Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

27.08.06 НЕДЕЛЯ

Тази тема е заключена

|ONYX| снимка |ONYX| 20 август 2006 - 20:28

Не за таа неделя бе за другата...
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 20 август 2006 - 20:31

:padlock: Добре си се сетил да им кажеш, ма малко късно 9:30 е....върви да видиш да не са се събрали вече :19a:

:61:
Отговори

Марчо снимка Марчо 20 август 2006 - 22:02

леле хора днес ни се прееба двигатела на кадета :( ужас от бояна до обеля бутане
Отговори

iavor снимка iavor 20 август 2006 - 22:42

тц тц тц тц....бърем си заякнал :padlock: ...майтапа на страна-кво му е станало на кадеторчето бре
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 21 август 2006 - 02:13

iavor, на Aug 20 2006, 03:32 PM, каза:

Иване мноу фешан си станал бе....
 

Ти па къде ма виде бе? Или си разглеждал галерията :padlock: Между другото разбрах, че шт'а праим Софиянец, има ли нещо верно?
Отговори

Марчо снимка Марчо 21 август 2006 - 09:33

бе нз по едно време замириса на спирт гледахме нямаше му нищо после газ отидохме до бояна наляхме си минерална вода и спираме пред басеина а от кадета нещо съска отвориьме предния капак и се оказа че няма нито вода нито антифриз после изобщо неиска да запали тия викат че сме го прегрели ама температурата не е минавала 3-та чертичка та да видиш кво бутане падна и най на края един познат на брачеда дойде и го затеглихме
Отговори

iavor снимка iavor 21 август 2006 - 18:35

Neam Raven говорех за wazzz бре :) Иначе да, от има нема месец и нещо живеам у Софеа.... ей треа ма водиш на тукашните сбирки бацка що изтъпевам много яко :padlock:

Едит: Превод в ефир: MpbHku. Оригиналните изрази запазени :19a:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 21 август 2006 - 19:34

Ми ти си пустиняк, баце, я ода секи път, нали знааш кък е ;) Па ако сакаш да довадаш - заповедай, само сподели от къде требва да та прибера и ша дода
Отговори

iavor снимка iavor 22 август 2006 - 17:11

Бацееее-коги са сбирките ми придрънкваш те на тоа телефон 0888 257 969 аз ди звънкам и са разбираме с точност.Иначе местото може да ме земеш и от Раковска-горе до СДС или,ако ти епо-удобно от Кравай....или от пилоните на НДК...или от кръстовището на България...къ кааш...
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 22 август 2006 - 18:30

Казал си, баце, я живеа до халите, та ша ми е най-сгодно да та зема от ЦУМ. Оттам към петте кюшета - България и околовръстното :) Ма ако сакаш може и от Раковска, нали е до назе...Аде до недия
Отговори

iavor снимка iavor 22 август 2006 - 18:56

Еееее супер уредих са :padlock: ....
тва около ЦУМ дек ми го описа немоам да го рабера къде точно е....всмисъл знам къде са петте кюшета,знам къде е цума...ма малко...ако ти е удобно ела до раковска да ге-шсъм ти мноу благодарен...
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 23 август 2006 - 00:14

Па немаш ядове, само кажи къде точно е СДС-то и ша доа ;)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 23 август 2006 - 09:10

[quote name='Neam_Raven' date='Aug 23 2006, 01:14 AM']
баце я сум ти казал че ако не доидеш си тоо ликенд ше има прощално ебание :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 23 август 2006 - 09:22

Баце, редно е да се научиш да пишеш на български първо, после оди у Дойчландия ;) А да ти кажа само, че таа седмица нема да си доадам, а другата... Ти кога заминаваш?
Отговори

iavor снимка iavor 23 август 2006 - 13:58

Значи СДС се намирааааа...като тръгнеш по раковска от долу къде е кристал...минеш покрай сите театри и си караш,минаваш и слвейков и си караш на горе още минаваш един лев завой много тъп и първата прека в десно спираш и ми придрънкваш и я излазам....само кажи у колко саати :padlock:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 23 август 2006 - 14:02

Разбрах та къде си, близо до Уго-то ;) Ми баце, я ш'ти са обада у недея да се разбереме :)
Отговори

iavor снимка iavor 23 август 2006 - 14:11

мда обаче УГОто е до матрицата пък аз съм пре разковска- в другата посока в кооперацийката....бе я шса покажа немаш ягоди :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 23 август 2006 - 14:35

iavor, на Aug 23 2006, 03:11 PM, каза:

...немаш ягоди :)
 

ш'си купа :)
Немя ядове, баце, разбрах та дека си горе-доле :)
Отговори

wazzz снимка wazzz 23 август 2006 - 23:06

Ееех тия шопи еее.... кога ше ги стигнем... :19a:
Явореее аз баце съм Търновчанин от 2ри октомври и те така.
Като идвам към София задължително ще е обада, казал съм ти. Сега като идва така се случи ма нема :bandito: . Аре глей ти са прибери малко пак или направо в Търново ще ми идваш на гости :padlock: . ( Да ти не припомням наши вечерни разходки... :61: еаахехе )
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 24 август 2006 - 11:26

еи баце у неделя ако не напраим опел збиркя значи сме са ебали у Опелците :padlock:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg