Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Попитайте за сервиз или магазин във Варна в тази тема

Мишо снимка Мишо 10 октомври 2008 - 09:52

Колеги, имате ли идея къде във Варна продават гуми Kumho... писна ми да обикалям и да ме гледат като объл камък като ги питам за такива :unsure:
Отговори

Георги Методиев снимка Георги Методиев 10 октомври 2008 - 15:36

Колеги,може ли някой да препоръча добър ел.сервиз.Имам проблем с алтернатора-не зарежда добре.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 19 октомври 2008 - 09:01

ел сервиз ми бяха препоръчали много и от много места пича зад автогарата. Всички бакшиши там си оправят ел-овете.

Кумхо мише има почти навсякъде. Предимно на голямата гума ги има, и дианата имат и жижо ако не се лъжа. И по малките вулканизаторчета се намират. Имам познат дето продава също. Питай довечера ще те упътя.
Отговори

WILLY снимка WILLY 19 октомври 2008 - 09:25

Kumho имам за продаване ама зимни 15" иначе както писа Симбата - голямата гума и всички от веригата - на спартак точно до кръстовището на стадиона и зад шела на Зеленчуковата борса.
За ел от 10 години ползвам услугите на Станимир - сега се намира до воена болница - като застанеш срещу нея пътчето отляво (има табели) вземе ли те до 2 часа си готов и разполага с части на склад.
Отговори

Мишо снимка Мишо 20 октомври 2008 - 09:49

Благодаря момчета :newsm05_41: но реших да се бръкна и да заложа на сигурното - Ultragrip 7+ :sleep:
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 23 октомври 2008 - 18:58

здр колеги спешно ми трябва масло за скоросната кутия ГМ за опел? Къде в варна мога си купя?
Отговори

vektra1 снимка vektra1 23 октомври 2008 - 19:12

Ами от вносителят на опел за Варна /Каргоекспрес /телефони 052 574 103 и 052 574 104, гарантирано ще е оригинално и не е скъпо. :mhihi:
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 23 октомври 2008 - 19:28

:mhihi: благодаря колега
Отговори

Iv0 снимка Iv0 23 октомври 2008 - 19:30

17.20лв. за литър :mhihi:
Отговори

gadnqr4eto снимка gadnqr4eto 31 октомври 2008 - 15:19

Чудна тема ! Тъкмо за мен. Първо здравейте на всички колеги, и второ от скоро съм собственик на Астра 1.4NZ, и от скоро започнах да се чудя къде да я закарам за една диагностика, искам да ми погледне ходова част, спирачки и съединител, но искам да отида някъде където на 1-во място ще е наистина да ми дадат най-добрият съвет, а не 1-во да ме гледат в джоба и на всяка цена да искат д ами одерат кожата. :) Та ако някой има впечатления от съвестен майстор моля да дава координати и да ходя да го търся. И другото което е ..... тапицер ... взех астричка с увиснал таван, направо ме изкарва извън нерви, нека някой който е имал подобен проблем да каже къде да отивам и колко парички долу-горе му е струвало :)))) Ами благодаря ви много, лек и успешен ден на всички ;))))) :kuku:
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 31 октомври 2008 - 21:25

За тапицер на ул. Дунав 10.Влиза се в един тесен... двор и вътре в дъното са тапицерите.До Евро07 са.
Отговори

izperkal снимка izperkal 04 ноември 2008 - 19:40

Колеги скоро ще паднат температурите - трябва да сложа антифризец на астрата, но радиатора е пукнат точно под датчика за перката (пластмасата) някой да ме упъти каде да отида да ми го оправят и горе-доло колко ще искат за лепенето
Отговори

izperkal снимка izperkal 11 ноември 2008 - 16:12

Хей да не заспахте зимен сън :unsure:
Отговори

Владко снимка Владко 11 ноември 2008 - 20:27

Купи си нов :unsure:
Отговори

Мишо снимка Мишо 11 ноември 2008 - 20:57

 gadnqr4eto, на Oct 31 2008, 03:19 PM, каза:

Чудна тема ! Тъкмо за мен. Първо здравейте на всички колеги, и второ от скоро съм собственик на Астра 1.4NZ, и от скоро започнах да се чудя къде да я закарам за една диагностика, искам да ми погледне ходова част, спирачки и съединител, но искам да отида някъде където на 1-во място ще е наистина да ми дадат най-добрият съвет, а не 1-во да ме гледат в джоба и на всяка цена да искат д ами одерат кожата. :) Та ако някой има впечатления от съвестен майстор моля да дава координати и да ходя да го търся. И другото което е ..... тапицер ... взех астричка с увиснал таван, направо ме изкарва извън нерви, нека някой който е имал подобен проблем да каже къде да отивам и колко парички долу-горе му е струвало :)))) Ами благодаря ви много, лек и успешен ден на всички ;))))) :unsure:

Аз лично специално за ходова част ползвам на Мимо сервиза до колелото. Повече от доволен съм, единствения недостатък е че май е по-скъпо от на други места, но и нямам голяма база за сравнение.

 izperkal, на Nov 4 2008, 07:40 PM, каза:

Колеги скоро ще паднат температурите - трябва да сложа антифризец на астрата, но радиатора е пукнат точно под датчика за перката (пластмасата) някой да ме упъти каде да отида да ми го оправят и горе-доло колко ще искат за лепенето

Купи си нов както ти каза Владко... стотина лева е. Аз лично не бих си правил експеримент :knee:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 13 ноември 2008 - 22:09

 Racer_, на Oct 31 2008, 09:25 PM, каза:

За тапицер на ул. Дунав 10.Влиза се в един тесен... двор и вътре в дъното са тапицерите.До Евро07 са.

за кожи, тапицирах си волана до църквата Свети Никола ли беше на центъра. Пича работи много бързо и не съм виждал по-качествено на живо. Ако има някой интерес да пита на лс.

 izperkal, на Nov 4 2008, 07:40 PM, каза:

Колеги скоро ще паднат температурите - трябва да сложа антифризец на астрата, но радиатора е пукнат точно под датчика за перката (пластмасата) някой да ме упъти каде да отида да ми го оправят и горе-доло колко ще искат за лепенето

За антифриза - магазина на ВиК за опел имат всякакъв, аз сложих син немски. Радиатора за мойта беше 200 и малко пари нов. За твойта ще е по-евтин питай пак там.

За лепене не мога да ти препоръчам щото не съм го правил и не съм и питал къде.
Мнението беше редактирано от simbon4o: 13 ноември 2008 - 22:13
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 13 ноември 2008 - 22:14

 simbon4o, на Nov 13 2008, 10:09 PM, каза:

за кожи, тапицирах си волана до църквата Свети Никола ли беше на центъра. Пича работи много бързо и не съм виждал по-качествено на живо. Ако има някой интерес да пита на лс.


Петър Енчев 14 е адреса.Там лошото е, че трябва сам да си го свалиш и да му го занесеш.Инъче съм видял над 20 волана от него направени и всичките са идеални.Цени между 50 и 80 (поне за тия дето съм видял) в зависимост от кожата.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 21 декември 2008 - 14:07

Търся си такова нещо, някой ако има идеи да свирка :D може и обикновена гума, само да е на ленти или ролка.
Хайде градски помагайте.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 22 декември 2008 - 00:18

 simbon4o, на 21 Dec 2008, 02:07 PM, каза:

Търся си такова нещо, някой ако има идеи да свирка :D може и обикновена гума, само да е на ленти или ролка.
Хайде градски помагайте.


Аз отдалече да "хвърля" едно предложение -
гумите за уплътнение на дограми, врати, прозорци,
продават се на ролки в строителните магазини, има
2-3 вида като качество и дебелина.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 22 декември 2008 - 13:20

 Peshotiger, на 22 Dec 2008, 12:18 AM, каза:

Аз отдалече да "хвърля" едно предложение -
гумите за уплътнение на дограми, врати, прозорци,
продават се на ролки в строителните магазини, има
2-3 вида като качество и дебелина.

ще проуча веднага и ще кажа какво е станало, мерси за инфото.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg