Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

27.08.06 НЕДЕЛЯ

Тази тема е заключена

iavor снимка iavor 24 август 2006 - 13:45

ONYX хахахахха не си човек заклевам са.... :61: ...

wazzz-е голема работа...може уи до търново,ако сглоба кочината в което се съмнявам силно де...щото сега и във НАДФИЗ не ме приемат ше.,....ебали го кво ше ми се случва...ше требва да почвам яко бацанйе :19a: ....пък на мен ми се учи да ге...ше видим по-вероятно е първото де...ма тва е друга тема деба...
Иначе тия вечери ги помна,че се я са напивам на казмъ прибирам са у 5 и на другия ден немога да свърша две работи като ората да гу еба :61: :61: ....ма са си били яки винаги....особено когато се карахме една нощ у вектрата коя дата сме пред буркана :61: :padlock:


Иване вие като сте си у враца се събирайте бе кво сега...събирайте си се да гу еба....нема да спирате организацията...нали знаеш уан мънки кент стап дъ шоу :61: :61: ....ма заснемайте така да се радваме и ние

Neam Raven щом си разбрал тва е много убаво-абе ти искаш ли недея да идеме на божурище през деня-БТВ ше снимат некво ново предаване автомобилно.Наели са некво хале и ше е нещо интересно предполагам-тестват коли ние гледаме некви такива...ма грамотно...?Кво ше каеш...ше сипеме тунджа,я ше дам мъни също....
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 24 август 2006 - 14:06

Въпроса опира до нафталин, не до тунджа :19a: Базикам се, тая събота ме нема в София, шъ ода до Горна Джумая на гости на едни фенове от клуба. У неделя шъ съм си тукенка и ш'та зема за ОМВ. А гледай че май ке се сбираме и у среда, та и тегива мое да измислим нещо. И зимите та пишете на български, че сме като у некой холандски форум - другите само четат и се пулят :) :padlock:
Отговори

iavor снимка iavor 24 август 2006 - 14:21

Я си пиша грамотно бе... :padlock:

Е то предаването е в недея...ма как каеш...
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 24 август 2006 - 14:25

iavor, на Aug 24 2006, 03:21 PM, каза:

Я си пиша грамотно бе... :padlock:

Е то предаването е в недея...ма как каеш...
 

Сори, трябваше да напиша, че се връщам в неделя привечер, тамън за срещата :)
Отговори

iavor снимка iavor 24 август 2006 - 14:27

Е нема нищо.Важното е че ще се запозная с някакви интересни люде и ще има с кой да си поговоря за коли малко,че изкрейзвам вече :)
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 24 август 2006 - 15:27

|ONYX|, на Aug 24 2006, 12:26 PM, каза:

еи баце у неделя ако не напраим опел збиркя значи сме са ебали у Опелците  :19a:
 


Айде аз в неделя ше ида към 20.00 на омв :61: :padlock:
Отговори

wazzz снимка wazzz 24 август 2006 - 23:14

и аз :c010: :flag:

(Ще питам тая неделя има ли некаква работица у Бяла Слатина и ако я има там някаква можем по обяд - 14:00h някъде, да идеме до там...ще поясня)


:thu:
Отговори

iavor снимка iavor 25 август 2006 - 13:21

Абе ти нормален ли си в неделя следобед точно в 2 часа у тааа жега да идете баш ама баш на барбекюто на пистата...вие си знаете де,ама според мен е ненормално...треа да одите голи до кръста :flag:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 25 август 2006 - 13:40

Мани ги, тия са слънчасале още преди да идат ;) Ша си земат по едно литрово шише от кола и ше му надупчат капачката и ш'са лискат един друг.
Отговори

daskal снимка daskal 25 август 2006 - 13:46

Хм....... ;)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 25 август 2006 - 13:57

Даскале, какво сумтиш, ко хъмкаш :tongue:
Отговори

wazzz снимка wazzz 26 август 2006 - 14:48

Яворе баце аз не знам точно кой предлага да ходиме 1000 пъти баш на обяд у 2 часа ама айде...
Отговори

iavor снимка iavor 26 август 2006 - 16:10

КОга съм предлагал да ходим на пистата да гледаме гонки бе...ти откачи ли?Казвал съм няколко пъти,че мотористи от района почват да се събират горе долу от към това време...но това беше много отдавна...недей да говориш глупости.....
Отговори

wazzz снимка wazzz 26 август 2006 - 16:55

мамооооооооо ти недей да говориш глупости...тоя спор е точно толко безсмислен колкото оня за датата !!!!!!
Отговори

iavor снимка iavor 26 август 2006 - 17:01

Аз не споря а ти казвам.... :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 26 август 2006 - 20:49

Eееееее баце тааа неделя ще са сбереме народенц така :) кои не доиде да му изгние купето 4е тфа са кръпи ама с ламарина :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 26 август 2006 - 22:06

Neam_Raven еи бачка сакам лепенка с надпис opelclup-bg.net за колата ако има повечко земи ама минимум една лепенка да ми донесеш :)
Отговори

wazzz снимка wazzz 26 август 2006 - 22:08

и за менееееее :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 26 август 2006 - 22:09

eeeee земи за врачанскиа опел клуб да раздаваме :) ебагооооооо
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 26 август 2006 - 22:10

|ONYX|, на Aug 26 2006, 11:06 PM, каза:

opelclup-bg.net

.com бе :flag:

Колеги толкова се каните, 6стр. вече..........утре ако не направите снимки на богато няма да си е раота :c010:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg