Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

13.04.2008г

Тази тема е заключена « Prev

kAm снимка kAm 12 април 2008 - 00:22

Абе ора или батенца както си викате ;) 12-ти е вече и не сте отворили темата или вече няма сбирки ? Много сте тихи учудващо даже тихи... Нещо не прилично за Варненци особенно ОПЕЛ МАНИЯЦИ КАТО ВАС. Не се сдържах да сложа начало на темата, че много закусняхте. Извинявам се предварително, че се бъркам така :nau: :beer: :doh: :nau: :nau:
Отговори

Hany_GSi снимка Hany_GSi 12 април 2008 - 03:27

Ще помоля някой от вас ако му е попът да отскочи,през кв. Малдост да ме земе на срещата!Досега не съм присъствал на такава сбирка,но много искам!
Отговори

WILLY снимка WILLY 12 април 2008 - 10:13

Хе най после някой да се сети за тема :beer: снощи щях да пускам ама неща се отплеснах :nau:
Аз съм на линия и за двете места. :nau:
Отговори

Оги снимка Оги 12 април 2008 - 10:51

 Hany_GSi, на Apr 12 2008, 03:27 AM, каза:

Ще помоля някой от вас ако му е попът да отскочи,през кв. Малдост да ме земе на срещата!Досега не съм присъствал на такава сбирка,но много искам!


Аз моа да мина, ама искам да ми покажеш Корсата с ХЕ-то :beer:
Отговори

rhg_73 снимка rhg_73 12 април 2008 - 10:53

надявам се и аз да присатвам ,че някукув грип ме налегнал цяла седмица
:beer:
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 12 април 2008 - 13:03

айде скара бира ,
и повечко опели на панаира.... :beer:
Отговори

Hany_GSi снимка Hany_GSi 12 април 2008 - 16:32

 Оги, на Apr 12 2008, 10:51 AM, каза:

 Hany_GSi, на Apr 12 2008, 03:27 AM, каза:

Ще помоля някой от вас ако му е попът да отскочи,през кв. Малдост да ме земе на срещата!Досега не съм присъствал на такава сбирка,но много искам!


Аз моа да мина, ама искам да ми покажеш Корсата с ХЕ-то :beer:



Само да се напраи и щи я покажа! :nau:
Отговори

Chosta снимка Chosta 12 април 2008 - 18:43

И аз ще бъда там , и аз ще приказвам :nau: ( и на двете уречени места )

П.С. Оги ако имаш от онези лепенки които се лепят отвътре... донеси една за чоста и тои е човек и тои иска... :beer:
Отговори

kAm снимка kAm 12 април 2008 - 19:29

Ето линк до клипове от рали Черно Море...
Не са с хубаво качество ама ко да са прай пак че се вижда като го намалиш :Р
Надухани бяха хорцата ама кат не са си взели тористически карти така ще е.... :)
аре приатно гледане.
Не съм никак добър оператор ;) начинаещ съм в бранша

1-ви Тур част 1-ва Големина 9МБ

1-ви Тур част 2-ра ... Там се виждат за малко вектраната и сеата ... Може да са се потили с каските ама аз пук изгорях на потник... :Р Големина 51МБ

2-ри тур и ИНТЕРВЮ с Рекламното лице на Опел Клуб-а Джадай нещо си там ;) Господин Дражев познат като "Батенце" :Р ... "Опел Вектра 16v" Големина 69МБ

Ете така....
Отговори

driv3r снимка driv3r 12 април 2008 - 20:00

дам добре беше не знам обаче какво стана със третия старт ако някои е останал до тогава де :beer: и ако може някои да ми даде една лепенка за опел клуб ще съм му много благодарен
Отговори

Emporio снимка Emporio 13 април 2008 - 12:25

днес,ако не ме домързи, мое да се кача при някой като багаж и да поприсъствам :nau: :beer:
Отговори

Drajiii снимка Drajiii 13 април 2008 - 12:46

Зарибенннни ли сте батенцаааааааааааааа хахах там сме батко:)))))
Отговори

Мишо снимка Мишо 13 април 2008 - 13:04

Тука с някви батенца са напълнило :beer: ... как да пропусна да ва уважа 2 пъти довечера :nau:
Отговори

kAm снимка kAm 13 април 2008 - 15:16

Може да мина кум плажа без това по това време ще съм на дружба ша видим ако имре и моро са там сигорно ще сляза и аз с приателкатами за по една бирав бързината... Ще са чуя аз с тях предварително :)
Отговори

jorkata83 снимка jorkata83 13 април 2008 - 16:27

И аз ще присъствам на двете места този път Оги батка ако мое и за мен една лепенка аз си напраихедна която я изрових някаде от този сайт ама тя горката като екне и нищо не се вижда
Отговори

EDS снимка EDS 13 април 2008 - 18:49

На бриколажа съм :beer:
Отговори

kAm снимка kAm 14 април 2008 - 00:13

Хубава раота... От кога не бях слизал на плажа малко ми беше странно повечето не ви познавам само малка част други само съм ва виждал но като цяло поне за мене беше добре. Видях, че се снима после на бриколажа интересуваме само публикуват ли снимките някаде.
Всичко беше добре докато недоидоха куките на лука мале как изтръпнах като пуснаха буркана таман като пусках мойта колица vs C20Xe 2-ри старт понеже на първия позаби мойта муцуната и не се изтреля...
Дали го лепнаха ония с тъмно сивата калибра мойта поне беше на авариини в аварийното платно ;Р
Отговори

WILLY снимка WILLY 14 април 2008 - 00:45

Срещите и на двете места бяха на ниво - много Опели много Опел манияци. Аз за пореден път си прекарах чудесно само времето дето все не стига да се запозная с всички.Та ето малко снимки от първата част на Опел срещата:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 14 април 2008 - 00:50

extra беше и на двете места, дано така да продължавате, аз ви изоставям за лятото, но наесен пак с песен съм с вас....... :beer:

http://www.snimka.bg...album_id=236887


http://www.snimka.bg/profile.php?edit_phot...hoto_id=5600559
Отговори

WILLY снимка WILLY 14 април 2008 - 00:59

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
На Бриколажа Симбата снима от там имам само тази:
Астра Ф Караван с С20ХЕ мотор Фабрично :beer:
Публикувано изображение
Колегите дойдоха съвсем на края видяли че се събираме и решили да ни посетят :nau:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg