Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Втори национален събор-Уточнение

Тази тема е заключена « Prev

BOJKATA снимка BOJKATA 02 юни 2010 - 10:48

Колеги, идва време да уточним- кой ще ходи, кога ще ходи, с какво ще ходи!?

1. Нека тези които ще ходят на събора, да се отбележат, за да уточним примерна бройка!
2.Уточнете и кога ше ходите- само събота, само неделя, или ще сте там и двата дни!
3.Нека се разберем и кой с какво ще ходи- с личен автомобил, или ще се вози с някой!

Може би, някой ще кажат, че е рано! Но знам колко сме добри с организацията, а времето върви!

Вие сте!!!

:61: :mhihi:
Мнението беше редактирано от BOJKATA: 02 юни 2010 - 10:49
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 02 юни 2010 - 11:42

Божка изпревари ме и аз се бях замислил за такава тема но добре си се сетил :)
Аз лично съм 50/50 с идването, че точно тогава :mhihi: близките ще са отпуска и ще са на почивка и ще се наложи аз да се заема изцяло с кафето. ако евентуално намеря някакъв вариант за ходене ще съм сам и пак казвам ако успея да се класирам искам да съм там и 2-та дни.
Отговори

monsherova снимка monsherova 02 юни 2010 - 18:26

Аз съм там и това си го знам още от миналата година...  :mhihi: само стикерите чакам  :mhihi:

Ще пътувам с мойте си Ора, както миналата година. За Събота гарантирано ще съм там, за Неделя не се знае... и те така.

Божка, само не разбрах за кво ти е "примерната бройка"  :mhihi:

ПП: Цецко, ти ще искаш ли инфо за стикерите?
Мнението беше редактирано от monsherova: 02 юни 2010 - 18:29
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 02 юни 2010 - 21:14

 monsherova, на 02 Jun 2010, 19:26, каза:

Божка, само не разбрах за кво ти е "примерната бройка" :mhihi:

Ами за да се уточни колко хора с колко коли ще бъдем, че да возим тези без колите!
Трябва и да знаем броя на колите, за да поръчаме стикерите за събора!

Аз както знаете, скоро ще "годинясам" без работа, но ще си скъсам г...ъ и пак ще отида! Имам уговорка с Бисер и Лъчо да пътуват с мен, ще помогнат и с горивото!
Мнението беше редактирано от BOJKATA: 03 юни 2010 - 16:02
Отговори

HowDouWantit снимка HowDouWantit 02 юни 2010 - 21:41

Божка аз може би ще запълня бройката в Астрата :mhihi: не се знае още , ама мисля да дойда! :mhihi:
Отговори

momo_pleven снимка momo_pleven 02 юни 2010 - 22:16

аз съм там само чакам за номерата аз сум с моата бегачка :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Мнението беше редактирано от momo_pleven: 02 юни 2010 - 22:17
Отговори

Cv3tk0 снимка Cv3tk0 08 юни 2010 - 16:11

Колеги този път сигурно ще ходя с Монтанската група :) ще ви изоставя но там ще се видим :icon_razz2: трябва да се напием като миналата година как беше този път съм си сложил по силен токов кабел :D надявам се да не се стопи като миналият път. Поздрави
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 09 юни 2010 - 17:11

Какво става бе?
Колегите от София, вече се организират кой ще води колоната, а ние още незнаем, ще имаме ли изобщо колона!? :newsm05_41:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 09 юни 2010 - 21:24

Споко е Божка, хора бол ама доста от тях не влизат в форума ..... ще направим колоната само няма се плашиш :newsm05_41:
Отговори

Марто снимка Марто 10 юни 2010 - 08:49

Един процедурен въпрос :) През Троян - Кърнаре минавате нали ? Защото има вероятност да тръгна от около Троян и може да се присъединя към вашата групичка :)
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 10 юни 2010 - 09:09

Да колега, Троян - Кърнаре е маршрута по който минахме и миналата година! :newsm05_41:
Отговори

dera снимка dera 20 юни 2010 - 22:16

И аз мисля да се включа към вашата групичка ако може разбира се!
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 20 юни 2010 - 23:39

 dera, на 20 Jun 2010, 23:16, каза:

ако може

Ми къ! :mhihi:
Ще минем да те заберем, и пердашим! :mhihi:
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 21 юни 2010 - 20:37

Колеги здравеите.Понеже аз на 3 ти и 4 ти се падам на работа и няма да мога да дойда но синът е много мераклия и иска да ходи се е разбрал с тъщата да го заведе тя с нейната кола та мисалта ми е ще може ли и те да се включат в организацията и да пътуват нататака с вас?
Мнението беше редактирано от НИКСАНА: 21 юни 2010 - 20:39
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 21 юни 2010 - 21:00

Няма проблем! Ма що да разкарва жената, може да се включи в някоя кола с горивото!
Така ще му излезне по ефтино и няма да пържи жената 2 дни на това слънце!
При мен има едно свободно място! :mhihi:
Мнението беше редактирано от BOJKATA: 21 юни 2010 - 21:13
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 21 юни 2010 - 21:59

Еми незнам те вече са се разбрали а и тя каза че не я бърка и тамън ще се разходи па и неискам да натоварвам никои от вас вярно че вече е голям ама.... преди да я пита тои иска да направи точно така някои да го земе и да помага със горивото(много би се радвал да се вози във Астра ГСИ се пак са му любими...) обаче жена ми категорично отказа се пак тя не ви познава..... :mhihi: А кога ще тръгвате на 2-ри нощес ли ?
Мнението беше редактирано от НИКСАНА: 21 юни 2010 - 22:02
Отговори

Cv3tk0 снимка Cv3tk0 21 юни 2010 - 22:33

Миналата година тръгнахме в 7 сутринта смисъл аз тръгнах в 5 във 7 бях в Плевен и с няколко почивки бяхме почти в началото на всичко :)
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 21 юни 2010 - 23:27

Е то попринцип от колко почва 7 часа не е ли късно?
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 22 юни 2010 - 00:29

Аз мисля(бааа, колко нереално звучи :mhihi: ), че трябва да тръгнем около 6 часа!
Пътя ни е около 3 часа!
Предлагам да се съберем на бензиностанция "ЕКО"(на изхода на Плевен, посока Ловеч) в 5:45ч. и да тръгнем в 6:00.!
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 22 юни 2010 - 06:25

Ами за тръгването и аз мисля по навреме да се организираме и в 6.00 да сме на ЕКО-то и да тръгнем.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg