Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Кой дневни светлини да избера..

Анкета: Дневни светлини Omega B

Това е обществена анкета. Останалите потребители ще могат да виждат какво сте избрали

Според вас кой дневни светлини стоят по добре на Омежко

Не можете да видите резултатите от анкетата преди да сте гласували. Моля, влезте и гласувайте, за да видите резултатите.
Гласуване Гостите не могат да гласуват

teo2 снимка teo2 27 ноември 2015 - 00:55

Колеги,
Немога да преценя кой дневни светлини се връзват по добре на Omega B.
Ето снимки..
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Според вас кой е по добрия вариант..
Мнението беше редактирано от teo2: 27 ноември 2015 - 10:22
Отговори

CH_M снимка CH_M 27 ноември 2015 - 11:56

Градски, от 2 г. карам с подобни като на снимки 3 и 4.
С по 5 мощни светодиода са с 3 изводна инсталация като имат плюс и минус и трети кабел за управление.
Направих си една схемичка с 2 релета, като запали двигателя и угасне лампата за маслото дневните се включват, а третия извод съм свързал към късите светлини и като ги пусна и по тази извод се появят 12 волта и светлините угасват.
Това е ....
Отговори

teo2 снимка teo2 27 ноември 2015 - 13:55

CH_M, точно така и аз искам да ги направя както е при теб.
С допълнителни дневни светлини понеже на късите съм с лупи и ксенон, а на дългите не ми харесва и ми се струва че дори с намален процент на светене заслепяват.

Двоумя се кръгли или правоъгълни да сложа, нещо и двата вида не ме впечетляват, но можеби клоня повече кък кръглите..
Отговори

CH_M снимка CH_M 27 ноември 2015 - 15:32

Е въпрос на личен избор, слагаш тия които по ти харесват ... аз съм ги монтирал на това соц. творение и съм търсил по лесния за мен монтаж :mhihi:
Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg