Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony, LG Модули за Мулти-Волан Opel/Ford/Mazda/Honda/Nissan/Chevrolet/Citroen и BMW

Тази тема е заключена

stocky снимка stocky 15 февруари 2010 - 21:23

Аз съм поредният доволен клиен на VectraB. Човека е изключително коректен и услужлив. Започна да прави адаптери и за Сааб и вече поне двама сме доволните клиенти от Саабската географска ширина. За следващия Сааб със следващия музикален проект определено отново ще се възползвам от услугите му.
Отговори

duun снимка duun 16 февруари 2010 - 18:38

 ivo123, на 24 Aug 2006, 12:00, каза:

Аз също се сдобих с адаптор за JVC и съм очарован от работата му. Благодарение на VectraB. Работи си без проблеми и е много удобна екстра. Благодаря ти колега :mhihi: :mhihi:


Здравейте колеги. От 3 дни насам и аз си цькам cd от волана ,благодарение на колегата Юлий. Адаптора е перфектен,а Юлий е номер 1 щом го е направил. Поздрави :dummy:
Отговори

ivod снимка ivod 18 февруари 2010 - 20:59

Дойде време и аз да се наредя на опашката от благодарни клиенти.

Номер 1 е, не само че го е направил, но и в отношението му към клиентите. Ако всички бяха като него. :unsure:
Отговори

Bat Boyko снимка Bat Boyko 22 февруари 2010 - 12:38

Благодарности и от мен на Юлий, както за отношението, така и за свършената работа!!! Човекът работи изключително внимателно и спокойно, въпреки че музиката ми упорито отказваше да влезе в гнездото си. На всичкото отгоре човекът си загуби половината събота да се занимава и с мистериозно блокиралият ми сет-бутон на МИД-а без да ми поиска и лев отгоре на това, което е написал за адаптора.
В крайна сметка - МИД-а е ОК! и новата ми екстра работи перфектно! :25:
Жив и здрав Юлий и наздраве! :25:
Отговори

VectraB снимка VectraB 24 февруари 2010 - 19:51

:girl_devil: Благодаря на Всички Колеги за добрите отзиви :icon_confused:

Винаги правя Компютърна Диагностика и чистене на грешки, когато е възможно. Така или иначе колата е при мен, помагам с каквото мога.
Докато си лафим с Колегата, може да свършим още нещо полезно. Така пестим време и пари ...
Отговори

manchini снимка manchini 03 март 2010 - 16:02

Ммммммммм голям кефффффф.Благодарности на Юлий за прекрасната джаджа.Евала и за упътването абе перфектно.А аз щях да си търся оригинално CD за да може да си джиткам с волана.
Отговори

Hristo G снимка Hristo G 03 март 2010 - 19:26

Инсталира се без проблеми за 1/2 час. Следва се инструкцията и всичко е ок.
:newsm05_41:
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 11 март 2010 - 21:22

Още един предоволен клиент+ безплатна диагностика и чистене на грешки! Евала! :icon_wink2:
Отговори

jelqzkov снимка jelqzkov 12 март 2010 - 00:08

 VectraB, на 24 Feb 2010, 19:51, каза:

Докато си лафим с Колегата, може да свършим още нещо полезно. Така пестим време и пари ...

Пропускаш нещо много важно :icon_wink2:
Така създаваме приятели, и си проличава че сме от един отбор :mhihi: 8)
Отговори

VectraB снимка VectraB 18 март 2010 - 12:45

 jelqzkov, на 12 Mar 2010, 0:08, каза:

... Така създаваме приятели, и си проличава че сме от един отбор :dance: :dance:

Напълно прав си за това :dance: Отново Благодаря за добрите отзиви ...


:love_opel:
Мнението беше редактирано от VectraB: 17 май 2015 - 19:21
Отговори

prozacc снимка prozacc 19 март 2010 - 15:54

Здравейте на всички,

Дойде и моят ред да се похваля. Адапторът е супер компактен, не пречи на нищо при монтажа, цялата процедура трае отрицателно време и после щракате с удоволствие по копчетата на волана. Адски готино, защото си запазвате мултиволана, а слагате музика с много по-добро качество, отколкото фабричната. За времето, което го имам работи безотказно, никакви скрити дефекти и още веднъж - супер удобно е. Колегата е изключително грамотен и познава Опел от А до Я. Това съдя от двете безплатни диагностики, които ми направи и с които ми помогна да разреша проблемите.

Още веднъж едно голямо благодаря ! :dance:
Отговори

Boyko Grozdanov снимка Boyko Grozdanov 24 март 2010 - 18:37

Поредният супер доволен клиент :mhihi: Удобството да си ползваш новия плеър със бутоните на волана е несравнимо...цената трябва да се закръли нагоре според мен :mhihi: Скоро може да сложим на едно рено с jvc адаптор Юлий :mhihi:

Благодарности :mhihi:
Отговори

VectraB снимка VectraB 25 март 2010 - 20:31

Благодаря за добрите отзиви на Всички Колеги :mhihi:
Но не Ви възприемам само като "клиенти" :mhihi: Въпреки че, по един или друг начин, това е вярно и е така.
Парите са едната страна на монетата, без тях не може. :mhihi: Но има и друга ...
Винаги се опитвам да помагам с каквото мога, особено в електрониката на Opel. Предимно бензинови двигатели.
Имам опит и познания в тази областта и ще помагам Тук (във Форума), както и с реална диагностика ... При това за всички стари или нови "клиенти" тя е напълно безплатна. Не отнема повече от 10-15 приятни минути разговор ...
Мнението беше редактирано от VectraB: 17 май 2015 - 19:19
Отговори

zheleznia снимка zheleznia 25 март 2010 - 21:13

Е браво,че се реши да правиш адаптор за Блаупункт!!! За съжаление моя замина със старата Вектра, но се надявам някой колега да откликне на апела ти!
Колкото до монетата, тя винаги има две страни, дори и двете да са ези или тура, въпроса е да попаднеш на правилната такава! Успех!

П.П. Доволен потребител на адаптор за Сони, но щеше да е още по-доволен/спомняш си предполагам/, ако беше на Блаупункт!
Отговори

VectraB снимка VectraB 25 март 2010 - 22:27

 zheleznia, на 25 Mar 2010, 21:13, каза:

Е браво,че се реши да правиш адаптор за Блаупункт!!! За съжаление моя замина със старата Вектра, но се надявам някой колега да откликне на апела ти!
Колкото до монетата, тя винаги има две страни, дори и двете да са ези или тура, въпроса е да попаднеш на правилната такава! Успех!

П.П. Доволен потребител на адаптор за Сони, но щеше да е още по-доволен/спомняш си предполагам/, ако беше на Блаупункт!

Ванка, обсъждали сме на живо, качествата на Blaupunkt и знаеш моето мнение.
Доста творения на тази фирма са минали през ръцете ми в миналото и знам за какво става дума :mhihi: . Надали нещата са се променили в положителна посока, откакто всичко се прави в Китай. Но е възмоно :mhihi:
НЕ моето субективно отношение към марката, което приемам че е грешно, определя Ползванто и Търсенето на Blaupunkt .
А то очевидно е слабо...
Правя Адаптори, не за каквато марка ми харесва. Определя се от това коя Марка се харесва и ползва от повечето Колеги.
По моя статистика това е Pioneer.
Pioneer е относително добре направена "свирка" за цената си. Казвам относително, отново от опита си. Независимо, че крайните стъпала са еднакви за модели с разлика в цената от 100-150лв. Но все пак звукът е различен, по понятни причини. Firmware-а е все по-калпав и неинтуитивен.
Отговори

VectraB снимка VectraB 26 март 2010 - 00:03

Ще допълня още нещо, дано не ставам досаден :mhihi:
Не съм пристрастен към определени Марки, навремето бях. За домашна бяла/черна техника, Noteboоk, GSM и т.н. имах различна предпочитана марка.С част от тях имам и дълъг сервизен трудов стаж.
Всеки производител, даже не конкретно модел, има плюсове и минуси. В случая монетата няма само "ези" и "тура"...
Например при жичното дистанционно, което се ползва от адаторите за Мултиволан, JVC и Alpine са години напред в сравнение с Pioneer и Sony.
Не бих твърдял същото за качеството на звука особено спрямо цената(Alpine)...
Като софтуер JVC e най-лесен за употреба. Скъпите модели свирят много добре.
Firmware-a на Sony e също добре направен и свири прилично за цената си. Дано нямат старите проблеми с оптиката/лазера (Pick-up).
Моделите на Pioneer след 2009г насам са малко трудни за ползване, особено без Мултиволан. Но пък имат добър звук и настройки, ако се добереш до тях.
Разочарован съм от Alpine, особено цена/качество на звука. Евтините модели дори нямат Оптично устройство(CD/DVD).
Явно класическите схеми на касетни декове и усилватели (Alpine, Marantz), от старите ми книги и учебници са минало.

Затова много рядко давам съвет, за това каква марка CD/DVD да изберат Колегите.

p.s. Спирам до тук... да не задълбая в схеми, Firmware, чипове, крайни стъпала и т.н. Това е безкрайна тема, и определено не е за този Форум. Тези неща ги обсъждаме в друг Форум, който лично за мен е изключително полезен ...
:mhihi:
Отговори

beby78 снимка beby78 26 март 2010 - 00:07

Въпрос: Купих си от Вас адаптор за волана за към Pioneer UB4000 работи си безпроблемно. Та искам да си купя Alpine ето този http://www.safensound.co.uk/alpinealpineid...iver-p-444.html трябва ли да си купя друг адаптор или става моя стар?
Отговори

VectraB снимка VectraB 26 март 2010 - 14:46

Здравей
За съжаление адапторът за Pioneer не става за Alpine. Съвместих JVC и Alpine в един адаптор, но не и Pioneer
Предполагам знаеш, но искам да обърна внимание че Alpine iDA-X301 няма оптично у-во(CD). Има USB и iPod. Не че е проблем, зависи какво основно ползва човек.
Ако смениш Pioneer с Alpine, все ще измслим нещо. :mhihi:
Ще се разберем на Л.С.
Отговори

anton1975 снимка anton1975 27 март 2010 - 22:55

Малииииииииии голям кеф монтирах това нещичко днес в 13:30ч. чак сега слязох от астролета. Незнам какви усилия и колко време му е трябвало на Юлий да направи тези машинариики ама които има мултиволан и не го ползва нека се обади на колегата VectraB и после сам ще разбере. И още нещо цената е напълно приемлива 55лв в наши дни. За да ми тръгне мултиволана в Сливен мои познат ми иска 50лв и колата за един ден и започва едно разглобяване на волана еди размени на жички едно пускане на нови и кво праим цял ден без кола за 5лв по евтино я грабваите по един адаптор и не се занимаваите с глупости а и колегата Юлий (VectraB) помага във форума и на лични пък като слезете до колата и по телефона даже успех на всички
Отговори

INTRUDER снимка INTRUDER 30 март 2010 - 01:28

Е няма такъв човек ..... днес 30.03.2010 и моята кола се сдоби с адаптер благодарение на Колегата Юлий които благодарение на него и от прочетеното до тук разбрах че не си поплюва относно доста електроники . Та относно адаптера уникално приемлива цена бърз монтаж сигурност ГАРАНЦИЯ и мноооо коректно отношение от страна на колегата ! Държа да отбележа че ще направя всичко възможно да съм първия закупил неговото ново изобретенение което замисля хахаха ще си го купя определено ! И след интеревенция от страна на Юлий в колата ми ТИДА ще е напълно зает с функция (вътрешна температура и реален волтаж) Давай колега Успех и само така да радваш всички ни от този форум !
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg