Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

13.08.2006 ;)

Тази тема е заключена « Prev

wazzz снимка wazzz 09 август 2006 - 18:01

Айде да направим една среща, стига сме се излагали... Минаха изпити едно друго...
Предлагам тази неделя да се съберем повечко хора. Кажете кой ще може да дойде. Можем да измислим нещо по-интересно да правим като се съберем. Колегите от другите градове ще си помислят, че сме някакви аматьори :)
Който прочете да каже ще може ли да присъства в неделя и да измислим нещо... искам да видя бялата астра, че много кисело гледа на тоя аватар :devil-smiley-019:
Айде ще измием колите в неделя и ако се съберем ще си направим някоя снимка...
Можем да организираме едно ходене до Бяла Слатина, обаче трябва да е към обяд, че срещата там май е 14.00h та да каже всеки...
Да се съберем като в добрите години... ние зимата в това скапано време се събирахме по сума народ и се кефехме, сега на това приятно време сме се покрили...

:thu: :a049: :bishop: :19a: :fire: :thu: ... :first:

Sorry za latinicata, oba4e ne sym vky6ti i tova ne6to ne raboti tuka...
:61:

Мнението беше редактирано от MpbHku: 09 август 2006 - 18:19
Отговори

kaka снимка kaka 09 август 2006 - 18:21

От мен да мине, кирилизирах ти поста, ама нямам намерение да го правя всеки път :devil-smiley-019:

Доколкото разбрах, Явор ви е главния организатор, пък вече бил софиянец, ама айде дано му станеш заместник, ти или пък някой друг, и пак да четем хуморески от сбирките ви :bishop:
Отговори

iavor снимка iavor 09 август 2006 - 18:45

Беги мани..... :)

Ей бацета...пичове...ъхъъъъ...нема да мога таз неделя да се прибера,защото съм сметнал точно пахрите и нема лев,ма те у другата недея да гу е*а ще разфрълиме под асмъта на ОМВ :devil-smiley-019: :bishop:

Малко гадно се чуствам,щото ви казах почти на сички,че шси идвам деба...ама така се случи просто-сори братлета!Мисълта ми екато си дойда да си взема книжката едно друго и пак да седна зад волана и да направа едно влазанйе у тва ОМВ като коги беаме млади....само куките...нихната макя....пък и трябва да си взимам мотора,едно друго,че вече направо мни излизат пъпки като чуя мотор...
Отговори

Марчо снимка Марчо 09 август 2006 - 19:25

я съм на линия :devil-smiley-019:
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 09 август 2006 - 21:43

Аз съм на ОМВ в неделя! Айде вярно да се събереме така повечко народ както си беше преди, че тука последните няколко седмици беше баси мъртвилото на това ОМВ... :devil-smiley-019: :bishop:
Отговори

iavor снимка iavor 10 август 2006 - 08:50

Те тва ако не пустиняци...незнам...баш кога ме нема ше напраат смрадО :bishop: :devil-smiley-019:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 август 2006 - 08:59

iavor, на Aug 10 2006, 08:50 AM, каза:

Те тва ако не пустиняци...незнам...баш кога ме нема ше напраат смрадО :bishop:  :devil-smiley-019:
 

Е они баш тва чакат, да та нема, та да са сберат ;)
Йеванееее, имаш 2 начина да си преработиш поста на кирилица: Кредор, който се намира най-отдолу на страницата, в която пишеш. Ако си под графичен режим на линукс и не го виждаш, което трябва да се оправи от Пацо(администратора) имаш едно пул даун меню, от което избираш "На кирилица" и поста ти автоматично се обръща на кирилица :) Айде със здраве, тая сабота и неделя ще се засичаме некъде из Враца ;)
Отговори

Марчо снимка Марчо 10 август 2006 - 11:51

е кой как се ореди другата неделя несъм в града лично аз пък ако си дойда по радно може да намина да черпя че съм рожденик на 20 ти
Отговори

Гостd_genoww_* 10 август 2006 - 18:26

Днес се виждах с Иван и си говорихме дали да не се съберем този път в събота???
Едно, че в неделя има повече движение заради хората които се прибират от село, а пък и малко да разнообразим заради шапкарите:):)
Е аз почти със сигурност ще дойда, и се нядявам да се съберем повечко хора.
А Явор и Калинчо са станали морски гларуси:):) :devil-smiley-019:
Ще говоря с още няколко приятели да дойдат!!!!
Отговори

wazzz снимка wazzz 10 август 2006 - 20:45

Ами събота е добре? Аз съм за! Даже да променим срещата в събота, като чели ще е по-добре. Аз винаги съм казвал да е в събота или петък.
И за събота и за неделя съм на линия! Вкарал съм по прицип и идеята за ходене до Бяла Слатина (неделя). Кажете ... ?

(pc-то от което писах на латиница беше в полу-забило състояние...не можех нищо да направя, какво ми говорите като на малоумен...няма да поствам повече, като не мога...сега съм си вкъщи и съм си ОК. MpbHku благодаря много за превода в ефир. Neam_raven, на ясно съм с тия неща, благодаря все пак. :) )

Айде пичове ... :devil-smiley-019:
:bishop:


Сега се сетих от както постнах. Някой познава ли тоя човек, дето кара готината Corsa синичката - Irmsher. Предполагам всички от Враца са я виждали из града. Да го вербуваме в групата и него :first:
Отговори

Гостd_genoww_* 11 август 2006 - 12:59

Аз не познавам човека с корсичката, но не е проблем да се запознаем.
Да разбирам ли, че ще се съберем в Събота???
Отговори

wazzz снимка wazzz 11 август 2006 - 13:42

Е знам ли...никой нищо не казва. Дайте да преценим докато е време утре или другиден ще се събираме и какво ще правим да не клечим на това OMV... можем да се фейнем до Монтана. :devil-smiley-019:
Отговори

Гостd_genoww_* 11 август 2006 - 16:02

wazzz, на Aug 11 2006, 02:42 PM, каза:

Е знам ли...никой нищо не казва. Дайте да преценим докато е време утре или другиден ще се събираме и какво ще правим да не клечим на това OMV... можем да се фейнем до Монтана.  :devil-smiley-019:
 


Ей, аз съм за утре!!! Днес говорих с Няколко човека за утре и те казаха че ще дойдат.
А за Монтана кога имаш впредвид, щото аз си мисля, че тия се събиарт в Петъкъ.

П.П. Ако се не съберем много хора мое тогава да муунем по некоа друга бирка и пак ше си е весело :bishop:
Отговори

Марчо снимка Марчо 11 август 2006 - 16:15

на линия съм :devil-smiley-019: но без тоя звяр от аватара
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 август 2006 - 16:23

Поправка, нема да си идвам тая седмица. Ще е другата. Ай до скив ;)
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 11 август 2006 - 16:29

Аз в събота по всяка ероятност през деня съм в едно село до Бяла Слатина, та ако ще ходите натам, свирайте, ще мина. Иначе събота по-късно следобяд и неделя съм си във Враца.
Отговори

Гостd_genoww_* 11 август 2006 - 16:56

FiLaRn, на Aug 11 2006, 05:29 PM, каза:

Аз в събота по всяка ероятност през деня съм в едно село до Бяла Слатина, та ако ще ходите натам, свирайте, ще мина. Иначе събота по-късно следобяд и неделя съм си във Враца.
 



Еми ние ще се събираме в Събота в 20:00 часа
Отговори

Марчо снимка Марчо 11 август 2006 - 16:59

ок може да се явна до омв
Отговори

Гостd_genoww_* 11 август 2006 - 18:26

Колкото повече толкова по - добре!!! :devil-smiley-019:
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 11 август 2006 - 19:55

d_genoww, на Aug 11 2006, 05:56 PM, каза:

Еми ние ще се събираме в Събота в 20:00 часа
 


Събота 20.00 на ОМВ, нали :devil-smiley-019:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg