Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Защо хората си продават колита

Magelan снимка Magelan 20 ноември 2007 - 17:19

Ха сега да споделите защо?
Защо правиш нещо на супер висока цена (не само финансова).
Ето пресен пример:
http://eng.autoscout24.com/home/index/deta...uroto=&zip=
Защо се продава Хилмерсоновица?
Отговори

DerMeister снимка DerMeister 20 ноември 2007 - 17:21

Според мен, защото я е направил и всъщност в самата направа е било удоволствието за тоя човек. Сега какво да и прави вече? Като я продаде ще почувства, че е получил признание за труд-а си и ще се захване с друго нещо. Примерно.... :unsure:
Отговори

Hristov снимка Hristov 20 ноември 2007 - 17:57

тоз е бати мисира като го види6 на филм4ето мже6 сам да си отговори6 за6то я продава...а ако бе6е истински ценител няма6е да и сложи двигател волво :unsure: ...поредния позьор с пари
Отговори

kaka снимка kaka 20 ноември 2007 - 18:02

 DerMeister, на Nov 20 2007, 05:21 PM, каза:

Според мен, защото я е направил и всъщност в самата направа е било удоволствието за тоя човек.

Или пък толкова му е дошло до гуша, докато я е правил, че не иска да я вижда повече :unsure:
Отговори

thunder & steel снимка thunder & steel 20 ноември 2007 - 18:09

 DerMeister, на Nov 20 2007, 05:21 PM, каза:

Според мен, защото я е направил и всъщност в самата направа е било удоволствието за тоя човек. Сега какво да и прави вече? Като я продаде ще почувства, че е получил признание за труд-а си и ще се захване с друго нещо. Примерно.... :drive:


И аз мисля по същия начин,или пък може да си е харесал нещо друго като в бързи и яростни да направи нещо човека :unsure: оня ден гледах един за 20 000 евро как беше направил едно Ауди 80 все едно че беше R8 само че по извънземно и малко по късо направо полудях като го видях $ :blink: това е истината
Отговори

Magelan снимка Magelan 21 ноември 2007 - 10:41

А според мен ( поне така си мисля) проекта отдавна е достигнал своя връх. От тук нататък всичко повече ще се превърне в извръщение. И ако човека е такъв само да ръчка, няма да испитва удоволствие от експлоатацията му, така че продава и преминава на друг проект.
За човек с пари не съм много съгласен. акоп беше толкова голямо ГЪЗЕ (както повечето) щеше просто да даде колата на някоя тунинг фирма и да я чака на изхода готова. И щеше да е само един експлоататор, докато не го надмине нещо по шусето и да реши че колата не е достатъчно мощна и да я смени с дръга такава.
Волво мотора е там поради факта че няма опелов четири цилиндров мотор с такъв ресурс, колкото и да е тъжно това.
И все пак я е правил с ръцете си и е ползвал много спонсори, ако беше паралиа нямаше да е така.
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 21 ноември 2007 - 11:47

Ебаси, тва е легендарен автомобил... не е истина, продавам си имота, ръката, дроба, душата за такаа кола бе, а парите които му търси са смешна сума на фона на вложените морални и финансови усилия..
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 21 ноември 2007 - 11:55

:unsure: Защо не съм човек с много пари да я докарам в БГ тая бегачка?На цената на 1/4 Кайен какво можел да си купи човек!За съжаление не всички мислят като мен.
Отговори

DerMeister снимка DerMeister 21 ноември 2007 - 11:58

 Magelan, на Nov 21 2007, 10:41 AM, каза:

А според мен ( поне така си мисля) проекта отдавна е достигнал своя връх. От тук нататък всичко повече ще се превърне в извръщение. И ако човека е такъв само да ръчка, няма да испитва удоволствие от експлоатацията му, така че продава и преминава на друг проект.

Емм да де и аз това исках да каже. :unsure:

Има и положителна страна. С какво ли ще се захване пич-а и да се надяваме, че ще е Опел. :drive:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg