Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

CUSTOM DESIGN STUDIO BG & JS AUDIO

Maiky снимка Maiky 01 декември 2009 - 12:16

 milenanicki, на 01 Dec 2009, 11:59, каза:




Може да се оправи, на лични ако искаш ще се разбрем! Фаровете е важно дали са орифинални или не, сваля се бронята, вади се целия фар и се отсранява проблема!

Поздрави,
Иво
Отговори

xxllxx снимка xxllxx 01 декември 2009 - 19:31

Иво бате даи на лични колко пара ще ми излезе смяна на осветление на таблото заради изгорели крушки ,околко 6-7 са за смяна ,колата е TOYOTA Avensis 2001 :love_opel:
Отговори

Maiky снимка Maiky 05 декември 2009 - 00:45

Ето и от преди малко довъшването на една Вектра! Осветяване интериорно в задните крака:
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 06 декември 2009 - 11:41

Вчера станах за втори път клиент на "Къстъм Дизайн Студио" и искам да споделя с вас впечатленията с които останах. Първият път когато се обърнах към хората от това студио беше когато ми хрумна да сменя мойте обикновенни сеници със светещи и монтирането на радар детектор.Както всеки човек който отива за първи път на дадено място да му правят колата така и аз имах макар и малки притеснения как ли ще го направят, дали всичко ще е ОК и дали тези неща ще работят безпроблемно. Мога само да кажа, че бях много приятно изненадан от професионализма и процеса на работа по колата ми, тъй като Иво и компания подхождат към всяка кола не като клиентска, а като към своя. Преди няколко дни ми хрумна идеята да направя подарък на брат ми който е Николай и да му окабеля колата за кар-аудио. Отново се обърнах към студиото и отново не се подведох. Окабеляването стана просто брилянтно и го казвам не само за реклама, а защото е факт.

Драги съфорумци искрено Ви препоръчвам да използвате услугите на "Къстъм Дизайн Студио" както се казава "доволни щИ останитеееееее" :mhihi:


ПОЗДРАВИ
Мнението беше редактирано от Ex7r3m1s7a: 06 декември 2009 - 11:43
Отговори

barezz снимка barezz 09 декември 2009 - 17:00

 mileff, на 30 Nov 2009, 22:27, каза:

Радваме се, че си доволен! Това е целта :)))
А ето и резултата - Вектра Б , H7 6000K



Привет колеги,
Много се радвам на хора като вас, които работят хобито си. Искрено ви желая успех в начинанието.

Имам питане относно кценона на вектрата. Предполагам това е резултата без лупа, само със смяна на халогенната крушка с ксенон. Може би е от самата снимка, струва ми се, че въобще не е насочена светлината, свети навсякъде, а пък в същото време има ясно граница докъде свети. Как е в действителност, снимките понякога лъжат. Много ли разсейва/заслепява? Питам, защото се замислям да слагам и аз ксенон на фейслифта, но не ми се сменят целите фарове, а пък и не ми се иска да вадя очите на колегите по пътищата, ако съм с рефлекторни фарове и ксенон. Ясно ми е, че с лупа е най-добре. Моля ви за експертно мнение. Има ли смисъл да търся такива ксенон крушки, които са за рефлекторни фарове H7R примерно или оригиналните фарове на фейслифта достатъчно добре насочват светлината, но просто е много силна светлината и така изглежда като "слънце"?

Благодаря предварително.
Отговори

Maiky снимка Maiky 09 декември 2009 - 23:25

 barezz, на 09 Dec 2009, 17:00, каза:




Здравей и благодаря ти за пожеланията!
Снимките наистина много лъжат! Истината е, че фейслифтовите фарове са една идея по-добри, защото стъклото е цяло и не разсейва толкова ксеноновата светлина! Хубаво е да си останеш с тези фарове, те са доказано добри! Както и други колеги писаха, всичко е в реглажа на фаровете! С ксенона ги сваляме малко, за да не дразнят колите отсреща, а и да имаш концентриран сноп светлина пред теб! Погледнат отгоре самия фар, може ясно да видиш и снопа светлина! За момента имаме опция за монтаж на допълнителна лупа в оригиналния фар, но за сега са само за H4, ако се появят за останалите цокли ще е просто перфектно! Лупата си има и ринг "ангелско око" в нея, който по желание може и да не се включва, но свети много приятно!
Дано отговора ми отговаря на всичките ти въпроси!

Поздрави и лека вечер!
Отговори

barezz снимка barezz 10 декември 2009 - 09:08

 Maiky, на 09 Dec 2009, 23:25, каза:

...
Дано отговора ми отговаря на всичките ти въпроси!

Поздрави и лека вечер!


Благодаря Иво :newsm05_41:
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 10 декември 2009 - 09:18

 Maiky, на 09 Dec 2009, 23:25, каза:

За момента имаме опция за монтаж на допълнителна лупа в оригиналния фар, но за сега са само за H4


Здрасти, това нещо, за оригинален фар на Вектра А, става ли, и какво е по-точно, ако не ти се пише, можеш да ми звъннеш - 0897932130
Отговори

Erdoto снимка Erdoto 10 декември 2009 - 18:22

Колеги ТЕМАТА е супер
желая ви успех в бизнеса :newsm05_41:
Отговори

Maiky снимка Maiky 11 декември 2009 - 02:28

 playboycho, на 10 Dec 2009, 18:22, каза:



Благодаря ти!

Последното табло от тази вечер! Пасат Б3 диодно осветление:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Скоро ще монтираме и плазма на парното на колата!
Отговори

Maiky снимка Maiky 16 декември 2009 - 01:42

От днес имаме възможност да доставяме и малка част от аксесоарите на Ирмшер!
Отделно предлагаме и ремонт на автомобилна електроника, усилватели, cd-та и др. подобни!
Отговори

Maiky снимка Maiky 16 декември 2009 - 23:30

Монтаж на дву-компонентна система Херц в Астра Г Бертоне:
Отговори

mileff снимка mileff 16 декември 2009 - 23:51

И вече и рингове за табло за Астра Г :devil-smiley-019:
Отговори

VectraB снимка VectraB 20 декември 2009 - 21:46

За съжаление, снимките са бледо подобие на действителността. :mhihi:
Най-отговорно мога да кажа, че осветлението стана много добре.
Особено добре и контрастно се освети TID-a, което изобщо не се вижда на снимката.
Отговори

Onlyshits снимка Onlyshits 22 декември 2009 - 19:10

Снимките са злиии представям си на живо как ще изглежда .... само да попитам не изморява ли очите толкова много светлина
и аз искам такаа ;(((( ама сам ляв в ръцете ..... а и незнам м къде да ида да ми го направят и на мен така :((((
Отговори

Maiky снимка Maiky 23 декември 2009 - 00:47

 Onlyshits, на 22 Dec 2009, 19:10, каза:



Ние изпълняваме желанията на всеки, в случая клиента искаше да свети силно и си го беше увеличил на макс!
Потенциометъра заводския си работи и с него може да се намали силата на светене!
От преди малко някои нови неща!

Астра Г смяна както следва на:

- предни габарити с диодни
- ксенон на 5000к с тънки баласти
- осветление в предни, задни крака и багажник
- плафон за осветяване на номера с диоди
- централен плафон с диоди
- конзола на парното също с диоди

Скор опродължение по същата кола!
Отговори

m4r1qn снимка m4r1qn 23 декември 2009 - 18:40

 Maiky, на 23 Dec 2009, 0:47, каза:

...

Скор опродължение по същата кола!


+1 от доволния клиент. Колегата е невероятен като човек и изпълнител. Обслужването е на ниво за което може да се мачтае. Сега за колата: салона свети вълшебно както се вижда от снимките, а на живо е още по добре, ксенона прави ден ноща. Възползвайте се от услугите му и няма да съжалявате. Следва продължение...
Отговори

Maiky снимка Maiky 26 декември 2009 - 00:54

 m4r1qn, на 23 Dec 2009, 18:40, каза:



Много ти благодаря за хубавите думи, важно е ти да си доволен!
След празниците ще я довършим цялата!

Вече имаме и парктроник системи, два модела - жични и безжични (при безжичните няма кабел, който да свързва дисплея и блока от багажника, като дисплея светва автоматично когато се включи на задна! И двата модела са с 4 датчика и работят перфектно! Утре ако ми остане време ще си сложа и на моята един!



пс: Коледна промоция на ксенони с тънки баласти - 120лв с вкл.монтаж!
Отговори

barezz снимка barezz 28 декември 2009 - 10:22

Привет колеги и Честита Коледа.
Кога е удобно да мина за една бърза диагностика на бордовия комп, че по празниците нещо се скапа по колата и натрупа грешки. Да видим какво ще си каже колицата и да знам аз откъде да я захващам. Незнам дали ще работите между празниците.

Поздрави
Отговори

mileff снимка mileff 28 декември 2009 - 11:20

Привет и Честита Коледа :fire:
Може и още днес да го направим това с диагностиката. Изпрати ми на Л.С. едно телефонче за връзка и ще се чуем да се уточним.


Поздрави
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg