Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Хобито на всеки от нас

penchod снимка penchod 09 юли 2006 - 14:58

Мойте хобита са акваристика и риболов. Много ми се иска и колата да се нареди сред тях, защото има потенциял милата, ама все няма бюджет да направя каквото ми се иска с нея.
Отговори

B L A D E снимка B L A D E 09 юли 2006 - 17:17

Каране на опелчето и стрелба с пистолет :cen:
Отговори

ilia снимка ilia 10 юли 2006 - 08:25

:cen: koli koli rali wrc i jeni jeni
Отговори

Дамян снимка Дамян 10 юли 2006 - 08:42

Абе колеги,на вас колите май са ви на :cen: место,преди жените а ? Сигурно жените са ви по-рядко срещано нещо,така да се каже. :cen:
Отговори

ГостGM-Opel_* 10 юли 2006 - 09:07

kok12, на Jul 10 2006, 08:42 AM, каза:

Абе колеги,на вас колите май са ви на  :cen:  место,преди жените а ? Сигурно жените са ви по-рядко срещано нещо,така да се каже.  :cen:
 



Жената оставям, колата не. :thu: :cen: :thu:
Отговори

B L A D E снимка B L A D E 10 юли 2006 - 18:40

kok12, на Jul 10 2006, 09:42 AM, каза:

Абе колеги,на вас колите май са ви на  :cen:  место,преди жените а ? Сигурно жените са ви по-рядко срещано нещо,така да се каже.  :thu:
 


Е все пак темата е за Хобитата а не за ежедневието :cen:
Отговори

zmiori снимка zmiori 10 юли 2006 - 19:47

B L A D E, на Jul 10 2006, 06:40 PM, каза:

kok12, на Jul 10 2006, 09:42 AM, каза:

Абе колеги,на вас колите май са ви на  :cen:  место,преди жените а ? Сигурно жените са ви по-рядко срещано нещо,така да се каже.  :thu:
 


Е все пак темата е за Хобитата а не за ежедневието :cen:
 

ебати касметлиите колко много свободно време. аз отработа една малка ракия няколко пъти и в царството на морфеи.събота и неделя зависи от настроениети в гаража около "любовнницата" както казва жената. така минава месеца ипосле от начало .имам едни семеини приятели един път в седмицата яко купон и после тихо. иначе 18 години яко хандбал. отвреме на време и в Б-група та.
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 10 юли 2006 - 21:14

ЕЕЕЕ,аз съчетавам полезното с приятното, т.е.
КОЛИТЕ с ЖЕНИТЕ :cen: :cen: :thu: ,
а като ми остане време,карам и мотора?!

бойните изкуства и оръжията са на по-задно ,НО не и последно място!!!!!
Отговори

maniaka_ns снимка maniaka_ns 10 юли 2006 - 21:38

Секс през деня в колата а през ноща на капака :cen:Е не всеки ден,добре де рядко е да сме чесни 1път.Хоби фитнес кик-тай бокс от 1 година
карате 1м.Последна зарибявка муай-тай.
Мнението беше редактирано от maniaka_ns: 10 юли 2006 - 21:43
Отговори

kleyn снимка kleyn 11 юли 2006 - 16:08

моето хоби си ми е вектричката и всичко свързано с нея и опелите,а и с фитнес се занимавам малко ;)
Отговори

sauber снимка sauber 25 ноември 2006 - 23:27

Хобито ми е всичко де що е с двигател, е почти всичко де. Обичам Формула 1, гледам, чета и пиша за нея :) На kaka вече съм обещал да разказвам и приказвам и обяснявам каквото мога. И на всички бих стига да им е интересно. Не се смятам за кой знае какъв капацитет, но предвид това че за повечето хора формула 1 е " Ония смешните коли дето вървят с 200 и правят фиууууууу " , сигурно ще има хора на който има какво да се обясни.

Обичам да карам картинг и го правя винаги когато мога. От тази година участвам в един аматьорски шампионат на списание CLUB F1 ( www.clubf1.net ) и това ми харесва страшно много защото хората там са страшно готини и отзивчиви, големи симпатяги са и винаги са готови да помогнат и обяснят. Другата причина поради която ми харесва е, че все пак се кара състезателно :) А още по другата е, че се пътува :)

По параграф коли няма какво особено да кажа защото нямам книжка. Карам само по някакви селски обстановки и тук таме по планински пътища :) И в София карам ама с един чичко отдясно, с два педала и табелка убиец на покрива :)

Следващото ми хоби е интернет. Прекарвам супер много време в него и т.н. Клубове разни и предимно за коли и формула 1 и така.

Това от мен :c010:
Отговори

iavor снимка iavor 12 декември 2006 - 01:59

Карам мотор :) ,правя спойлери...те такива историй.От известно се увличам тука по някакви опели :19a: .Майтап-много скоро хоби ще ми стане човъркане по мойта кошарка,но мотора мие може би наистина любимото хоби :) .
Отговори

littlerock снимка littlerock 12 декември 2006 - 10:08

Ами главно фитнес и риболов тва е.
Отговори

batececo снимка batececo 12 декември 2006 - 11:09

Аз обичам да ходя на фитнесче, лошото е, че последно време покрай счупената Аскона не ми остава много време и ще взема да и тегля една м***а :16:
Иначе си имам черна котка и се грижа за нейното анаболизиране ;) за сега е 5 кила, много подвижна и атлетична и искам още кг да качи :19a:
Бих си взел питбул, но няма кой да го разхожда навън да... ходи до тоалетна... понеже не си стоя много вкъщи...
Слушал съм доста блек, дет и траш метал преди имам към 500 касетки, които събират прах от 7-8 години, сега съм на по-леки неща - System of a Down, R.A.T.M. както и хардкор и здрав рапец - YO, MAN, What up my nigga? ;) ей такива неща :) но не мога да забравя Бат Max Cavalera, както и брат му Igor Cavalera и изобщо старите неща на Сепултура (преди бат Макс да си вземе шапката), просто никога няма да остареят за мен...
Отговори

CynepMEH снимка CynepMEH 12 декември 2006 - 11:43

Аз напоследък джиткам яко боулинг - даже ходя по турнири за аматьори и печеля призове. Също така на фитнесче ходя лекинко по 3 пъти в седмицата само. Кефя се на кар аудиото и свързаните неща и след като си направих едно сетъпче, което скоро няма да променям в момента се занимавам с добавянето на блиц в колата и разни осветявания. :)
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 19 декември 2006 - 20:31

Аз обичам да си чопля по колата, да купонясвам и чат пат пред компа да гледам www.opelclub-bg.com
Отговори

EDS снимка EDS 14 януари 2007 - 20:04

Най голямата ми мания е да си човъркам колицата :unsure: и да си чаткам на комп-а :mhihi: както и dead metal4e и хард кор :beer:
Отговори

Chosta снимка Chosta 21 февруари 2007 - 16:37

при мене нещата не се различават много , интересувам се от всичко свързано с автомобилите , супер съм зарибен на тема C20XE , след жените най-много обичам автомобилите и по точно шофирането , много обичам да карам на сняг и лед , адреналина зад волана е много важен замен , освен това се занимавам малко с PC-та и с GSM-и , !!!
Отговори

Krasi Markov снимка Krasi Markov 06 март 2007 - 21:12

ОБИЧАМ ДА КАРАМ,НО НЕ И ДА СЕ ВОЗЯ
Отговори

aan_astra снимка aan_astra 06 март 2007 - 23:15

при мене от работа в гаража правя все някакви подобрения ако не по моята то по колите на приятели после момичета кафета дискотеки направо лудница но си ме кефи така през другото време имам предвит събота и неделя море , планина разпускаме малко и по купончета .След гаджето най важна е колата и тва си е счупи ли се нещо направо съм като болен докато не си я поправя :bishop:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg