Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

Враца 02.09.06 Събота, Септември, 2006 Година!

Тази тема е заключена

|ONYX| снимка |ONYX| 02 септември 2006 - 18:53

след малко ида аице пичове приглабаите каде OMV !
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 02 септември 2006 - 23:10

MpbHku, на Sep 2 2006, 09:01 PM, каза:

Чудесно е това с книжката ти, ама като ви знам какви сте спамери и колко страници ще изпишете дотогава, ще заключа темата сега, и ще я отключа някъде около 7-ми :19a:
 

Като па знам колко са и сабираме, па ти може и форума да затвориш... :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 03 септември 2006 - 01:12

|ONYX|, на Sep 3 2006, 12:10 AM, каза:

Като па знам колко са и сабираме, па ти може и форума да затвориш...  :19a:
 

Не, това не мога :19a:
Сега е момента да пишете, да разкажете как ви протече срещата, Aйде, полето за изява е ваше :19a:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 03 септември 2006 - 13:52

Беше ПЕРФЕКТНО чакахме софиянци, па си отидехме...
Аз Мисла повече збирки да не се прават!
Отговори

Марчо снимка Марчо 03 септември 2006 - 14:42

защо бе аз вече от петък съм на линия е и другите ше си дойдат :19a:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 03 септември 2006 - 21:41

е ок ше мина некои път !
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 03 септември 2006 - 23:39

|ONYX|, на Sep 3 2006, 02:52 PM, каза:

Беше ПЕРФЕКТНО чакахме софиянци, па си отидехме...
Аз Мисла повече збирки да не се прават!
 

Значи 2 неща:
Първо: не знам дали имаш часовник, но срещата беше от 20:00, тогава там беше само Filarn
Второ: Това, че ти няма да можеш да присъстваш на повече сбирки, не означава, че те трябва да спрат!
Благодаря за вниманието.
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 04 септември 2006 - 13:57

|ONYX|, на Sep 3 2006, 02:52 PM, каза:

Беше ПЕРФЕКТНО чакахме софиянци, па си отидехме...
Аз Мисла повече збирки да не се прават!
 


Бате е то попринцип и няма кой толкова да дойде.. Отпреди беше яко, докато Явор и Калин бяха тук. Тогава ставаше лудото шоу. Поне аз мисля да продължа да минавам оттам, докато съм си и аз във Вр де..
Отговори

iavor снимка iavor 04 септември 2006 - 14:01

Дъ шоу ис стил ту ком бейбе йей :19a: :) ....аз честно казано и ти като си довлечеш гъза в сф незнам кой ше остане да прави сбирка там :19a: ....требваше да зхраним по-сериозно....

Сега ше останат пак двамата-даскала и Жоро,а жоро никъв го нема изобщо :) ....Жоре знам ша ма биеш :19a: ....ма е те даскала и Жоро да поемат инициативата и пак да прават смрадО!
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 04 септември 2006 - 14:14

iavor, на Sep 4 2006, 03:01 PM, каза:

Дъ шоу ис стил ту ком бейбе йей :19a:  :) ....аз честно казано и ти като си довлечеш гъза в сф незнам кой ше остане да прави сбирка там :19a: ....требваше да зхраним по-сериозно....

Сега ше останат пак двамата-даскала и Жоро,а жоро никъв го нема изобщо  :) ....Жоре знам ша ма биеш  :19a: ....ма е те даскала и Жоро да поемат инициативата и пак да прават смрадО!
 


Така е бате, само че аз към София ще идвам чак към януари-февруари /в смисъл първият семестър ще съм си във Враца и само някоя събота или неделя ще идвам на към София - НБУ rulezz :19a: /. ще се пробвам поне някоя неделя да поостана за сбирката в Сф да видя ко става при вас.
Отговори

iavor снимка iavor 04 септември 2006 - 15:57

Шоу :19a:
Отговори

Марчо снимка Марчо 04 септември 2006 - 16:58

ехо бацета ми мене каде ма затрихте я ше съм 12 клас та годин така че съм си тука :19a:
Отговори

iavor снимка iavor 04 септември 2006 - 20:14

Мале ако знаеш как ти завиждам...незнаеш кви простотий те чакат...утурай са у бизнесу на баща ти що иначе ...
Отговори

Марчо снимка Марчо 04 септември 2006 - 23:18

хаха ти пък от каде знаеш къв е бизнеса на баща ми то wazzz e раздрункал на целия град :19a:
Отговори

wazzz снимка wazzz 04 септември 2006 - 23:25

Neam_Raven баце аз не виждам снисал ти да я четеш тая тема...?!
Цялата врачанска група се беше събрала, понеже разбираш ли ще идват хора от София и да уважим колегите все пак... на ОМВ бяха всички с изкючение на Жоро, който не може да се обърне от работа и нямаше как да дойде. Всички! Докато всички бяха на ОМВ отивайки към града пред болницата видях бялата астра и не знам какво превехте там обаче сте били на 500м хич да не е... толко ли сте важни та не можете да почакате 15-20 минути да се съберем. Яворе се едно баце не си бил до оняден тука с нас по сбирки.
Може рядко да се събираме. Има си обясними причини, просто...като сме малко хора и липсата на вски един се усеща. В София от толкова народ винаги се събира компания. И въпреки това колкото пъти сме се събирали сме си правили страшен кеф :19a: и Явор най-добре знае.... Абе кво да ти говора... На мнението на Мартин съм. Много се ядосах като видях Астрата пред болницата. При положение, че се беше събрал сума народ и коли в чест на софиянците... Дано сте изкарали добре на леденика.
Може аз нещо да не съм разбрал оная вечер какво е станало...сори...
:19a:
Отговори

Марчо снимка Марчо 04 септември 2006 - 23:29

иванеее да не си намериш оправдание за тая събота щото шее те воза на към ОмВ ама ще сме с митсъбишито па мо и да отг на тоо скайп и тва Icq
Отговори

iavor снимка iavor 04 септември 2006 - 23:44

Иване ма не мога да разбера кво се сопаш бе..?Ков значи тва дето ми го казваш,а и тва дет го казвап на другия Иван?Знаеш ли как ще утекнат тези думи в пространството...саа знам че може и да не ти пука...ма тва не е един друг клуб към,който с тебе имаме едни и същи виждания.Недей така!просто не е едно бе баце.

Са тея неща къде трябва да ти кажа нема да ти говора тука в интернет пространството ще дойда утре до сервиза и ще ти кажа квото съм решил...-кажи коя смена си на дин СМС,че да си направя сметката... :)


А и баце тва "софианците" звучи много дистанцирао-не е така.ХОрата с,които се запознах са страшни пичове...кво цивриш като глезена госпожица.... :19a:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 05 септември 2006 - 08:44

wazzz, на Sep 5 2006, 12:25 AM, каза:

Neam_Raven баце аз не виждам снисал ти да я четеш тая тема...?!
Цялата врачанска група се беше събрала, понеже разбираш ли ще идват хора от София и да уважим колегите все пак... на ОМВ бяха всички с изкючение на Жоро, който не може да се обърне от работа и нямаше как да дойде. Всички! Докато всички бяха на ОМВ отивайки към града пред болницата видях бялата астра и не знам какво превехте там обаче сте били на 500м хич да не е... толко ли сте важни та не можете да почакате 15-20 минути да се съберем. Яворе се едно баце не си бил до оняден тука с нас по сбирки.
Може рядко да се събираме. Има си обясними причини, просто...като сме малко хора и липсата на вски един се усеща. В София от толкова народ винаги се събира компания. И въпреки това колкото пъти сме се събирали сме си правили страшен кеф :19a:  и Явор най-добре знае.... Абе кво да ти говора... На мнението на Мартин съм. Много се ядосах като видях Астрата пред болницата. При положение, че се беше събрал сума народ и коли в чест на софиянците... Дано сте изкарали добре на леденика.
Може аз нещо да не съм разбрал оная вечер какво е станало...сори...
:19a:
 

Баце, що да не я чета бе да го е.. Значи, не си доразбрал за кво иде реч, за тва така говориш. Нека внеса малко яснота. Та значи: в 20:05 някъде кацнахме на ОМВ. Вече споменах кой беше единствения човек там - Filarn. Тъй като беше късничко, а още не се бяхме качили до Леденика, трябваше да идем да проверим дали ни пазят местата, има ли къде да се кльопа и т.н. А и на всичкото отгоре жена ми мрънкаше, че не иска да ходи на тая среща, та ме изнерви. А пред болницата би трябвало да си видял 2 бели комбита, ако е било 1, значи не съм бил аз ;) С колегата слязохме само да си вземем по едни цигари и отпрашихме. Нема да ти казвам що часа беше към 20:30, просто понеже съм пустиняк и не съм от Враца ;) подкарах народа първо към Околчица, понеже последно съм ходил на Леденика преди около 8 годин. Така че не се сърди, имахме желанието да се видим и най-вероятно щяхме да останем, ако бяхте там в уречения час. Сори, че така се получи, и на мене ми беше кофти :19a:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 05 септември 2006 - 15:35

Моля !
Кога еследвашата среша маняци... :19a:
Я баце одих па до софия ауто ма макя тама си не е работа не ли да си я разглобиш ти :)
Отговори

iavor снимка iavor 05 септември 2006 - 16:15

Така е много вероятно да осереш нещата :19a: ....пак ли та изкъртиха от пари бре...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg