Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Мнение за определен Опел Вектра Ц 1.8 от обява

haunted снимка haunted 06 януари 2014 - 14:18

Здравейте!

Насочил съм се към Опел Вектра Ц от тази обява http://www.bomiauto....uro4-sedan-7805
Интересувам се някой гледал ли е тази кола и има ли мнение. И като цяло за модела, двигателя, ходова част. И като екстри има ли ЕСП или някаква подобна система конкретната кола (климатик ли е, климатроник и тн). Мисля да и слагам газова уредба. Можете ли да препоръчате някой сервиз в София на когото евентуално да я закарам за проверка. И каквото още се сетите за колата ще съм благодарен!
Мерси предварително!
Отговори

vladigbg снимка vladigbg 06 януари 2014 - 21:32

Привет колега, за Бомиауто ако съм чул 5 мнения и 5-те са били позитивни. Единият беше баща ми. Купи си 12-годишно Рено от тях и уцели добър автомобил. За конкретната обява ми се набива на очи малкия пробег, да беше Ситроен Ц2, Корса, добре, ама тая 11-год. Вектра да е на 129 000 км ми се струва малко фантастика. Според мен е поне на 229 000 км, което не значи че е лоша ,ама тия автоджамбаски номера понякога доста дразнят. И тоя разход 5.5 л. на 100 км. Айде 6.5 л. или 6.9л. на 100 км си е супер разход (това е реалния разход при икономично каране), ама 5.5 л. ,какво толкова се престарават. Разбирам Астра 90 или 100 коня с пенсионерско каране да даде 5 - 5.5 л./100 км. ама Вектра за даде този разход е карала на 5 м.зад някой Тир със скорост 90 км/ч. Те дизелите на Опел харчат повече от тая бензинова Вектра.
Аз лично бих я погледнал с голяма доза съмнение.
Успех с търсенето.
Отговори

haunted снимка haunted 07 януари 2014 - 08:50

Благодаря за мнението. Аз километрите отдавна не ги гледам и ми е ясно колкото и да се кълнят, че не е на толкова. За разхода също, но мисля да слагам газ и за това нямам проблем. За някои от другите въпроси, които питах някой ако може да даде мнение.
Отговори

predator снимка predator 27 януари 2014 - 06:20

Здравейте момчета! Въпросната Вектра за която говорите от Бомиауто я купих аз! И мога да ви кажа, че колата наистина се оказа на 129000 км. Проверена по ВИН код в ОПЕЛ СТЕФАНОВ! Само че не съм я снимал да ви пусна снимки ! Колата я купих на 16-ти януари! Базов модел е с климатик предни ел. стъкла, но мен си ме кефи - много стегната кола!Дано да не ми създава ядове!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg