Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

15 септември

Тази тема е заключена Next »

Марчо снимка Марчо 22 септември 2006 - 11:49

миии аз за в събота немога(без кола съм) а за неделя ако искате ще съм с оня сивия кадет :mhihi:
Отговори

daskal снимка daskal 22 септември 2006 - 14:42

Добре,значи за събота остава.Ikov,може и без кола,важното е да си там.Шъ тъ земеме ако треа.
Отговори

wazzz снимка wazzz 22 септември 2006 - 16:24

OK :bandito:

аз ще взема Иков :mhihi:
Отговори

iavor снимка iavor 22 септември 2006 - 16:36

Пичове качете някоя друга снимчица да гу ева...мен си ми е мъчно за ОМВто и за вас.Охилете се по един път за старото :mhihi: :mhihi:
Отговори

Марчо снимка Марчо 22 септември 2006 - 19:32

е ми значи се разбрахме иванее (wazzz) aйде тогава 8 без 10 а :mhihi:
Отговори

daniognianov снимка daniognianov 25 септември 2006 - 23:17

Ей хора,ходих в неделя в осем вечерта пред ОМV-то и нямаше никой.Влязох и попитах персонала дали знаят нещо но те казаха че идвали преди месец неколко пъти некакви хора и това си било.
Кажете какво правим,ще се събираме ли някаде или не?Тъкмо мислех че ще взаимствам опит,а то какво стана? :mhihi:
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 26 септември 2006 - 08:03

daniognianov, на Sep 26 2006, 12:17 AM, каза:

Ей хора,ходих в неделя в осем вечерта пред ОМV-то и нямаше никой.Влязох и попитах персонала дали знаят нещо но те казаха че идвали преди месец неколко пъти некакви хора и това си било.
Кажете какво правим,ще се събираме ли някаде или не?Тъкмо мислех че ще взаимствам опит,а то какво стана? :mhihi:
 


Колега, ами ние попринцип се събираме в събота в 20:00 на ОМВ. Следи тук из форума. Предполагам в събота в 20:00 пак ще сме там, така че заповядай. :mhihi: :mhihi:
Отговори

daskal снимка daskal 26 септември 2006 - 15:38

Ей хора,ходих в неделя в осем вечерта пред ОМV-то .....

В събота обикновено се събираме.Но не сме повече от 5-6 човека :mhihi:
Гледай за странни опели със странни лепенки на задното стъкло :)
Между другото тази седмица сигурно ще пропусна.Няма да съм в града.
Отговори

wazzz снимка wazzz 26 септември 2006 - 23:21

Аз тая събота може да дойда за последно и да черпя по бонбонче :ban: , че имам рожден ден... и от другата седмица заминавам и аз студент и тва си е :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Айде по-натам ще се разберем...
М/у другото, даскале, намерих си стикера форумския си, дето Жоро ми го даде :ban: Въпреки това много благодаря за тоя. Ще го пазя да си го сложа на speedster-а :mhihi: . Ако някой друг го иска ще го нося в събота евентуално.

И също м/у другото си продавам changer-а (6 диска) с кабела... за Clarion. :mhihi:
Отговори

Miho_bertone снимка Miho_bertone 26 септември 2006 - 23:46

ikov_vr, на Sep 13 2006, 04:30 PM, каза:

ако ми дадат колата съм там
 

къде си тръгнал с тоя рендак бе душо

sori za ingi6a
Мнението беше редактирано от MpbHku: 26 септември 2006 - 23:47
Отговори

iavor снимка iavor 27 септември 2006 - 12:19

Ей Иванееее....Иванееееее....в събота ще се разцепа с тебе да знаеш :) ....специално шси дойда ей пустиняк див :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отговори

Марчо снимка Марчо 27 септември 2006 - 13:35

ще ходя с квото си искам :mhihi:


wazzz абе па ти са направи на некав страшен пич в неделя бахти верно е кадета неможе да се мери с вектрата ти ам незабравяй че и вектрата не е твоя и като се присмиваш поне си вземи твоя кола напраихте се с ония на мно важни

а за тариката с кадета кабриото ще му кажа само че има 3 души с опел на тая сбирка и кво намеква за тва рено явно и да чете неможе
Отговори

iavor снимка iavor 27 септември 2006 - 17:25

Марио-поеми дълбоко въздух....така,сега се успокой!Ако имаш да казваш нещо на,който и да било и то да е на личностна основа-бъди така добър да не ползваш форума за мястото,където можеш да се изясняваш с,който и да било.Същото се отнася и до отговора,който ще последва от ИВан-нека бъде на ЛС!


Аре некой да я :mhihi: тази тема.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg