Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Insignia GSI

benzy снимка benzy 30 януари 2020 - 14:37

Няма да насочвам отговорите конкретно, но ще карам на ред...

Няма какво да му мисля, колата е уникат, но не е моята - това е прекалено голям кораб за мен. Опел още не са произвели идеалния ми автомобил - Нещо като 4.60 седан (ама не с пришит багажник като Астра), от 200 коня нагоре и то ако може от 2.0 мотор и 4х4 много ми хареса как се държи - нека има и такова :biggrin:

Колкото и да ми хареса возията, трудно бих се навил да я взема и за 15-20, може ако съм си надвил на масрафа като 3та кола за дълъг път. За сега мисля как да закрепа Астролета още годинка 2 и да мина на 5-6 годишна астра К, че с тоя лимон дето си взех ми писна... да киселее...

Иначе хубаво другите немски марки... ама при еднакво ниво на оборидване Инсигнията ще е с едно 30тина хиляди надолу, а не мисля, че е баш с 30 хил по-лоша кола. За 80 и нещо, колкото предполагам че струва нова с топ оборудването и GSI ще вземеш Дизелово А6 със 130тина коня и няма да ти дадат и алуминиеви джанти... Иначе ако тръгнем да сравняваме RS6-ца с GSI ясно, че няма място за такова...

Всъщност това му е хубавото на Опел, предлага най-доброто съотношение между продукта и цената, на която го взимаш. А освен това в дългосрочен план винаги са били по-добри от ФауВе и това даже лудите на тема Пасат и Голф германци го признаха...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg