Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

27.08.2006 - БЛАГОЕВГРАД

Тази тема е заключена

The_Ancient снимка The_Ancient 28 август 2006 - 13:33

искам да видя някое ХЕ колко ше ми земе и дали ше е грозно или много грозно! :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 14:04

Ми това може да се уреди май много лесно!

Олег (Astratds) ще се пробваш ли с момчето?
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 28 август 2006 - 16:21

Бояне, ми нахъсах се верно, щото първия път се гоних сам, ти ме изостави така гадно ... :c010: ! ОКИ, следващият път ще фнимавам, просто си оставих малко място преди завоя, сори, че съм те стреснал! Безопасността преди всичко, правилно! :flag:

Той са Лъчо си е турил NOS явно, та ни прави смешки само :dancin:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 28 август 2006 - 16:21

ни съ ибаай бояне, казах че искам да се пусна с такава кола за да видя колко е голяма разликата, не съм казал че искам да ме разпукват нек'ви драгстери.
Отговори

kabby снимка kabby 28 август 2006 - 18:36

The_Ancient, на Aug 28 2006, 05:21 PM, каза:

ни съ ибаай бояне, казах че искам да се пусна с такава кола за да видя колко е голяма разликата, не съм казал че искам да ме разпукват нек'ви драгстери.
 


Ама и ти си лошав ...

Другия път ще карам 20-ина км на бензин да продуха гадостите по цилиндрите и ще се дърпаме пак :flag:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 28 август 2006 - 21:12

kabby, на Aug 28 2006, 06:36 PM, каза:

The_Ancient, на Aug 28 2006, 05:21 PM, каза:

ни съ ибаай бояне, казах че искам да се пусна с такава кола за да видя колко е голяма разликата, не съм казал че искам да ме разпукват нек'ви драгстери.
 


Ама и ти си лошав ...

Другия път ще карам 20-ина км на бензин да продуха гадостите по цилиндрите и ще се дърпаме пак :flag:
 

Абе и ти май не си разбрал за к'во става дума в последния пост, ама айде.
Отговори

kabby снимка kabby 28 август 2006 - 21:36

Бъзикам се бре колега :)

Другата неделя ще ти обясня :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 22:15

А знаете ли кое е най-интересното, че на The_Ancient ще му уредя един старт с Кадет 2000 16V. Колата не е дракстер обещавам! Не за друго ами защото ми е интересно да видя какво ще се получи. Иначе момчета сериозно ама това нащо си е чист майтап, да се правим на рацери така, че не го взимайте на вътре. Аз съм си такъв кефи ме да хвърлям интрига! Мисля купона беше най-важен! А на Жоро имам специално да се извиня за първия старт! Беше гадно признавам си ама нещо се оплесках! Поне на втория стана истинска битка!

:flag: на всички!!!
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 28 август 2006 - 22:26

Scorpion_BV, на Aug 28 2006, 10:15 PM, каза:

А знаете ли кое е най-интересното, че на The_Ancient ще му уредя един старт с Кадет 2000 16V. Колата не е дракстер обещавам! Не за друго ами защото ми е интересно да видя какво ще се получи. Иначе момчета сериозно ама това нащо си е чист майтап, да се правим на рацери така, че не го взимайте на вътре. Аз съм си такъв кефи ме да хвърлям интрига! Мисля купона беше най-важен! А на Жоро имам специално да се извиня за първия старт! Беше гадно признавам си ама нещо се оплесках! Поне на втория стана истинска битка!

:flag:  на всички!!!
 

чакам желаещите да се пуснат с мен кадета ми е подготвен :c010: :thu:
а колкото до дизеловата ми астра махам и катализатора и ще видим какво ще покаже като повер с някой комбета до 90 коня може да завъртим интрига :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 22:41

Олег за това исках да говорим ама ти си се ориентирал :) . Другата Неделя към 22:00 на Терминала мислим пак да идем. Ако си свободен айде с нас! За старт с дизеляка аз съм много надъхан! Искам да се пробвам, че имам закачка с друга една комба дизел и да вида как съм :) А кой ше ти маха катализатора? Аз съм с резонатор ама мисля да го махна и да сложа права тръба, та ако имаш някой майстор познат да го направи сподели!

П.С. Ако се пуснеш с Кадета може ли да съм ти навигатор :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 29 август 2006 - 07:11

Мене и Трабанка да ме бие се ми е тая! Ама да ти кажа поне по първи впечатления не съм зле спрямо дизеляка! Ама понеже първите опити си бяха малко улично сфетофарни може и да има грешка някъде, та затова ще се пробвам да видя как е!
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 29 август 2006 - 07:28

Абе, ние как се хвалим, да не стане после дърпане с набито канче от бурканче ... :flag: :c010:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 29 август 2006 - 09:41

Scorpion_BV, на Aug 29 2006, 07:11 AM, каза:

Мене и Трабанка да ме бие се ми е тая! Ама да ти кажа поне по първи впечатления не съм зле спрямо дизеляка! Ама понеже първите опити си бяха малко улично сфетофарни може и да има грешка някъде, та затова ще се пробвам да видя как е!
 

имам и опел кадет комби 1.3S на газ-бензин на първо време ако не стане готова астрата щото съм много зает по цял ден съм на работа мога да го пусна срещу астрата на скорпион :thu: ,а колкото до това да си ми навигатор с бързия ми кадет няма проблем не си мисли че ще ми клекне вървежа като сме двама :c010: :thu: :thu: :thu: :19a: :thu: :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 29 август 2006 - 11:22

Хе хе не си го и мисля бре! Аз не съм тежък! Само 105Кг. :flag:

Жоре баси и стреет рейсърите сме с тия малолитражки а! :c010:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 29 август 2006 - 17:13

:c010:

Scorpion_BV, на Aug 29 2006, 11:22 AM, каза:

Хе хе не си го и мисля бре! Аз не съм тежък! Само 105Кг.  :thu:

Жоре баси и стреет рейсърите сме с тия малолитражки а! :thu:
 

мисълта ми беше да няма после оправдания че ми е много лек кадета :thu: :flag:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 29 август 2006 - 17:33

:flag: Следващата ни среща трябва да се пусне в Streetracers! :c010:
Отговори

kabby снимка kabby 29 август 2006 - 17:45

А не!
Аз повече няма да изтезавам каручката.
Стига й толкова :)
Така или иначе не е в добро здраве. Следващия път ще гледам само
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 29 август 2006 - 22:47

М`че то ние както се нахъсваме - следващият път ще трябва да си подготвим спирачни парашути :c010: , за целта трябва да хванем някоя шивашка фирма за спонсор ... :flag:
... и фенки, фенки ... :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 30 август 2006 - 09:31

kabby, на Aug 29 2006, 05:45 PM, каза:

А не!
Аз повече няма да изтезавам каручката.
Стига й толкова :)
Така или иначе не е в добро здраве. Следващия път ще гледам само
 



HotBlg, на Aug 29 2006, 10:47 PM, каза:

М`че то ние както се нахъсваме - следващият път ще трябва да си подготвим спирачни парашути  :c010: , за целта трябва да хванем някоя шивашка фирма за спонсор ...  :flag:
... и фенки, фенки ...  :thu:
 


Ех Калоянчо и аз ще гледам ама ако дойде Олег с дизелака ше се пусна с него! Иначе ще направя някои неща по колицата да са как треа и тогава ще се пробвам пак!

А и кога ще си имаме и ние фенки с Опели ве! Само кочове сме на тия срещи! А що женуря троши Тигри из Благоевград! :thu: Та Жоро може да се заеме с тая инициатива! Според Венци той има опит с тия работи, поне така пишеше в една по-предна тема!!! :thu:

Намерете некоя едрогърда кака и ше и земем сутиена за спирачен парашут!!! :thu:
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 30 август 2006 - 19:46

Момченца,
вие май забравихте някого,ААААААААААА?????????????
Абе,аз съм Учебен,ама този Учебен се прибра от Видин с 200км/ч
по магистралата!!! :thu: :thu: :thu:
Е,верно ,че нещо не ми харесва как потегля,ама съм обещал на Древния,да ги дръпнеме?!
А и нали искаше некой с ХЕ? :flag: :thu:
Ако не друго,то поне врътки и дрифт ще си напрайме!
А в неделя съм дневна,и след 18.00 ч. съм свободен,
т.е,ще съм зает с вас,щото си разкарах сички каки!!! :thu: :19a: :c010:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg