Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

Враца 02.09.06 Събота, Септември, 2006 Година!

Тази тема е заключена « Prev

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 10:53

ЕИ те у СЪБОТА, че нали в неделя немоооооо секи върш неква работа !
20:00 ше съм тама аидел. ! :flag:

Публикувано изображение



За кои не знае да види па да доиде !
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 15:11

Neam_Raven, на Aug 28 2006, 02:25 AM, каза:

|ONYX|, на Aug 27 2006, 12:23 PM, каза:

Я баце сакам лепенка OPELCLUB-bg.com перфекто 6е ми пасне :) я баце съм от врачанскиа събор и тама немаме ваденки за колите акоо мооооооа нали некои да докачи нешто да ни даде да го еба че сакаме да сме FASHION у наше село да го ева секи втри кара Адам Опел па ваденка нема никои е тфа кажи мооо ли да е бизнес, макя тфа си не е работа без ваденка нема на каде, та нали мисаллта ми е некои да докара един кашон лепенки да имам така из враца нешо по добро :)
 

Мартине, това не е мястото да се изявяваш като врачански музовир, както и мястото, на което се обсъждат стикерите на клуба. Още няма официална регистрация, следователно няма и официални стикери. Да подметна още, че всяка седмица съм на сбирките в София. Ти да си ми видял стикер на колата??? А като искаш лепенка, можеше да ме питаш, щях да те насоча къде да идеш да ти направят. Няма как да стигне такъв до Враца в случая. И моля, не разводнявайте темата. Тук става въпрос за сбирка в София, а не за стикери или други глупости, касаещи подфорума на Враца! :flag: :c010: :thu: Заради тези постове днес ми направиха забележка и по всяка вероятност те ще бъдат изтрити. :admin4:
 








Извиняваи бачка :thu:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 16:04

Бачка, не ми се извинявай на мене, съобразявай се малко повечко. В правилата си пише да целиш правилния раздел, а не да почваш да пишеш за ваденки във форум със сбирки... Отделен въпрос е колко много са дискутирани въпросните стикери на клуба, ама явно не виждате горе под хедъра линка към Търсене! :crazy:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 18:21

gadjo_1978, на Aug 28 2006, 02:43 PM, каза:

:) е няма такъв разказ
 

Събота искам сички на линия 20:00 часа :) за разказа е перфектен ;)
Отговори

iavor снимка iavor 28 август 2006 - 18:30

Е аз пак няма да мога деа...много рисувание имам тука...имам още изпити деа...после като дойда да си ми върнат книжката ше напраим смрадо обещавам :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 18:42

iavor, на Aug 28 2006, 07:30 PM, каза:

Е аз пак няма да мога деа...много рисувание имам тука...имам още изпити деа...после като дойда да си ми върнат книжката ше напраим смрадо обещавам :flag:
 




ЕИ баце ама и ти вика кои каде кво видиш та да е смрад :bou:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 19:11

Ich0, на Aug 27 2006, 01:28 PM, каза:

Идвам и аз да вида ква е работицата  :) Ше пренебрегна фешана за малко тая вечер  :flag: Може да не съм с Опел ама па съм с ПАССАТ  :c010:
 

Pasat ти нали ше доидеш пак :)
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 28 август 2006 - 20:34

Ей дайте да викнем тия хора от монтана и бяла слатина и тука да си се разбереме да се събереме всички така грамотно да блокираме ОМВ-то и да стане шоуто.. :c010: може после да идем нанякъде примерно Явор, дето каза за правата при Бистрец и да стане яката работа :thu: :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 21:09

FiLaRn, на Aug 28 2006, 09:34 PM, каза:

Ей дайте да викнем тия хора от монтана и бяла слатина и тука да си се разбереме да се събереме всички така грамотно да блокираме ОМВ-то и да стане шоуто.. :c010:  може после да идем нанякъде примерно Явор, дето каза за правата при Бистрец и да стане яката работа :thu:  :flag:
 

Е Влади нп. ама от каде да ги викна аз не знам иначе ше ги викна ти ако знаеш нещо кажи каде да ги дира и ше им кажа :)
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 28 август 2006 - 21:44

Ми май Явор им знае координатите, предполагам и Иван /wazz/ също. А и ако хвърлят едно око на темата да се чувстват поканени :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 21:47

FiLaRn, на Aug 28 2006, 10:44 PM, каза:

Ми май Явор им знае координатите, предполагам и Иван /wazz/ също. А и ако хвърлят едно око на темата да се чувстват поканени :flag:
 

е явор ако види тука евентуално а иван ше му кажа! ама и ти бачка кажи да довтасат кои каде кво видиш :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 29 август 2006 - 07:04

ikov_vr, на Aug 28 2006, 11:19 PM, каза:

айде ако зема документу в петък  ше намина до омв с корсара ако е още тука
 

чакаме та с нетърпение ;)
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 29 август 2006 - 08:11

Е ша вида да викна некой, ама от тия мойте приятели един нема съглам сички карат некви фордове рендета, ситроени, хонди... само май за няколко човека се сещам дет карат така грамотни колици :flag: :c010: Ама те ше вида да викна неко изруТ да направим шоуто :thu:
Отговори

iavor снимка iavor 29 август 2006 - 13:44

Бацета я от къ' ми изфърче телефона в движение неам координатите на пичовете....имам само на Цеко от Монтана телефону...0899800929.ПОня си мисла че тва беше телфона на Цеко със зелената астра що он ми звъне тука тия дни да пита дали Жорерас си е продал жектричката...аре вижте там организирайте НЕЩО... :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 29 август 2006 - 15:44

iavor, на Aug 29 2006, 02:44 PM, каза:

Бацета я от къ' ми изфърче телефона в движение неам координатите на пичовете....имам само на Цеко от Монтана телефону...0899800929.ПОня си мисла че тва беше телфона на Цеко със зелената астра що он ми звъне тука тия дни да пита дали Жорерас си е продал жектричката...аре вижте там организирайте НЕЩО... :flag:
 

Баце звъни мо ти да го еба я го не познавам кажи мъ че ша са сабираме и те така :) а и да ти кажа у събота ще са саберем повече народец и мислиме у неделя да идеме у софия :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 29 август 2006 - 15:46

FiLaRn, на Aug 29 2006, 09:11 AM, каза:

Е ша вида да викна некой, ама от тия мойте приятели един нема съглам сички карат некви фордове рендета, ситроени, хонди... само май за няколко човека се сещам дет карат така грамотни колици :c010:  :thu: Ама те ше вида да викна неко изруТ да направим шоуто :flag:
 

еи бачка колко толко ама викни :)
Отговори

iavor снимка iavor 29 август 2006 - 17:04

Те Иван да му звънне-ох е на сметка :flag:
Отговори

Марчо снимка Марчо 29 август 2006 - 19:13

еми ще се постарая да дойда.
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 30 август 2006 - 10:19

Мани го па ти бе, не виж, че не знаа на чиви ора а:)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 30 август 2006 - 10:27

Neam_Raven, на Aug 30 2006, 11:19 AM, каза:

Мани го па ти бе, не виж, че не знаа на чиви ора а:)
 

ще го нагнета като магнито стружки :)
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg