Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална среща 2007

Тази тема е заключена

Stoil снимка Stoil 23 август 2007 - 20:24

 Moonlord, на Aug 23 2007, 05:47 PM, каза:

Е... а Луунлорда се едно знае колко хора ще идват :opel_forever:

Луунлорда сичко знае... не го подценявайте.. вижда с големите очи...
начи викате от 6-ти а...

а гаджета под наем дали ще има... :wave:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 23 август 2007 - 22:07

 Stoil, на Aug 23 2007, 09:24 PM, каза:

 Moonlord, на Aug 23 2007, 05:47 PM, каза:

Е... а Луунлорда се едно знае колко хора ще идват :opel_forever:

Луунлорда сичко знае... не го подценявайте.. вижда с големите очи...
начи викате от 6-ти а...

а гаджета под наем дали ще има... :wave:

То верно са с тея мацки по аватарите, човек ще си помисли, че сме форум на фанатичните мацки опелистки :wave: Идеята като цяло беше да е точно този период от дати, защото се събират 3-4 свободни дни, е за повечето хора да кажем! И това ще се постигне, каквото и да ни коства, защото на повечето хора им се иска супер много... Затова ДАНО не сме 10-15 човека, ами да направим нещо истинско... Това зависи от всички като цяло ;) Срещата, както писах по-горе ще бъде с 2 нощувки (за който иска)... Петък по обяд да се настаним, да се съберем всички някъде, лаф, ядене ала бала - на следващия ден ще сме цял ден на пистата, а неделя ще се наспим и ще отпатуваме ;]
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 23 август 2007 - 23:48

Пиши ме и мен, на 90% за базата+жена ми и бебето(10% си оставам free защото никога нищо не се знае с малката сладурана), а за пистата, на място ли се плаща?
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 24 август 2007 - 08:39

значи Пацо, ние сме за 3 нощувки, така че, който иска, явно ще иде ден по рано и предполагам ще сме поне 10, за по скъпото и 3 нощувки! другите предполагам си остават за едната нощувка и третите за 2. много объркано, но ако ще си губя един ден за нищо в София, ще предприема друго, затова - аз, Акулски, Гаджо, Микси, пред полагам Хрис и Иво и доколото разбрах Оги +1 ще са навити за 3 нощувки..... пишете, след обяд звъним!
Отговори

kabby снимка kabby 24 август 2007 - 10:48

Я прайвит месидЖ кажете къде ще сте от по-рано, че и аз такива планове си правя.
Отговори

Magelan снимка Magelan 24 август 2007 - 10:58

Аз пък на път за националната мисля да направя така:
Тръгване в четвъртак палатка някъде по траянови врата, малко нощно каране така нареченото високопланинско. Пиене , барбекю. Спане и на сутринта към Хисар, Калояново или каквото и да е на националната. Жалко само че червенушка няма да е в кондиция до тогава.
Приемам последователи
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 24 август 2007 - 13:08

Предлагам ви оферта за Х-л "Сарай", срещу гара Калояново! Има свободни поне 12 двойни стаи, като цената на стая е 60лв. Има и апартаменти за 4 човека, те са 90лв. за 4 човека/тоест по 23лв. на човек/ Всяка 2ка може да се оборудва на 3ка за +20лв, тоест по 26лв. на човек. МОЛЯ ВИ да направим някаква точна бройка за хората които имат желание за хотела за да направим резервация
Хотела е чуден, басейни масейни, сателити, интернети...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 август 2007 - 13:10

Звучи перфектно, да се надяваме и Илиан скоро да даде и алтернативи ;) Аз съм за това хотелче :)
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 24 август 2007 - 13:11

ми да, по 30 лв на човек в двойна стая и в апартамента, може и малко по евтино да дойде
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 август 2007 - 13:13

Въпросът е да има и по-евтина алтернатива, то е ясно, че трудно ще се събереме всички на едно място... Пък и като сметнеш 90лв само спане, 60-70 лева тунджа, ядене работи... :) Не всички ще извадят тея пари ;)
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 24 август 2007 - 13:15

абсолютно съм съгласна, но ще помоля тези, които могат да отделят и са преценели, че ще, до края на деня, най-късно утре сутрин да кажат - да или не, защото местата ще свършат ,а предполагам и капаро ще трябва да пратим, но поне да запазим преди това! затова дай зор на твоя човек!
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 24 август 2007 - 13:15

на мен ми е ясно че не е евтино там, но все пак е национална среща, всеки може да напълни автомобила си с 4 човека и да направи малко по-поносима цялата почивка.. а и говорим за хотел с басейн!! :opel_forever:

Ще помоля и някой от началството да едитне 1я пост където да дадем адреса на хотела и да записваме бройката на хората които са сигурни и датите на нощувките!
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 24 август 2007 - 13:16

ТАМ СЪМ - засега сам ....
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 август 2007 - 13:18

 Akulski_Cali, на Aug 24 2007, 02:15 PM, каза:

на мен ми е ясно че не е евтино там, но все пак е национална среща, всеки може да напълни автомобила си с 4 човека и да направи малко по-поносима цялата почивка.. а и говорим за хотел с басейн!! :opel_forever:

Димо, аз съм напълно съгласен с теб ;) Но все пак трябва и избор да има - не да се каже ще спиме един къде си, който иска да идва, който не иска да се оправя... Аз също мисля като теб, че тва е един път в годината и си заслужава да си го направиме наистина ласка ;)
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 24 август 2007 - 13:21

 Moonlord, на Aug 24 2007, 02:18 PM, каза:

 Akulski_Cali, на Aug 24 2007, 02:15 PM, каза:

на мен ми е ясно че не е евтино там, но все пак е национална среща, всеки може да напълни автомобила си с 4 човека и да направи малко по-поносима цялата почивка.. а и говорим за хотел с басейн!! :opel_forever:

Димо, аз съм напълно съгласен с теб ;) Но все пак трябва и избор да има - не да се каже ще спиме един къде си, който иска да идва, който не иска да се оправя... Аз също мисля като теб, че тва е един път в годината и си заслужава да си го направиме наистина ласка ;)

Да така е, чакаме и други варианти, дори и аз не съм резервирал още стая, ще се радвам всички да имат възможност да сме на 1 място, но се притеснявам именно от липсата на други опции..
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 24 август 2007 - 13:51

При това положение и аз мога сериозно да се замисля за 2 нощувки ;) Засега съм 1, тряа да видя дали ще взема Неравната с мен (само ако е послушна :opel_forever: )

П.П. Ако някой промени и датите в първия пост...най-добре ще стане! И редакция на заглавието!!!
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 24 август 2007 - 13:57

хора, аз искам да поясня, че това не е реформа или стачка срещу другата станция, а е и второ предложение, за да имат избор и хората които имат желание да останат по дълго и имат малки претенции към хотела. Затова Пацо, незнам дали не трябва да си стои и другия списък и хората да си избират!!!! :) а и уточнение за хотела, апартамента е 90 лв и е за 4 човека, демек по 23лв на човек горе долу и тройна стая е 80 лв - по 26 лв на човек горе долу, хайдеееее
Отговори

Happiness снимка Happiness 24 август 2007 - 14:14

Men ne nqma na 100%. Veselo na tezi koito shte hodqt.
P.S. Mnogo sorry nqmam kirilica
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 24 август 2007 - 21:56

Ако правите списсъци кой къде ще е,мен ме пишете на тънката лайсна, аз+1
Отговори

bugatti снимка bugatti 24 август 2007 - 22:08

:opel_forever:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg