Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

камери на пътя

kahun снимка kahun 10 септември 2011 - 11:39

някои знае ли в Пловдив или около Пловдив да са сложили статични камери един приятел ми каза че на карловско шосе (в началото точно до камерите от които може да се гледа онлаин )са сложили но като я видях ми се струва че не е такава за скорост
Мнението беше редактирано от kahun: 10 септември 2011 - 11:42
Отговори

Гостvizuvi_* 22 септември 2011 - 16:42

И на мен ми е интересно, ако някой има информация - да пише :drinkin2:
Отговори

hudson снимка hudson 22 септември 2011 - 16:49

За Пловдив са 3 камери за сега - 2 са на магистралата при хепи и една на колелото на панаира в посока към центъра.
Отговори

nakata снимка nakata 23 септември 2011 - 00:03

 hudson, на 22 септември 2011 - 16:49, каза:

За Пловдив са 3 камери за сега - 2 са на магистралата при хепи и една на колелото на панаира в посока към центъра.

Kъде по-точно се намира камерата на колелото на панаира?
Отговори

Гостvizuvi_* 04 октомври 2011 - 21:42

 nakata, на 23 септември 2011 - 00:03, каза:

Kъде по-точно се намира камерата на колелото на панаира?

и на мен ми е интересно - на ден по 7 пъти минавам изтекаха ми очите да я търся и така и не съм я видял още.
Отговори

kahun снимка kahun 05 октомври 2011 - 07:18

и аз чакам колегата да сподели защото на сайта за камерите по пътя в Пловдив излизат бая камери
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 02 ноември 2011 - 18:23

Тука има всичко което ти трябва!
http://antiradar.braindumpz.com/
Отговори

Гостpetrochelly_* 19 декември 2011 - 17:15

Мале ако са толкова много в града няма да може да се смогва на края на месеца като дойдат честитките :moderator:
Мнението беше редактирано от petrochelly: 19 декември 2011 - 17:15
Отговори

kahun снимка kahun 19 декември 2011 - 17:19

не са толкова на някои от местата минавам всеки ден и съм ги търсил но ги няма и ме съмнява чак толкова скрити да са ги направили
Отговори

ерменчев снимка ерменчев 20 декември 2011 - 21:35

Колеги тия камери трябва да ги има,но не са сложени.
В навигацията ми също са вкарани и пищи като луда,но всъщност ги няма.
Но за всеки случай карайте по спокойно.
Има камери на сфетофара на 60-класното в Тракия,но те засичат само преминаващи на червено.
Чао.
Отговори

kahun снимка kahun 20 декември 2011 - 22:14

и това е полезна информация :clapping: а за карането по спокоино наистина че с тия не обозначени коли с камери не знаеш от къде ще изскочат така че по бавничко :bishop:
Отговори

GOTIN снимка GOTIN 13 януари 2012 - 19:33

Kолеги, ето обещаната информация:
http://news.plovdiv24.bg/316865.html
http://news.plovdiv24.bg/320015.html
Отговори

Rado1768 снимка Rado1768 19 януари 2012 - 15:36

Здравейте колеги. Да споделя и аз малко инфо по въпроса. Онзи ден получих честитка - превишена скорост 82 км/ч на "Санкт Петербург" преди надлез "Родопи" . Засякли са ме с камера в необозначена полицейска кола. Аз всъщност я мернах щото беше на 25.12. около обяд и бях сам самичък на пътя. Бяха с бяла Астра - полицейските, но без надписи и буркани, качени отдясно на тротоара с предницата срещу движението. Та днеска ходих да се оправям в КАТ и от там разбрах, че в момента КАТ имат на разположение само два такива автомобила с камери, които са вързани с радар и те снимат на клип с дата час скорост и т.н. ПО принцип едната кола обикаляла на определени места в града , а другата по главните пътища извън града - основно Пловдив - Асеновград и Пловдив - Карлово. Тези в града най-често ги търсете по големите и по-малко натоварени булеварди , където действително може човек да се унесе и да кара по-бързичко. Другаде или не можеш да караш бързо от трафика или дори и да се случи, ако сте две - три и повече коли и ви засекат , трудно може да се разбере коя точно кола с колко кара и затова стоят на скришно и там където е "сигурно". Иначе всички други стационарни камери в града са само за охрана. Тях ги гледат по РПУ-тата и по техните записи до сега , а предполагам и в близко бъдеще още не пишат актове за нарушения пък било то и преминаване на чарвено. Със сигурност в момента в Пловдив НЯМА стационарна камера с радар.
Поздрави и безаварийно. Чакаме календарите !
Отговори

GOTIN снимка GOTIN 20 януари 2012 - 10:17

 Rado1768, на 19 януари 2012 - 15:36, каза:

Здравейте колеги. Да споделя и аз малко инфо по въпроса. Онзи ден получих честитка - превишена скорост 82 км/ч на "Санкт Петербург" преди надлез "Родопи" . Засякли са ме с камера в необозначена полицейска кола. Аз всъщност я мернах щото беше на 25.12. около обяд и бях сам самичък на пътя. Бяха с бяла Астра - полицейските, но без надписи и буркани, качени отдясно на тротоара с предницата срещу движението. Та днеска ходих да се оправям в КАТ и от там разбрах, че в момента КАТ имат на разположение само два такива автомобила с камери, които са вързани с радар и те снимат на клип с дата час скорост и т.н. ПО принцип едната кола обикаляла на определени места в града , а другата по главните пътища извън града - основно Пловдив - Асеновград и Пловдив - Карлово. Тези в града най-често ги търсете по големите и по-малко натоварени булеварди , където действително може човек да се унесе и да кара по-бързичко. Другаде или не можеш да караш бързо от трафика или дори и да се случи, ако сте две - три и повече коли и ви засекат , трудно може да се разбере коя точно кола с колко кара и затова стоят на скришно и там където е "сигурно". Иначе всички други стационарни камери в града са само за охрана. Тях ги гледат по РПУ-тата и по техните записи до сега , а предполагам и в близко бъдеще още не пишат актове за нарушения пък било то и преминаване на чарвено. Със сигурност в момента в Пловдив НЯМА стационарна камера с радар.
Поздрави и безаварийно. Чакаме календарите !


Колега и аз нещо такова разбрах. Камерите, които са разположени в града не могат да следят скоростта, а просто дали минаваш на червено и евентуално при ПТП...
Отговори

denontel снимка denontel 20 януари 2012 - 21:22

Аз особено много обичам да минавам на червено особено на сточна гара>
Отговори

BALKY снимка BALKY 21 януари 2012 - 19:04

Ами тия камери са, че да може да намалеят джигитите по пътя! Аз съм категорично ЗА да ги има през 10 метра!
Отговори

GOTIN снимка GOTIN 21 януари 2012 - 23:13

 denontel, на 20 януари 2012 - 21:22, каза:

Аз особено много обичам да минавам на червено особено на сточна гара>

За сточна гара и аз съм така... никога не мога да остана 1ва кола да чакам... ;д
Отговори

Shades снимка Shades 21 януари 2012 - 23:37

За сточна гара специално има достатъчно време за изтегляне ако някай тапир не реши да прави обратен завой където не му е мястото. Между другото за статичните камери сме ОК, но ако сте с по-стари антирадари е добре да поосъвремените техниката, че вече има нови "пчелички", които жилят в POP режим и руските антирадари и кобрите удрят греда :newsm05_41:
Отговори

GOTIN снимка GOTIN 23 март 2012 - 09:49

Момчета почна се... :)
http://news.plovdiv24.bg/338926.html
Отговори

oL1pS снимка oL1pS 23 март 2012 - 13:04

 GOTIN, на 23 март 2012 - 09:49, каза:

Момчета почна се... :)
http://news.plovdiv24.bg/338926.html


хихихи :D , добре че нямам кола в момента (Бокс :Д) , че да мога да поразгледам форума ;д от до ..
Единствено минавам на Жълто - Червено на кръстовището до ВСИ (Аграрния Университет) - прекалено много коли има за обратен и изтеглянето става адски бавно когато има 4-5 коли .. за това лееко минавам на жълто :Х (дано там да няма камери...)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg