Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony, LG Модули за Мулти-Волан Opel/Ford/Mazda/Honda/Nissan/Chevrolet/Citroen и BMW

Тази тема е заключена

rafail снимка rafail 02 април 2010 - 15:52

И аз днес си взех адапторче. Страхотна работа. Мерси
Отговори

VectraB снимка VectraB 05 април 2010 - 20:47

Радвам се, че Колегите са доволни и оценяват качеството на работата ми. Това е много важно за мен :flag:

В момента разработвам нов Проект, свързан с разширение на функциите на Опел TID/MID. Когато го завърша, тествам и поръчам платките, вероятно ще направя и адаптор за дисплея за моделите Pioneer, които имат изход Sub Display.
Мнението беше редактирано от VectraB: 17 май 2015 - 19:19
Отговори

Ivo Rashev снимка Ivo Rashev 09 април 2010 - 12:07

Здравейте! И аз си взех адаптерчето вчера, и днес го пробвах. Работи добре на Опел Зафира А (Opel Zafira A) със CD Sony CDX-BT530UI. Благодаря на колегата!
Отговори

nikonay снимка nikonay 16 април 2010 - 19:40

Аз съм поредния доволен клиент!
Евала, пич, бутончетата работят перфектно с моя PIONEER!!!
:61:
Отговори

VectraB снимка VectraB 21 април 2010 - 19:10

:newsm05_41: Вече има дистрибутор и в Бургас :mhihi:

Бургас- "Авто Музикален Център", бул.Сан Стефано 78, Николай Проданов, GSM: 0886 300646
Отговори

VectraB снимка VectraB 31 май 2010 - 18:27

Вече има Партньор и във Велико Търново :love_opel::
Велико Търново - "Радио- ТВ сервиз" - Чавдар Минчев ; GSM: 0888 731 786 ; ул. Зеленка №80

Всъщност това е колегата CH_M от нашия Форум.
Хората които следят по-редовно раздела "Електрическа инсталация и електроника", го познават :biggrin: .
Отговори

basipalura снимка basipalura 05 юни 2010 - 20:32

 nikonay, на 16 Apr 2010, 20:40, каза:

Аз съм поредния доволен клиент!
Евала, пич, бутончетата работят перфектно с моя PIONEER!!!
:mhihi:

Съгласен съм с колегата.От днес и аз отново съм с работещи бутони на волата.Мерси отново.
Отговори

Auto снимка Auto 07 юни 2010 - 18:47

Имам въпрос имали друга алтернатива за ползване на мултиволана освен с този адаптер защото моето CD не е в списъка и отзат няма такава букса за вкючване,(JVC KD-R401), когато го купувах изобщо не съм гледал и знаел за тези адаптери, а пък ми се иска да си ползвам мултиволана.
Поздрави.
Отговори

VectraB снимка VectraB 09 юни 2010 - 18:16

 Auto, на 07 Jun 2010, 19:47, каза:

Имам въпрос имали друга алтернатива за ползване на мултиволана освен с този адаптер защото моето CD не е в списъка и отзат няма такава букса за вкючване,(JVC KD-R401), когато го купувах изобщо не съм гледал и знаел за тези адаптери, а пък ми се иска да си ползвам мултиволана.
Поздрави.

Да, повечто моделите на JVC от 2009г. са осакатени спрямо входа за управление от волана. Само KD-R601 и по-високи имат тази опция. Нищо не им струва, само 1 гнездо, но така са преценили... :newsm05_41:
За щастие при моделите от 2010г. след 4-а серия включително (KD-R411) всички имат вход за адаптор. Само KD-R311, няма такъв.

Сега на въпроса на Колегата Auto.
Възможно е!
Има вариант, да направя IR адаптор за Волана и светодиода му да се монтир в подлакътника, с/у самото CD. Ще изпълнява всички възможни ф-ий, както жичния.
Но ми трябва време да го тествам и тогава ще пиша. :mhihi:
Отговори

Auto снимка Auto 11 юни 2010 - 17:50

Благодаря за бързия отговор ще следя темата и развитието по въпроса. Поздрави
Отговори

ed_hunter снимка ed_hunter 12 юни 2010 - 05:49

И аз вече се имам това устройсво, много е удобно с тези бутони, а и благодарско на колегата VectraB за бързата реакция.
Отговори

MonTyy снимка MonTyy 17 юни 2010 - 20:10

Искенни благодарности VectraB !!! Благодаря за отделеното време . Количката ми вече е 1 клас нагоре благодарение на теб ! :) Адаптера работи на 6 !
Отговори

Radoslav At. снимка Radoslav At. 21 юни 2010 - 16:02

Нека и аз да благодаря, човека е много отговорен и точен, направо истинска рядкост вече. Въпреки че близо 3 часа разглобявахме и сглобявахме кората и таблото, за миг не изгуби спокойствие, е не съм много сигурен дали ще иска да се занимава пак с Клио (много тегава работа си е). Резултата от цялата хамология е една отлична допълнителна екстра, която наистина е много удобна като свикнеш с нея. Обобщено: Отлична работа!
Отговори

VectraB снимка VectraB 24 юни 2010 - 18:11

Благодаря на всички Колеги за добрите отзиви :biggrin:
Наистина при Renault, монтажа е по-сложен. Особено при Renault Clio е направо кошмар, сваля се цялото табло :newsm05_41:
Но ако се прави внимателно и спокойно не е проблем.
Отговори

taleks снимка taleks 30 юни 2010 - 19:40

Колега,питане за адаптор за Kenwood KDCM 6021G
Отговори

VectraB снимка VectraB 05 юли 2010 - 12:38

:doh: Добри новини за притежателите на CD- LG.
Тестовете минаха успешно, адапторът за Sony работи перфектно на LG :mhihi:


Моделът на LG трябва да има вход за жично дистанционно (гнездо за 3.5mm Jack).
Описаните по-долу модели имат вход за Адаптор :
2009г. - LG LAC 3900RN/ 5900RN / 6900RN / 7900RN /8900RN
2010г. - LCF600U, LCS500U, LCS700B, LDF900U

Tествания модел LG LAC7900RN не поддържа смяна на папки, не са предвидили тази команда от жичното дистанционно, (bug във Firmware-a)
Мисля, че в моделите от 2010г. това е допълнено.


p.s. Относно Kenwood, за момента нямам разработен адаптор, но ще направя :devil-smiley-019: Ще се разберем на Л.С.
Отговори

VectraB снимка VectraB 15 юли 2010 - 21:21

Вече работя по Kenwood адаптора, надявам се до няколко дена да има положителен резултат :newsm05_41:

Нещо което ми се струва странно, затова го споделям.
Понякога, включително и днес, получавам запитвания по e-mail или телефона, дали Темата е валидна и информацията актуална, правя ли още адаптори и т.н.
Това, че началото и е преди повече от 4 години, само показва Традиции и Развитие. :mhihi:
Попълвам и редактирам първите 2 мнения, пиша за всички новости или промени. Не виждам какво повече мога да направя. :icon_wink2:
Отговори

VectraB снимка VectraB 22 юли 2010 - 20:53

:icon_wink2: Адапторът за Мултиволан Opel -> Kenwood е вече готов :mhihi:

Остава да довърша програмата за Ford и Mazda.

Интересното е, че го вързах и към Фабричния Opel Display (TID/MID). Показва всичко като оригиналните CAR400 и CDR500.
Връзката с дисплея е вградена функция на някои модели на Kenwood, аз само направих преходния кабел. :mhihi:
Знаех го от много години, но сега го и пробвах.
За съжаление мисля, че по-новите модели нямат опцията за Display.

p.s. Утре снимки и списък със повечето съвместими модели Kenwood-> Opel OEM Display
Отговори

VectraB снимка VectraB 23 юли 2010 - 15:32

За Триене !
Мнението беше редактирано от VectraB: 07 декември 2015 - 17:14
Отговори

taleks снимка taleks 26 юли 2010 - 20:56

Хиляди благодарности на колегата VectraB.аз съм гордият собственик на перфектно работещият адаптор на Kenwood a.Работят не само копчетата на волана,но и дисплеят на омегата показва каквото и Kenwoodа.Извинявам се и за неудобството причинено в неделя.Още веднъж благодаря за вниманието и отделеното време.

Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg