и ти слагат нов може и нови казанчета да сложат но е е сигорно.

И така може но аз мисля че с нов както направих в случая е най добре.
Отговори

Stranger снимка Stranger 31 януари 2011 - 17:55

от 190-ка 2.3 и от 124-ка 2.0 и 2.3 става радиатора перфектно
Отговори

prujinca снимка prujinca 31 януари 2011 - 19:47

На тези модели мерцедес захвата същият ли е като на мантата или трчбша да се преработва?
Отговори

4oko снимка 4oko 02 февруари 2011 - 22:50

 miroj, на 30 Jan 2010, 18:24, каза:

Здравейте напоследък забелязах че ми се губи антифриза и вчера като погледнах под колата имаше текло от радиатора смъкнах го днес запоих на едно място то от друго изби и така 3 часа и се отказах за днес та въпроса ми е от ква по нова кола може да пасне с малко преправяне или да продължавам с упражненията за луди :newsm05_41:



с малко рязане на ламарини от нисан 200sx
Отговори

Stranger снимка Stranger 05 февруари 2011 - 10:39

 prujinca, на 31 Jan 2011, 19:47, каза:

На тези модели мерцедес захвата същият ли е като на мантата или трчбша да се преработва?


Трабва да се преправя, но идеята е , че радиаторите са подобни като размери и форма, дори този на Мерцедеса е по дебел и повече охлажда
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg