Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

11.06.2006

Тази тема е заключена

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 юни 2006 - 18:15

Таа недея ма нема из Враца, та ша са сбиргаме другата:) Ша дода, ма са организирайте от рано да нема после секс през гащите :)
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 11 юни 2006 - 21:46

Много готино беше iavor ме уби като разпъна вестника на капака на клиото и извади домата и сиренето :bravoo:
Ей извинявайте, че после се изнесох от механото така бързо и без да се обадя, но се сетих, че трябваше да ходя на рожден ден на един приятел и малко бях позакъснял.
Спешно се нуждая от малко силов тунинг на Корсата, за да мога да избягам от Реното на Жоро.. :19a: и за другия път може да се посъстезаваме и с полицаите... тия май бяха някви рейсъри :19a: вече знам и какви ще са залозите при гонка с тях.. ако ме стигнат пишат каквото знаят, но ако немогат няма ни закачат :19a: :bravoo:

edit: Тва май няма да го забравя: "Има ли бегачки тука... Е има.. Добре, след малко и ние ще дойдеме" :19a: :19a:
Отговори

iavor снимка iavor 11 юни 2006 - 23:13

Ей вие сте пустиняци....я тургнах на капаку къ бех убещал....вие ми отказаате :19a: ...я си апнах се пак де...Даскалеее защо ни свършват така ракийте бре--представяш ли си да се беаме подпрели на ракиджос така от началото на ОМВто после как щехме да стигаме до механото за гонките-щехме си лепнеме отзадзе-"бог ми е навигатор" :19a: :19a: ,а ракията неговия пророк....

Оооо да тези думи на ченгетата ще останат във времето така :19a: Баце тая корса много върви бря да гу'еаа...неможем да те стигнем с клиото,но това е най-вероятно,защото то си обича да ходи на една страна :19a: ...мисла,че успяваше така добре да се позавъртва...

Момчета сега сериозно-стана една хубава сбирка и ще е много хуибаво и за напред да стават все такива.Е към началото на юли та чак до към 20 ще съм смазан от изпити и няма да мога да се меркам,но пък след това ще става ШОУ!А знаете ли защо....сещате се знам... :19a: :61: :61: .Ей кефите ме и искам да си се запазиме все така същите и да си правим купончето,да събираме учудени погледи и всичко останало,което ни се случва на ОМВто всяка нееля.


Междудругото Icho наснима подобаващо :19a: .Аз също и ще кача снимките след 1-2 дена-много рисуване...неам начин просто :bravoo: .Ичо брат-ти ше ги качиш твойте нали....ше обработиш сника :19a: :bravoo: :19a:
Отговори

daskal снимка daskal 12 юни 2006 - 14:07

[quote name='iavor' date='Jun 11 2006, 11:13 PM']
Ей вие сте пустиняци....я тургнах на капаку къ бех убещал....вие ми отказаате :19a: ...я си апнах се пак де...Даскалеее защо ни свършват така ракийте бре--представяш ли си да се беаме подпрели на ракиджос така от началото на ОМВто после как щехме да стигаме до механото за гонките-щехме си лепнеме отзадзе-"бог ми е навигатор" :19a: :19a: ,а ракията неговия пророк....



This week баща ми прави цялостен тунинг на казана на село и може би ще има матрял. :19a: Треа некоя вечер да се съберем и да се нас.рем(с извинение) в некоя кръчма.... :puke: :bravoo: :puke: :bravoo: :19a: :ph34r:
Отговори

wazzz снимка wazzz 12 юни 2006 - 16:25

Дойдохме си на думата... :bravoo:
:19a:
Отговори

iavor снимка iavor 12 юни 2006 - 23:57

Хахахахахахха-смея се с глас вмомента.....даскале не си човек баце :19a: ....щом казан е пълен ТУНИНГ значи трябва да го оценим...па,ако е двоен препек направо ще си осъмна на ОМВ-само ми пускат вечните,златни сръбски хитове,щото без тех немоам да пия как си требва.....не си човек ей....

Ми ти бе...кво ми пишеш само със син цвет бе :19a: ....де*а теа вектри ей....ша ти я приватизирам аз казвам ти!



Ей Илеанчооо-хайде обработи снимка и качи тук :19a: ...давидят хората...

П.П.а така ка си говорим за ракхия само и за рани други производни на пиението...хората какво ли си казват за ас....та те ни мислят за последен стадий алкохолици и пропаднали селски пяници...боли та :bravoo: :bravoo: :19a: :19a: :19a: :19a:
Отговори

wazzz снимка wazzz 13 юни 2006 - 12:10

Яворе, какво те боли?! :19a: Човек ли си бе... :bravoo:

Дайте да преценим нещо, че с тва киснене по улиците нищо не правим...да идем до някъде, я на кръчма, я на цър-пър или на кафенце... :bravoo:
Отговори

iavor снимка iavor 13 юни 2006 - 13:31

Е еба ли го...аз тука с Биляна ми се ходи някъде по семейно така с още една двойка.Ако има още навити да казват....Що бе що не сте навити тука да ходим насам натам по паркинзите да си говоримда си кръцкаме биричка :19a: -на мен си ми харесва.


Еййй сетих се таз неделя може през дена да идеме до Бяла Слатина.До пистата а?Ще звъннеме на батко да ни каже има ли интрига и ше им идеме на госке :bravoo: .После ще проверим добра ли е бирата в Бяла Слатина и така.....Навити има ли?
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 13 юни 2006 - 14:22

Стига да има бензин в неделя, аз съм навит... В неделя ли беше пазарът в Бяла Слатина, защото имам нужда да кача някоя и друга конска сила и ми трябват лепенки "късам коли секакви", "другата кола ми е ферари" и сякви такива, дето качват по 5 коня. :19a: :bravoo:
Отговори

iavor снимка iavor 13 юни 2006 - 16:02

"бог ми е навигатор";"лудите сме на изчезване",както и класиките sparKo :19a: ...i REMUS!!!!!!!!!!RACING TEAM!!!!!!
Отговори

daskal снимка daskal 13 юни 2006 - 16:13

Тази неделя ще пропусна всички мероприятия,защото няма да съм в града.
:19a: Сега да раздуя малко за казана....Значи казана е модел 2005 година след фейслифта,голямата кубатура.100% мед,баце.Купен е напълно сток.Правени са му допълнително дръжки и подсилване на дъното,както и разтягане и удължаване на серпентината.Принудително охлаждане на парата.Варела е доста голям,което спомага за по-доброто охлаждане на гореспоменатата пара.
Гори един-два ботора на казан ,което е сравнително добре с оглед на крайния резултат.Наскоро се появиха малки дупчици по обшивката на дъното и трябва да се запои от майстор.След запояването ще последва яко тумбене и форсаж на казана,защото няма матрял.Няма матрял...
Отговори

iavor снимка iavor 13 юни 2006 - 16:53

Ду уоман крейзи :19a: ....тоа казан много шукаритетен бе.Очаквам да вида кви времена ше дадем като пробваме продукцията му.....не си човек даскале :bravoo:
Отговори

wazzz снимка wazzz 13 юни 2006 - 23:33

хааххахахаххахахаххахахаххахаххаахахахахахаха
:flag: :19a: :61:
защо защо... :19a:
:19a:
Отговори

iavor снимка iavor 15 юни 2006 - 21:33

Ей мецнете нещо бе дръваре :) .Ще ходим ли до Бяла Слатина,ако има интрига на пистата???Навити ли сте да върнем жеста на батко и компания :) ?

Пък и както казва Ичо трябва да обсъдим тунингА все пак :61: ...междудругото с Иван и Здравко как се тунинговахме снощи....аз овече нема да излизам с мисълта,че ще пия само една ракия като съм с Иван(wazzz).Тоя човек ми влияе лошо :61: -обикновено всичко свършва с танцуване голи до кръста пред колата,а преди това минава през надъвхане със стари музикални шлагери от близкото минало....ВОИН ОТ ЗАПАД задължително....на тая песен вече с иван гледаме моно :61: :61: :61: :61: :61: :61: .... :61: :61: ... :19a: :19a: ... :61: :flag: :19a: :19a:
Отговори

wazzz снимка wazzz 15 юни 2006 - 23:41

Гледаме моно!!! :flag: :19a: :19a:

буууууаахахаххахахаххахаххахахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахаххахахаххахааххахаххахах
Отговори

Ich0 снимка Ich0 15 юни 2006 - 23:50

Снимки няма много, щото ми писна да снимам само некви си там сини вектри.. :flag:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


И къв беше тоя нов модел Опел, дето Явор и Къчо са го сътворили не разбрах, ама доволно го заснех :) Яворе, другия път му сложете емблемка да знаем кой модел, коя модификация, едно друго.. :19a:
Отговори

iavor снимка iavor 15 юни 2006 - 23:56

...едно друго :flag: .Е тоя е гост на сбирката....

Ей нищо не казвате за бяла слатина
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 16 юни 2006 - 08:03

Ми ако сте навити, да идем на Бяла Слатина.. аз нямам нищо против
Отговори

Марчо снимка Марчо 21 юни 2006 - 15:29

на кой е това грозно мондео бре с тия пожълтели фарове
Отговори

iavor снимка iavor 24 юни 2006 - 21:55

Кое точно му е грозното?
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg