Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

26.12.2006

Тази тема е заключена

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 20 ноември 2006 - 15:34

аз мисля че на леденика в хижата ще е по ефтино и ще е по забавно.
Отговори

iavor снимка iavor 20 ноември 2006 - 16:53

MIG-OPEL, на Nov 20 2006, 03:34 PM, каза:

аз мисля че на леденика в хижата ще е по ефтино и ще е по забавно.
 

Има го и тоя момент :) ....горе е 10 до 15лв и хижата претърпя ремонт на скоро(както винаги след някой мотосъбор :beer: -базикам се...).Брат ми ходи пролетта да си почива там,аз му ходих на "гости" и беше много прилично според мен.ГАДНОТО на леденика е,че стайте не са със собствена баня...сиреч на другия ден като станем сички требва да глеадаме да не си изпускаме сапуните :beer: ....че после.Но пък иначе Леденика е изпитана хижа...дръжи на пиенийе :a049: .

Има още нещо много,много важно за всичките тези хижи!Ако ще правим нещо,резервацийте трябва да се правят най-късно към 5 декеври.Имайте впредвид,че много е заето по сичките хижи и частни вили горе,и трябв ада се бутаме едва ли не!
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 20 ноември 2006 - 19:00

викам да се организираме некакси и да го праим че верно ако ще спиме и решиме у последния моемнт и нема да намерим никфи стаи!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 20 ноември 2006 - 19:20

|ONYX|, на Nov 20 2006, 07:00 PM, каза:

викам да се организираме некакси и да го праим че верно ако ще спиме и решиме у последния моемнт и нема да намерим никфи стаи!
 

Абе баце, ти сигурен ли си, че ще се прибереш от Шайсланд за Коледа и Нова година, та така надъхваш... Иначе за мен не е проблем и на 23-ти да е, макар, че на този ден се връщам от Франция. Стига да е сгоден пътя мога да си дойда и вечерта да идем да се почерпим така по лако ;)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 20 ноември 2006 - 21:21

А бе баце я съм сигурен за петък късна вечер че съм у наше село :) мое и по рано да довтасам :)

както каза явор мое и да не е на 23 ама да са организираме на време некакси че само с теми по форума ше си останем май :a049:

Ване ти леко с тия врътенята по vbox7.com :beer: астри корси тфа онова :beer:

А те тука те така те има много грамотни работи да фане некои да ми напазарува за вектра Це баце :) ше съм доволен :beer: нещо те така да се получи http://steinmetz.de/produktedeutsch/fahrze...trac/index.html и да не е чак така па ше съм доволен :beer:
Отговори

Марчо снимка Марчо 21 ноември 2006 - 12:47

завръщам са и аз хахха абе да ви кажа чесно аз съм съгласен за секаде да ходим. :beer: :)



п.с Ако някой има петролен кладенец да свирка :2angry1:
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 21 ноември 2006 - 14:33

някои трябва да вземе на сериозно организацията ако искаме да направим нещо на тази дата.аз немога че сам на работа в ст. загора но на збирка сам яко надъхан да направим та да се запознаем а и да се по забавляваме.
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 21 ноември 2006 - 20:41

тръка са яко от темата как да се разберем...
аиде разбираите се аз съм за.
Отговори

iavor снимка iavor 22 ноември 2006 - 15:49

тая тема стана на ебахти гювеч да му еба путката майна.... :beer:

Аз съвсем сериозно говрех сега....ако и другите говорят сериозно или да заявят участието си за една от двете хижи или да не пишат!
Отговори

Ich0 снимка Ich0 23 ноември 2006 - 18:35

Аз както казах съм много навит, ама нещо датите са ми мътни.. Някак .. айде да кажем, че на 26 може и да стане, но преди тва не мисля ?!? Та първо трябва да се уточни дата.. преди или след Коледа. Другото .. проверих малко нещата и се оказа, че на хижата на БТС в момента се прави ремонт (на стаите и знам ли на още какво) и ще е готова за около 8-ми Декември. Цените още не са ясни. Ако искаме да ходим там съответно трябва да си изявим желанието по-отрано, за да е сигурна работата ! Оставете другото, ами и хората горе ще искат някаква ориентировъчна бройка.. колко "свинйе" ще спим там :) Та... като гледам още май не е решено със сигурност дали ще се спи или не :) Нека да го решим това и да започваме лека-полека организацията.. От всички не знам кой си стои постоянно във Враца, ама сме тръгнали иначе да организираме :) Както и да е де.. тва ще го оправим някак. Ама пишете по темата и да вземем да я наместим работата :) :beer:
Отговори

wazzz снимка wazzz 23 ноември 2006 - 22:03

Добре бе...а вилата на БЕНЕТОН :a049:

буахахахаххаха :beer:

Аз си казах мнението...
:beer:
Отговори

Ich0 снимка Ich0 24 ноември 2006 - 00:08

wazzz, на Nov 23 2006, 10:03 PM, каза:

Добре бе...а вилата на БЕНЕТОН  :beer:

буахахахаххаха  :a049:

Аз си казах мнението...
:beer:
 


Вилата на БЕНЕТОН са я купили врачански фешън хора и не знам как стоят нещата там.. А пък и ние нали ше караме ски (не ски ами ски) :beer: :beer:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 24 ноември 2006 - 09:38

И кой ще е организатора в крайна сметка? Да има предвид, че се нагърбва да провери как стои въпроса със стаите/спането.
Отговори

Марчо снимка Марчо 24 ноември 2006 - 15:13

епа аз и жената другата събота ще ходим на няква вила на леденика и нощувката е 10 кинта ама нз коя е вилата още не ми е казала :c010: ако е хубаво ще питам за 23 какво е положението
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 26 ноември 2006 - 18:03

Как е организацията :c010:
аз съм за :19a:
Отговори

Марчо снимка Марчо 01 декември 2006 - 12:18

Хора вече съм С Опел :c010:
Отговори

iavor снимка iavor 01 декември 2006 - 19:20

Чш Марио стига писал глупости в тая тема ей........ша му еба майката накрая!

Иване-дръж се сериозно маму стара...


Неам Равен-аз и Ичо като по-сериозни до тук сме организатори :) .Нагърбвам се ето най-серизно сега да ида да вида за кво става въпрос до хижата.


А се надявам и идната седмица на сбирките да дойда с нещо и да ви изненадам :c010:
Отговори

wazzz снимка wazzz 01 декември 2006 - 21:14

Аз няма да спя горе. Не ме бройте. :)
Отговори

Ich0 снимка Ich0 02 декември 2006 - 03:23

Нека наистина всеки който мисли да идва да каже дали има намерения д аспи горе за да си направим преценката дали изобщо има смисъл да поемаме организация по спане. Щото ако сме 5 човека къв смисъл да спим... да си четем приказки :c010:
Отговори

emil vr. снимка emil vr. 02 декември 2006 - 12:23

Румънците , от Опел клуб Румъния ни канят на среща . аз им писах че са мн. далече , и те предлагат напролет среща в Балчик , понеже е близо и за тях и за нас. Един от тях даже предлага да ....
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg