Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

ЕЛКОН

D1d0L1nk0 снимка D1d0L1nk0 17 април 2008 - 21:00

Някой може ли да ми каже къде във Варна има работещ елкон и момчетата да си разбират от работата?:)
Отговори

Inspo снимка Inspo 17 април 2008 - 21:18

Има един елконаджия на ул. Селиолу малко над студентските общежития , последния гараж по улицата в ляво
Жоро се казва ,работи добре ,последно преди месец-два взимаше по 30 лева
телефона му е 0898417377
Отговори

bate_ivo снимка bate_ivo 17 април 2008 - 21:26

Аз се сещам за едни Елконаджии в Аспарухово- намираха се по пътя за Галата, точно преди да започне изкачването се свиваше в ляво по една доста разбита улица ( какво обяснение,а!! Срамота ако не го номериш :thu: ).
А за този Жоро- аз съм ходил при него и съм много доволен от работата която ми свърши. :beer:
Отговори

kAm снимка kAm 17 април 2008 - 21:29

Има адни момчета звъниш им идват с един пикап с оборудване и след 1ч проблема ти е решен. Баща ми имаше проблем с форда обиколя цяла варна смени компа на колата всички му казваха различни работи и накрая се отказваха пращаха го от един на друг. Ако желаеш ще взема утре телефона им от бащата и ще го напиша тук.
Отговори

D1d0L1nk0 снимка D1d0L1nk0 17 април 2008 - 21:45

 Inspo, на Apr 17 2008, 10:18 PM, каза:

Има един елконаджия на ул. Селиолу малко над студентските общежития , последния гараж по улицата в ляво
Жоро се казва ,работи добре ,последно преди месец-два взимаше по 30 лева
телефона му е 0898417377

благодаря като гледам има отзиви за него ще го потърся :)

 bate_ivo, на Apr 17 2008, 10:26 PM, каза:

Аз се сещам за едни Елконаджии в Аспарухово- намираха се по пътя за Галата, точно преди да започне изкачването се свиваше в ляво по една доста разбита улица ( какво обяснение,а!! Срамота ако не го номериш :beer: ).
А за този Жоро- аз съм ходил при него и съм много доволен от работата която ми свърши. :thu:

колега за него ако не се лъжа съм чувал че..бил лешклензел не ги хващал(този на галата)ако пак казвам е той:)

 kAm, на Apr 17 2008, 10:29 PM, каза:

Има адни момчета звъниш им идват с един пикап с оборудване и след 1ч проблема ти е решен. Баща ми имаше проблем с форда обиколя цяла варна смени компа на колата всички му казваха различни работи и накрая се отказваха пращаха го от един на друг. Ако желаеш ще взема утре телефона им от бащата и ще го напиша тук.

и това е вариант само да не ми кажат остави колата за капаро на услугата :thu:
Отговори

beos снимка beos 17 април 2008 - 21:47

Качвам темата при важните.. всеки по някога опира до ЕЛКОН .. мога да препоръчам две момчета които идват редовно на сбирките имат много хубава техника и са от нашите :beer:
Георги - 0887706044
Отговори

opil vectrichka снимка opil vectrichka 17 април 2008 - 22:11

елкона дето беше във Възраждане до бензиностанцията Адмирал ли се казваше се е преместил до Зеленчюковата борса срещу бензиностанция Шел,маистора си разбира от работата от личен опит го казвам.
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 18 април 2008 - 07:57

 beos, на Apr 17 2008, 10:47 PM, каза:

Качвам темата при важните.. всеки по някога опира до ЕЛКОН .. мога да препоръчам две момчета които идват редовно на сбирките имат много хубава техника и са от нашите :beer:
Георги - 0887706044
Илиян - 0886877133


да Илиян можеш да го потърсиш, това е EDS от форума :thu:
Отговори

Emporio снимка Emporio 18 април 2008 - 08:58

киров Бош (срещу метро) зад сградата има гаражи в които е извършва диагностика и т.н. човека се казва Галин, досега за каквото и да съм отишъл се е справил добре

- Сервиз Бош (до затвора) там пък много си разбират от работата, те бяха единствените във Варна,които успяха да поправят Форд Фокус С-макс..... разчетоха грешка ,която цяла варна незнаеше каква е.....

и за двете места :beer:
Отговори

Оги снимка Оги 18 април 2008 - 09:05

 Emporio, на Apr 18 2008, 09:58 AM, каза:

- Сервиз Бош (до затвора) там пък много си разбират от работата, те бяха единствените във Варна,които успяха да поправят Форд Фокус С-макс..... разчетоха грешка ,която цяла варна незнаеше каква е.....


Е това е мястото :beer: Само такива хора трябва да има :thu:
Лошото е единствено, че си записваш час за след 2 седмици.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 18 април 2008 - 23:40

Някой няма ли да похвали Каргоекспрес :) аз съм доволен от елкона им и цената не е висока, колкото навсякъде е ~35лв. Имам и един за по-стари коли дето в 35-те лв включва и ремонта(без частите) при евентуален проблем. Вангел се казва 0888809865.
Отговори

D1d0L1nk0 снимка D1d0L1nk0 20 април 2008 - 00:10

Благодаря момчета...тази седмица ще имам повече време и отивам!Emporio като гледам и твоят човек хвален,надявам се всичко да мине успешно че е край работата:)
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 20 април 2008 - 13:22

:19a: абе ПИЧА СИ Е ПИЧ, тва е колега да си помагаме..... :dance:
Отговори

Simbat снимка Simbat 30 октомври 2008 - 00:54

Ще е хубаво и да казваме кои ЕЛКОНи не сме доволни.

Не отивайте на елкона в един сервиз зад пожарната(първата улица в дясно след там канала който е). Митко се казва елконаджията първия път като ходих с моята астра оня ми зе 40лв за "смяна на свещите" да бе на 1000км Дензо свещи са заминали :kuku: . И пича си ми прибра моите свещи (аз естествено тогава зелен незнаех че ми прави нагар на свещите и като ги изчистя няма никакъв проблем).

Друг случай на едно приятелче фиат браво от някакви си там проби му изгори стартера който естествено после приятеля ми трябваше да си плати за смяна на стартер и за стартер. Накрая му каза че кабелите за свещите са за смяна и за кабел+смяна 87лв :beer:
Отговори

psycho87 снимка psycho87 21 декември 2008 - 07:38

Аз съм много доволен от елкона който е в бензиностанция шел до зеленчуковия пазар (до технополис). От няколко години само там ходя, и до сега не са ме разочаровали.
Отговори

WILLY снимка WILLY 22 декември 2008 - 02:30

 psycho87, на 21 Dec 2008, 07:38 AM, каза:

Аз съм много доволен от елкона който е в бензиностанция шел до зеленчуковия пазар (до технополис). От няколко години само там ходя, и до сега не са ме разочаровали.

Там е Вальо дето беше преди в Чайка
Отговори

psycho87 снимка psycho87 23 декември 2008 - 23:45

Мда същия е
Отговори

Vlad Dracula снимка Vlad Dracula 01 февруари 2009 - 11:30

Здравейте,аз лично преди бях много доволен от Жоро но това беше когато карах форд орион 92г.Сега преди няколко месеца три пъти си карах колата там и като се започна
  • Два кабела да сменя на два от цилиндрите. 40лв. за диагностика-смених всичките кабели заедно със свещите няма промяна около 100лв.
  • ЕGR-почисти го сигурно е имало нужда 50лв.няма промяна дори стана по зле.
  • ''Тази кола прекъсва на бобина''.пробва с нова до някаде се съгласих, че е по добре с новата ама кажете могали да му вярвам след всичко това.
Според мен Жоро разбира на по старички коли, там няма грешка, не че моята е много нова 97г.
А каде да отида все още се чудя :mhihi: .Направо да сменя бобината или да отида да се допитам до някой друг.Май направо ще си купя бобина пък квото стане.
П.С. Ако нестане да знаете че продавам бобина за opel vectra caravan 1.6 16v X16XEL 97г. :mhihi:
Отговори

bigo снимка bigo 14 април 2009 - 17:28

 D1d0L1nk0, на 17 Apr 2008, 10:00 PM, каза:

Някой може ли да ми каже къде във Варна има работещ елкон и момчетата да си разбират от работата?:)


Бензиностанция Шел до зеленчуковата борса - там иди. Късмет:)
Отговори

D1d0L1nk0 снимка D1d0L1nk0 22 август 2009 - 23:14

 psycho87, на 21 Dec 2008, 08:38 AM, каза:

Аз съм много доволен от елкона който е в бензиностанция шел до зеленчуковия пазар (до технополис). От няколко години само там ходя, и до сега не са ме разочаровали.



 Vlad Dracula, на 01 Feb 2009, 12:30 PM, каза:

Здравейте,аз лично преди бях много доволен от Жоро но това беше когато карах форд орион 92г.Сега преди няколко месеца три пъти си карах колата там и като се започна
  • Два кабела да сменя на два от цилиндрите. 40лв. за диагностика-смених всичките кабели заедно със свещите няма промяна около 100лв.
  • ЕGR-почисти го сигурно е имало нужда 50лв.няма промяна дори стана по зле.
  • ''Тази кола прекъсва на бобина''.пробва с нова до някаде се съгласих, че е по добре с новата ама кажете могали да му вярвам след всичко това.
Според мен Жоро разбира на по старички коли, там няма грешка, не че моята е много нова 97г.
А каде да отида все още се чудя :fire: .Направо да сменя бобината или да отида да се допитам до някой друг.Май направо ще си купя бобина пък квото стане.
П.С. Ако нестане да знаете че продавам бобина за opel vectra caravan 1.6 16v X16XEL 97г. :mhihi:



 bigo, на 14 Apr 2009, 06:28 PM, каза:

Бензиностанция Шел до зеленчуковата борса - там иди. Късмет:)




Отговора Vlad Dracula е ... ТК"Шел-Варна"(до зеленчукова борса)!

Валю: 0886/435910
Данчо:0899/947466 :fire:


Искам да кажа,че съм адски доволен от тях!разбират от работата си.. знаят какво да направят..

Ако на някой му трябва читав ЕЛКОН това е тяхното място..
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg