Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Забранете на жените да шофират със закон!

Тази тема е заключена « Prev

peterl снимка peterl 28 февруари 2007 - 22:10

Нищо ново под небето
Отговори

Skara снимка Skara 28 февруари 2007 - 22:24

Ако я питаш нея - Абсолютно всичко си е наред! Само търсим за какво да се подиграваме. Не е срещу жените. По цял ден карам - и мъжете са такива.
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 28 февруари 2007 - 22:59

Фарчеха ми сълзи , плюнка и сополи батенце :mhihi:


ето още едно ....

http://www.youtube.c...=MhMKGtRM8gM

и саунда му реже!
Отговори

Celica снимка Celica 28 февруари 2007 - 23:07

Ай ся... мноо дразните кат напишете такива глобални неща "забранете на жените"

извиняям се кой беше ти?

признавам си забавно е... ама...

не само жените правят такива тъпни аз срещам толкова "разумни" решения на мъже по цял ден... дай да им забраним на тях...
Отговори

Svetlyo снимка Svetlyo 28 февруари 2007 - 23:30

Celica, на Feb 28 2007, 11:07 PM, каза:

Ай ся... мноо дразните кат напишете такива глобални неща "забранете на жените"

извиняям се кой беше ти?

признавам си забавно е... ама...

не само жените правят такива тъпни аз срещам толкова "разумни" решения на мъже по цял ден... дай да им забраним на тях...

 



Виж са... И най кьоравия и малоумен мъж да вземеш пак няма да се справи толко "добре" като една жена.... На жените просто им се отдава, идва им отвътре, докато мъжете които не могат да карат просто са смотани... И все пак не мисля повече да коментирам този въпрос... Или поне не в тази тема...
Отговори

Svetlyo снимка Svetlyo 28 февруари 2007 - 23:38

Ето още едно като доказателство за по-горе казаното...

Без думи! :wall: :b060:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 23:41

Виж кво! Има жени, които ше ти скрият шапката, така, че недей да обясняваш колко били смотани всички! И логиката ти е Супер Смешна между другото, не се излагай :wall:
Отговори

Celica снимка Celica 28 февруари 2007 - 23:44

И все още не ти дава право да ги слагаш под общ знаменател и да им забраниш да карат
нито пък да дадеш определение "смотан " на мъжете който неможе ли да карат според теб!
казахти забавни са видеотата, можеби повечето такива са с жени... но и дривер във ВРЦ да си пак не ти дава право на такива общи заключения
Отговори

Гостanarki_* 01 март 2007 - 00:04

http://youtube.com/w...related&search=
Отговори

Minush снимка Minush 01 март 2007 - 00:19

Ще ме ицвинявате колеги, ма това................... просто .........а аз си мислех, че аз съм зле с паркирането и излизането ..Но нека да не коментираме мъжете, че......те пък са..........(нямам предвид присъстващите, да не се обиди някой)
Отговори

Емилио снимка Емилио 01 март 2007 - 00:28

Колега,ти хубаво ги защитаваш.Но нека поне да се научат да карат преди да тръгнат по пътищата а?Щото нали знаеш жена как взима шоф изпит и как мъж го взима.Или не знаеш?Дано никога не ти се случва да те подпре отзад някоя кака,и после да ти каже: "Ми не Ви видях!!!"
Щото разбираш ли,на всеки поглед в огледалото за обратно виждане всъщност тя,милата, вижда червилцето си,гримчето....
Еми това е,колега.А че има и мъже малоумници има,но са в милион пъти по-малко.
Отговори

Емилио снимка Емилио 01 март 2007 - 00:30

Minush, на Mar 1 2007, 12:19 AM, каза:

Ще ме ицвинявате колеги, ма това................... просто .........а аз си мислех, че аз съм зле с паркирането и излизането ..Но нека да не коментираме мъжете, че......те пък са..........(нямам предвид присъстващите, да не се обиди някой)
 

Е ти поне не си като нея!А и както се казва,който го кефи да кара и да си поддържа орлето,си кара добре,без значение на пола!
:-)
Отговори

Vassil снимка Vassil 01 март 2007 - 00:45

Емилио, на Mar 1 2007, 12:28 AM, каза:

Колега,ти.........
Тва за мен ли се отнася :b060:
И кво? Кой как си взима изпита, искаш да ми кажеш, че половината Мъжкари не си плащат, така ли? И прочете ли какво написах? Просто отбелязвам, че да казваш, че трябвало да им се забрани е доста смешно! Смешно е и да ги оприличавате всичките, като тези от клипчетата!!! Както има такива смешки, така има и такива дет карат 2ва пъти по добре от нас! Не е ли така? Или кво, щом е жена дай да не става за нищо!? Трезво мислите, кефите ме!
А да ти кажа ли какво ми се случи на мен? Повечето от Тук знаят! Подпряха ме отзад, е доста леко казано! Бях спрял, на тротоара в дясно на аварийки, на Симеоновско, което е леко с 4ри ленти!!! И да ти кажа ли, че лайното което ми изкриви гредата, чак отпред до мигача беше голям шофьор от Мъжки Произход??? Какво значи тва? Трябваше да им забранявам на ЧайкаФарма да карат ли?! Така, че не ми обянсявай кво е да те "чукнат"! Както има жени, така има и мъже с по 2ве леви! Това, което се опитвате да ми кажете е Абсолютната Глупост :wall:
Отговори

Mixi снимка Mixi 01 март 2007 - 01:56

Емилио, на Mar 1 2007, 12:28 AM, каза:

Колега,ти хубаво ги защитаваш.Но нека поне да се научат да карат преди да тръгнат по пътищата а?Щото нали знаеш жена как взима шоф изпит и как мъж го взима.Или не знаеш?Дано никога не ти се случва да те подпре отзад някоя кака,и после да ти каже: "Ми не Ви видях!!!"
Щото разбираш ли,на всеки поглед в огледалото за обратно виждане всъщност тя,милата, вижда червилцето си,гримчето....
Еми това е,колега.А че има и мъже малоумници има,но са в милион пъти по-малко.
 

ти закакво слагаш всички под общ знаменател.. най-се дразна така!
както и жените така и мъжете прават простотии по пътищата........ я малко си мери приказките!
Има жени които ще ти скрият шапката.. има и мъже дето карат като кифли! така че всичко си е до човек и до умения, а не до пола!
Отговори

karlosjakal снимка karlosjakal 01 март 2007 - 02:05

Верно е че има и такива мъже че и по зле ама това е гадно да ви кажа.Наистина аз съм се возил при жени и :b070: :b070: :b070: но повечето случаи са :16: :16: :16:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 01 март 2007 - 02:22

хахаххах куха лейка аххахах, аз па да добава че е куха на казан.. :wall:
маневритек както винаги немат краи. тфа отиде толко нафта че ма фана яд !
Отговори

Vassil снимка Vassil 01 март 2007 - 03:28

Поне е сигурно, че може да пише за разлика от някой други! Зааааеби :yuck:
Отговори

Swing снимка Swing 01 март 2007 - 03:34

Дайте просто да се смеем на клипчетата в темата и да не категоризираме нещата :) Мен пък ми е кеф да има жени шофьори. Пускам ги, усмихват ми се, намигаме си... :) Гледайте положително на живота :)
Жените според мен са доста по-внимателни шофьори и ако предизвикат катастрофа, то тя обикновено не е нещо сериозно.
Пък и всички сме чели по различните авто форуми теми пуснати от мъже, които са нещо от рода на "Днес забърсах вратата докато изкарвах от гаража. Препоръчайте бояджия!".
Та така... никой не защитавам. Просто моето мнение по темата. Да се уважаваме и да бъдем колегиални!

Колкото до дамите в клипчето... мдааа, за смях си е :wall:
Отговори

Svetlyo снимка Svetlyo 01 март 2007 - 08:46

Абе кой квото ще да ми говори жените не стават за шофьори! То поговорката жена шофьор и негър скиор, че няма се си мисля че не е случайна!!! Който иска да се обижда, който иска да се засяга хич не ми пука да ви кажа!!! Тва е мойто мнение и никой не може да ме убеди в противното!!! Може да има някви изключения, но те са едно на милион... С две думи жените шофьори Suxxxx!!!!! Айде със здраве от мен!!! :wall: :b060:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg