Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Къде има автомобилен канал или рампа?

pupe6a снимка pupe6a 30 юни 2008 - 10:48

Интересува ме къде има функциониращ канал в София със свободно ползване, защото при 800-1100 и 2000-4000 об. се чува долу много странно дрънчене и искам да го погледна по-обстойно.При спряло положение като дам газ и се наведа горе-долу се разбира откъде идва звука - някъде в областа на ауспуховата система..
Та някой ако знае къде има канал където да я кача и спокойно да разгледам- да сподели .Аз съм от кв.Дружба.
Благодаря.
Отговори

andreyfa снимка andreyfa 30 юни 2008 - 10:57

В района на кв.Хладилника знам два - единият е много хубав - метална естакада в бившият винзавод .Там има мног фирми и може да кажеш на портиера , че отиваш до складовете на "МАЕТ" например..
Другия в двора на завод Витоша от към северния вход. Точно пред Евро 07 , хем ако ти трябва нещо си го купуваш веднага. Имаш 40 безплатни минути и после 2лв./ч
Отговори

pupe6a снимка pupe6a 30 юни 2008 - 21:48

На камбаните в Младост 4 намерих ама "било частна собственост" и неможеше да ме пусне оня .. направи се на шеф тоя .. нищо не му пречеше да ме пусне ... няма значение ..
Проблема мисля че е в първото гърне.
Вярно ли е че един път почне ли да се кърпи гърнето после става зле положението ?>
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 30 юни 2008 - 22:30

В люлин 1 , последните блокове до бул Сливница- преди го имаше, но сега незнам, не сьм минавал скоро. Иначе и на 50 м от нас имаше един перфектен, но го разкараха заради строеж на кооперация... <_< Ааа сега се сетих за един: Значи като вьрвиш по ул кукуш/ зах фабрика / посока сливница , завиваш надясно - голям пьт, по които вьрви реис 108, 300м след това стигаш до едно крьстовище, и си продьлжаваш направо/ не завиваш на ляво кьм ул адам мицкевич/ и след 200-300м по една поразбита улица, минаваики покраи една бензиностанция се отклоняваш на дясно и малко след това от дясната страна се пада канала. Дано сьм ти бил полезен!
Отговори

pupe6a снимка pupe6a 01 юли 2008 - 08:14

Ами ще го имам в предвид.Благодаря на всички.
Отговори

batececo снимка batececo 01 юли 2008 - 09:06

 v_ankata, на Jun 30 2008, 11:30 PM, каза:

В люлин 1 , последните блокове до бул Сливница- преди го имаше, но сега незнам, не сьм минавал скоро...

"Прекрасен" строеж "разцъфтява" в момента на това място (ако става въпрос за канала то Т-Маркет в Люлин, до една измислена газ-станция, точно до Mobexpert - новия мебелен магазин)...
Отговори

pupe6a снимка pupe6a 02 юли 2008 - 10:39

Аман от тея строежи.
В кв.Младост-4 преди като живях, зад блока ми имаше един канал , бетониран с покрив .. отивам онзи ден
зад блока - друг блок :blink: <_< :(
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 02 юли 2008 - 11:42

Ела ТУК към 19ч примерно днес. Ще ти осигуря моя канал за ползване. Молбата ми е да не е след 20ч.
Отговори

pupe6a снимка pupe6a 09 юли 2008 - 18:24

 Иван Шопов, на Jul 2 2008, 12:42 PM, каза:

Ела ТУК към 19ч примерно днес. Ще ти осигуря моя канал за ползване. Молбата ми е да не е след 20ч.

Благодаря ти много за предложението .. но днес на работата един колега и хвърли един поглед и се оказа че в следsтвие на един удaр преди 3-4 месеца .. камъка който ми развали нервната система явно е засегнал една ламарина и от удaра е скъсал .. направо извадил шпилката която държи съответната ламарина към купето.
Човека днес сложи някаква гайка , която съвсем леко се показва вътре в купето .. под ламперията и подложките .. но е в ъгълче и мисля че не пречи.
Хубаво че не е поразено гърнето. :hand: :flag: :mhihi:
Отговори

Sandman снимка Sandman 24 юли 2009 - 09:03

Колеги, трябва ми рампа или канал в Надежда, Люлин, Модерното, Обеля.... Колата ми е в Надежда, но и без съединител мога да я прикарам.

А тая рампа там до бакърена фабрика (за която v_ankata обяснява) дали я има още?
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 24 юли 2009 - 09:20

Имаше естакада в един двор на бул. Рожен, непосредствено след Илиенци, от лявата страна, около 200 м след обръщалот она рейсовете, само не съм сигурен дали двора се затваря- преди беше свободен достъпа, но не съм ходил от известно време.
Отговори

Sandman снимка Sandman 25 юли 2009 - 08:47

 AlexMav, на 24 Jul 2009, 09:20 AM, каза:

...след Илиенци, от лявата страна, около 200 м след обръщалот она рейсовете


Да. Днес ходих до там. Има 2 рампи - малка и голяма в служебния паркинг на Хюндай. Питах охраната, и той каза че не е редно да влизат външни лица, но щом се налага мога да я ползвам.
Сега чакам един френд да провери за някво място близи до ШКОДА в надежда и ще решим къде ще се цапаме утре :icon_smile2:
Отговори

ZENON снимка ZENON 25 юли 2009 - 12:00

Да не отварям друга тема - около Плиска някой нещо да знае за канал, рампа...?
Отговори

4ebura6ka снимка 4ebura6ka 29 август 2009 - 23:00

Борсата на Булгарплод в Слатина. Има 2-3 канала. Може да се ползва извън работно време. Входа е 50стинки с ахтомобил. Преди това обаче влизаш да видиш дали някой не е паркирал отгоре. Пеша - без пари. Скоро си сменях маслото там.
Отговори

Flash Ray снимка Flash Ray 30 август 2009 - 10:03

Точно до OMV-то на Сердика има хубав канал.Значи като се спускате от Димитър Несторов към Константин Величков на светофара с Гюешево на ляво и в края на улицата на дясно.Ако го търсите с bgmaps улицата се казва инж.Иван Иванов точно пред бл.2.Канала е малко стръмен,така че за бегачки не става,но за огледи и по-чисти ремонти е ОК.В смисъл за масла и т.н не става ,щото е чистичко и ще е грубо да се разливат разни масла там.Иначе на мене любимия канал ми беше на Луи Айер нагоре,ама некакъв тумбак е купил местото и вече канал нЕма.
Отговори

RaCeR_BoY снимка RaCeR_BoY 31 август 2009 - 21:53

В квартал Обеля близо до църквата от задната страна на Кафе Адмирал до самата река :) Аз него ползвам, и никой до сега не ми е правил проблем :icon_wink2:

пп. Мислех за това лято да правя канал в моя двор но поради много други непредвидени задачи се отлага за пролетта :) Живот и здраве като го направя на пролет, които колега има нужда може да го ползва без проблем :)
Поздрави! :icon_wink2: :icon_wink2:
Мнението беше редактирано от RaCeR_BoY: 31 август 2009 - 21:57
Отговори

NOVOBRANEC снимка NOVOBRANEC 04 ноември 2009 - 11:51

Колеги, моля ви давайте по-точни данни за тези естакади, че нищо не можах да хвана :icon_wink2:
едната, която я описва v_ankata я намерих ето тука ▼


Публикувано изображение

но незнам дали е точно там :moderator:
Другия, който го посочва Flash Ray май трябва да е тази ▼

Публикувано изображение

ама дали са точно там където са на картите- незнам.
Моля нека всички които знаят естакади(или рампи), които да не са частни и да може да си качим колата за преглед и "бърз" ремонт да го споменат или със снимка или точен адрес, който като се постави на "bgmaps.com"-а да се видят точно къде са

p.s. извинявам се, че отварям отново темата :flag:
p.s. 2 сега се сещам, че видях и това

Публикувано изображение

но не се сещам за адрес на тенекеджйй, които биха ми го направили :flag:
Отговори

Flash Ray снимка Flash Ray 04 ноември 2009 - 14:44

NOVOBRANEC,точно там е!
Отговори

NOVOBRANEC снимка NOVOBRANEC 04 ноември 2009 - 16:37

Благодарско, това вече поне е едно сигурно "местенце" , "осовбодено от данъци" :icon_wink2: :moderator:
Някой друг знае ли точни координати на други такива "местенца"? :flag:
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 04 ноември 2009 - 18:16

Тази която съм я посочил по-нагоре се намира на адрес: Ул. "Маслиново Клонче" номер 2. Държа да подчертая че това не е рампа, а канал. Малко е мръсен, но ако не си с нови/хубави дрехи не е проблем. Досега никой не ми е направил проблем че го ползвам, но аз не съм и седял на него повече от половин час. Въпросната улица се намира в кв. "Модерно Предградие", въпреки че това мчсто е изшестно още като кв. "Бакърена Фабрика", улицата е продължението на ул."Христо Силянов"/Бившата "Бордински Бой"/ в надежда, след като пресече влаковата линия. Дано съм бил полезен
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg