Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

26.12.2006

Тази тема е заключена

|ONYX| снимка |ONYX| 17 ноември 2006 - 17:59

А бе да нп ама некакси сме аз Иван вектра,Иван астра, Влади Явор и миг опел! дано се саберем повече...
Отговори

wazzz снимка wazzz 17 ноември 2006 - 18:44

Яворе, тва дето го предлагаш е трудно за изпълнение в тоя вид...особено за бедни студенти ( no money ) ... <_<
Отговори

iavor снимка iavor 17 ноември 2006 - 23:41

Не се прай моля ти се!


А да не говорим,че като цяло няма да е много пари-още не съм провел разговора с хужата,щото не ми дигат телефона(сиреч не са спирали дапият от 2 дена хижарите :beer: ).Но със сигурност,това няма да надхфърля 15лв нощувката на глава.Сметни и 10-15лв за бензин/нафта за до горе да се качим и да врътнем неку друга ръчна.Така до тук 30 марки...сметни и още 20 за останалите екстри. и според мен 50лв ще оправат хората :) <_< :) .....Сега в Търново шсе запреш малко с к*рвите,пиението....ше си готвиш-препоръчвам ти бобени консерви...с люти чушки е много хубаво :) -тая идеята е че нема да са арчат кинти за дюнери и т.н.....аре бе ше извадиш от нейде 50лв да гу ева... :61: .Тва ако го напраим ше е толко яко,че не е истина.

ONYX баце сметни и некви жениза горе бе :) -няможе без.Сега остава да напраим връзката и с Монтанската група да видим дали и от там ше има навитаци и сметни,че направо ш'напраим смрадО :61: .....горе легенди шса носат за назе подир тва :61:


П.П.Иванеееееееее стига си псиал със син цвет бе...квото караш много синя вектра :61:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 18 ноември 2006 - 01:43

Я мисла, че требва да стане смрадо, да са наюскаме. Ти ми сипи една голема, дай малко бахур и сланина, па ма гледай ка се влача като кьорав кон у гробища :)))))))))))

ей треа стане смрадо
треа запомним се пак старата година с ОПЕЛ :beer:

така те да дръпаме кой къде кфо има, ако не - под мишниците <_<

кой не дойде ОПУСКА големия :))) кеф :61:
Мнението беше редактирано от Неам РаВеН: 21 ноември 2006 - 11:35
Отговори

wazzz снимка wazzz 18 ноември 2006 - 02:10

е кък речете... :beer:

50 кинта малко ли са бе?!...ебати софийския баровец тоя Явор... <_<
Отговори

Ich0 снимка Ich0 18 ноември 2006 - 02:57

Идеята е много добра и аз съм навит, щото балканите са си ми слабост... печените свинйе също :) Как вика Иван.. 50 лева за един ден... некак.. Дайте да си говориме за други суми.. 2-3 леввва нещо ако може да фанеме далаверката :beer: Не бе.. ше напрайм некъв усреднен вариант и точността и преценката няма да имат край както винаги :) Сега за хижата.. Яворчо не знам за коя говориш - тая некогашната на БТС-то или тая на Зоров ? До другата седмица ако събера пари за беанзин ше се качиме да провериме на место, тъкмо да напрайме една разходка.. И евентуално да се подготви офертата и да се почне списъчето :) 10-15 човека ше е доволно ама дали ?!? <_<
Отговори

iavor снимка iavor 18 ноември 2006 - 12:07

Еми за БТСто говорех-те там ги знам за кво става въпрос :beer: -за един зимен сезон грубата цифра на изпитата ракия е около 600л :61: <_< .Но стига офф топик.
Значи това,което казваш Ичо за Зороф също е идея,но незнам как ше стои момента със смрадО там....а и цените на зороф ще са маааалко по-сериозни.Ако наистина прецеим сичко в пари може и по-малко от 50лв.Ако се носат яденета,пиенета,свинско и винско от долу.Ясно е че мръвката горе ше се пече.Може да съ направи и осреднен вариант на 100%....принципмно...по принцип незнам колко ви харчат колите за това казвам няква цифра от 15 марки за гориво до горе....сега ако сте царе на икономията може и по-малко :) .

Ето малко за Хотела на Зоров
http://www.journey.b...l.php?hotel=581
Ма има неща в описанието дет ме притесняват-ква е тая такси стоянка горе....и вообще този хотел,този на пършевица ли е или не :61: ..
Но пък от този линк става ясно за него по-добре....
http://visit.vratza.com/index.php?r=hotels...=hotels&lang=bu



Иване-незнаеш ли,че вече съм кисел....лимон як....нема ти казвам ской си пия кафето да ге....един мой любимец сещаш ли се :61: -тоя киселия...


Междудругото ако има и хора от други градове желаещи нека се чустват поканени :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 18 ноември 2006 - 18:57

междо другото треа да има преценка ама нали и смрадо :) а у зоров треа сме като пенсии - да апнеме една супа с един леб и легаш у 8 часа :)

а говорим веселба да има :) кой има палатка, ако не - у пасат комби <_<


вино много важно да има :)
Отговори

iavor снимка iavor 18 ноември 2006 - 22:11

Ква палатка декември бе Мартине....ттва да ти нее Танмпа Флорида бе :a049: ...

Инче ако искаме да избушим кочината и да напраим бара кабрио треа да сме си у БТСто :beer:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 19 ноември 2006 - 02:33

у бтс-то ше обрулиме сергията, ше цъфнат керемидите :)
Отговори

wazzz снимка wazzz 19 ноември 2006 - 04:00

ей вие сте слободни..дече сеги съм ви отвръзал...а запрете са и преценете ситуацията...!!!


и м/у другото да ви кажа:
Врацаааа - моретооо и сините вълнииииииии
вятъра в косите и голите женииии
във Враца живота кипи чак до зории...бла бла блаааааа

и да допълня: Пуцай Кумеееееее!!!...днеска ин ги е сборо!!!



:beer: попийнал съм да го еа....
Отговори

iavor снимка iavor 19 ноември 2006 - 13:10

Ей дайте да спреме с чата и спама в тая тема или да направим нова сериозна-съвсем сериозно ви говоря момчета!Ако мислите да се лигавим и пак нищо да не стане по-добре не пишете....
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 19 ноември 2006 - 16:11

Баце никав флоод аз съм за на иван иедята чесно да си кажа, може и горе да спим ама нема се навиат сички и нема да стане преценено. А главната цел е да сме много народ та да е веселба. така че аз мооое да искам на луната ама дефакто каде реши мнозонството тама ще е ! и пак ше стане весело където и да сме, както и да сме. :beer:
Отговори

iavor снимка iavor 19 ноември 2006 - 17:18

Не тва е така,обаче при положение,че искате да не спим требва да отпадне носенето на цър пъра горе и да се замести с готови пържоли горе да си зеем....или кой квото иска.Защото зимаат приятели не е като да е юни месец и да се качим до беседката и да си зеем сръбска наденица да опечем!Осъзнайте го тва!Не може да се получи такъв тип събиране през зимания сезон,ако го направим тва да идем горе в 12-13 часа....аз лично ше ида по-рано,на мен ми се карат ски :) ....и после тва слизане в към 18....е за какво изобщо е казчването като шсе слезне у 6 часа да гу ева...за зкво изобщо да се праи....та да пийнем по един ром горе?Мислех,че идеята е да стане купон...аз невиждам като исчки са шофери,а некой са и малко изморени от тва онова,как точно ше пият изобщо некъв алкохол и после ше слизат по заледения път надолу по баира за Враца....съ сичките ебани завой????Без мен аз предпочитам да се кача като бел човек и да си злезна грамотно без проишествия и да не му мисла...

Ако е да се разходим е така ОК....но аз имах съвсем друго впредвид...въпреки сичко аз шси го осъщества за себе си тва щото ме кефи горе,а който е прекарвал горе вечери просто знае,че без купон не минава....тва е..
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 19 ноември 2006 - 19:26

а бре да бре ама, яворе глей са баце :) ако повечето искат да се спи горе другите немат избор :) или обратното :) аз ме притеснява тфа че ша се прибера от германия у събота заран, ше съм патувал 1 ден и да се кача на балкана и да спа тама, некакси нали требва и наще да ме видат. а така :)
другия вараиант е ако евентуално стане нали да си дойда по рано примерно четвъртък и нп, ше са вида с наще тфа онова и ше съм си и починал и ше си са нафръгам горе като за добре дошъл и ше легна да си поспа у некоя вилица тама къде го прецениме :beer:
Отговори

methood снимка methood 19 ноември 2006 - 20:14

Идеята не е лоша :)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 20 ноември 2006 - 01:39

оооо Бритоне добре дошъл в клуба :)

а тфа треа се накаже http://vbox7.com/play:21c46fa0 :beer:
Отговори

iavor снимка iavor 20 ноември 2006 - 13:08

В края на крайщата идеят за 23ти като цяло не е добра.Неравния ше бнъде във Франция до 22ри...така че наистина е по-добре да го напраим некаде 26ти.А какво ще кажете?Защото хем ще е минал топлия семеен празник хем тва онова ще сме отпочиналив домашна обстановка.

Охоо бертонето кво става бе баце :) ...айде Калояне и тебе те чакаме горе,хем автопарка ще е пъстър,хем ще сме фул комплект свинйе :) ....от тебе се изисква носенето на камерата ей :beer: :a049:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 20 ноември 2006 - 13:36

Е мене ми е се оня :)
с риск да се повтора треа стане веселба и да сме народ иначе нали знаеш, баце лубен мое го пипнем по уиа :)
Отговори

methood снимка methood 20 ноември 2006 - 15:10

ей соске става бе джентълмени?. значи аз камера ще нося само трябва да видиме да се събереме, че то това е трудното. по-добре кам 25/26 ама да видим дали ще се събереме, дано стане.
и да има удри уйно :beer:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg