Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

11.06.2006

Тази тема е заключена Next »

Марчо снимка Марчо 24 юни 2006 - 22:19

фаровете
Отговори

iavor снимка iavor 24 юни 2006 - 22:28

Ми кажи че фаровете са грозни,а не мондеото като цяло....
Отговори

Марчо снимка Марчо 24 юни 2006 - 22:57

боже ма ти се и засягаш ли?
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 24 юни 2006 - 23:51

Здравейте!
Тая седмица как сте, ще се събираме ли на ОМВ?
Аз съм там в 20:00 :19a: :flag:
Отговори

wazzz снимка wazzz 25 юни 2006 - 00:57

Аз сигурно няма да мога да посетя. :19a:
Яворе кога ше се видиме у тоя живот бе еааа :19a: :19a: => :flag:

:61:
Отговори

iavor снимка iavor 25 юни 2006 - 08:34

ikov-засягам се да,защото аз и Калин сме му правили тунинга :) ...тва че фаровете са пожълтели много,много скоро ще се промени :) :19a:

Аз също ще гледам да съм на ОМВ :)

Иванее...ще се видим ама цивиллизовано,защото последния път като се "видяхме" с тебе за мен вечерта свърши пагобно...както и за черния ми дроб :flag: :19a: :19a: -пък сега съм натиснал педала до долу и рисувам повечко,защото изпитите са ми след няма и 20 дена и съм яко ъндъ прешър...пък после :61:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 25 юни 2006 - 08:50

Ей тунере :19a: Ти много си пораснал не мога да те позная :19a:

Иначе като гледам добре се развиваш, спомням си кога беше казал, че ще почваш да направиш разни брони... Такава примерно не съм виждал, но според мен е по-добре да се придържате към нещо по-семпло... И да избягваме Форд-овете от "снимки от срещите" :19a: :61: :61:

Ако ти дам размери на една задна броня, може ли да се измисли нещо? Свалям мойта и по нея да се прави или? Драсни 1 лично :flag:
Отговори

iavor снимка iavor 25 юни 2006 - 12:39

Ако зависеше от мен колата щеше да изглежда коренно различно,но всичко се прави по желание на клиента :flag: .Ами да доста време мина от онов надсвирване на полигона в студентски гад,когато се запознахме с теб :) 2004 май беше...3 юли ако не ме лъже паметта :) .А от тогава когато ти казах това колко кошари направихме ако знаеш...макар за съжаление повече да сме ремонтирали от колкото да са ни "отвързвали" въображението така да се каже.Такава броня не си виждал,защото всичко при нас е къстъм.Ние си правим моделите,калъпите и си отливаме сами.НЕ правим конфекций с калъпи по готови брони....това е най-лесното.Трудно е да си пионер в нещо :) .

Имаш ЛС...след малко :19a:
Отговори

Марчо снимка Марчо 25 юни 2006 - 12:57

за колко ще ми направите една задна броня за корсата
Отговори

iavor снимка iavor 25 юни 2006 - 13:04

Ако ти правим само задната броня от 220лв
Отговори

Марчо снимка Марчо 25 юни 2006 - 13:05

Wow тя с кво ше е да не е позлатена
Отговори

iavor снимка iavor 25 юни 2006 - 14:10

Всега прочети какво съм написал малко по-нагоре и ще разбереш защо е на тази цена,която е нищожна за това,което всъщност ти се предлага.Поинтересувай се малко от пазара и пак можем да си поговорим!Да правиш такива неща,които са уникални не е като да изпънеш едно бмв ок-не че това е лесно!

...ми ако искаш и можеш да си го позволиш и диаманти можем да ти сложим в нея :flag: ..
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 25 юни 2006 - 15:31

Коментирайте все пак на лични :flag: Разводнявате си темата сами :dancin:
Отговори

wazzz снимка wazzz 25 юни 2006 - 17:05

Марио, не се изказвай неподготвен.
И аз ще пропусна тука няколко седмици мероприятията заради КСК2006 ... какво да се прави :flag:
После обаче предполагам ще си наваксаме :bou:
Отговори

iavor снимка iavor 25 юни 2006 - 17:35

Момчета....мамка му и аз няма да мога да дойда.Много бачкане,а пък не съм си виждал жената 4 дни и...неможе така :) .

Обещавам и аз кат wazzz да наваксаме после....а пък сега съм и без книжка за известно време,така че нямам и как да дойда :flag: :19a: :19a: :19a: :61:
Отговори

Марчо снимка Марчо 25 юни 2006 - 18:08

добре е явоно никой неа ходи
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg