Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с алармата сервиз

mart снимка mart 30 юни 2008 - 12:48

Здравейте колеги имам проблем с алармата то отдавна го има но сега зачести доста. Алармата забива неще да отключва вратите ако е била включена и забие след като отвора врата с ключа тя не се разсвирва трябва да сваля клемата на акумулатора една от двете да изчакам малко и пак да я поставя и се оправя но не за дълго.Това явно се получава от горещината та искам да попитам някои имал ли е подобен проблем и някои знае ли сервиз в софия за аларми където като я закарам евентуално могат да ми я оправят, защото сега идвам от един и там ми казаха че това неможе да се оправи тоя ме излъга жестоко ама както и да е искаше да ми продаде нова. Благодаря предварително

ПОЗДРАВИ


П.П. Алармата е ТOP GUN
Отговори

vasko_1 снимка vasko_1 30 юни 2008 - 12:59

 mart, на Jun 30 2008, 01:48 PM, каза:

Здравейте колеги имам проблем с алармата то отдавна го има но сега зачести доста. Алармата забива неще да отключва вратите ако е била включена и забие след като отвора врата с ключа тя не се разсвирва трябва да сваля клемата на акумулатора една от двете да изчакам малко и пак да я поставя и се оправя но не за дълго.Това явно се получава от горещината та искам да попитам някои имал ли е подобен проблем и някои знае ли сервиз в софия за аларми където като я закарам евентуално могат да ми я оправят, защото сега идвам от един и там ми казаха че това неможе да се оправи тоя ме излъга жестоко ама както и да е искаше да ми продаде нова. Благодаря предварително

ПОЗДРАВИ
П.П. Алармата е ТOP GUN



Имаш хлабава връзка някъде но не е от горещината. <_<
Отговори

blagoslav снимка blagoslav 30 юни 2008 - 13:14

 mart, на Jun 30 2008, 01:48 PM, каза:

Здравейте колеги имам проблем с алармата то отдавна го има но сега зачести доста. Алармата забива неще да отключва вратите ако е била включена и забие след като отвора врата с ключа тя не се разсвирва трябва да сваля клемата на акумулатора една от двете да изчакам малко и пак да я поставя и се оправя но не за дълго.Това явно се получава от горещината та искам да попитам някои имал ли е подобен проблем и някои знае ли сервиз в софия за аларми където като я закарам евентуално могат да ми я оправят, защото сега идвам от един и там ми казаха че това неможе да се оправи тоя ме излъга жестоко ама както и да е искаше да ми продаде нова. Благодаря предварително

ПОЗДРАВИ


П.П. Алармата е ТOP GUN



Моята залепяше мигачите. Обиколих няколко сервиза и никой не успя да я поправи. Просто елементите са специфични.
Замери връзките, ако са наред, не си късай нервите. Накрая може би ще се наложи да слагаш нова. Успех.
Отговори

banan80 снимка banan80 30 юни 2008 - 14:36

Колега и аз си мисля че доста нерви и средства ще потрошиш докато откриеш проблема та за това провери ако има все още по магазините точно като твоята аларма и ако не е много скъпа си <_< Успех
Отговори

mart снимка mart 30 юни 2008 - 16:04

колега как да провера сички връзки смисъл алармати си работи просто понякога зацикля даже като се замисля не и пука много много дали е студено или топло.
Отговори

jivko снимка jivko 30 юни 2008 - 17:32

Това е само от алармата.Лично аз съм слагал много такива. Преди години(2000-2002г.), задължително се пробваха във фризер,защото зимата правеха по-голям проблем(при 0 градуса до -5град.).Но така и не оправиха нищо по нея.Сори бате ама вземи и я смени, даже от година вече не я виждам да се продава. <_<
Отговори

Maya снимка Maya 04 юли 2008 - 13:50

Здравейте, аз имам аларма свалена от друга кола модел Sepia car alarm, дайте някакъв съвет къде могат да ми я поставят на моя Opel и то за по нормални пари, че от Ravena, от където е купена ми искат колкото за нова.
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 04 юли 2008 - 13:57

 mart, на Jun 30 2008, 01:48 PM, каза:

Здравейте колеги имам проблем с алармата то отдавна го има но сега зачести доста. Алармата забива неще да отключва вратите ако е била включена и забие след като отвора врата с ключа тя не се разсвирва трябва да сваля клемата на акумулатора една от двете да изчакам малко и пак да я поставя и се оправя но не за дълго.Това явно се получава от горещината та искам да попитам някои имал ли е подобен проблем и някои знае ли сервиз в софия за аларми където като я закарам евентуално могат да ми я оправят, защото сега идвам от един и там ми казаха че това неможе да се оправи тоя ме излъга жестоко ама както и да е искаше да ми продаде нова. Благодаря предварително

ПОЗДРАВИ


П.П. Алармата е ТOP GUN


Пробвай тука: 0888 237 207, Николай, автомобилен ел. техник. Намира се зад Театър София. Препоръчвам.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg