Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Избор между 2 CD-та.

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 09 август 2012 - 07:27

Здравейте. Замислем се за смяна на CD-то, но бюджета ми е скромен 200-300 лв. макс. (по-точно не ми се дават маса пари за радио). Та оснвните неща са да свети червено и да има USB и Bluetooth. Основно се спрях на 2 модела. Днес ще ида да ги чуя.

http://pioneer.bg/in...&product_id=432

или

http://www.lg.com/bg...iar-LCS700B.jsp

Основната разлика е, че LG-то има и дистанционно, но това не е определящо.
Давайте съвет кое от 2-те или някое друго да взимам. Ще го взимам на лизинг, та и това си е фактор :)
Отговори

autozaks снимка autozaks 09 август 2012 - 08:35

Определено Pioneer-а! Аз имам в мойта кола(вектра Б) озвучаването е страхотно! До колкото съм запознат с Pioneer, евтините и скъпите им модели предлагат почти еднакво качество на звук с разликата че скъпите имат повече екстри. Ако можеш да минеш без Bluetooth, силно ти препоръчвам Pioneer MVH-1400UB Модела е без CD само радио и USB.
LG никога не съм имал но съм чувал в 2-3 коли как свири и определено Pioneer е много над LG като качество на звука. На мен LG не ми хареса изобщо като звук! Дистанционно можеш да си ползваш бутоните н волана за Pioneer-а
Отговори

CuMo снимка CuMo 09 август 2012 - 08:58

И аз съм на същото мнение като колегата преди мен, когато си купувах моя Pioneer, дето е някъв много нисък клас за около 150 кинта, човека от когото го купих, докато ми го монтираше и си говорихме ми каза "В ценовия клас до около 400 кинта - всичко ти е еднакво, има много минимални разлики". Така, че колега, преценяй си, аз от моето съм си много доволен :)
Отговори

valensi снимка valensi 09 август 2012 - 09:10

Наистина колега няма две мнения по въпроса. Pioneer-а като качество на звука е в пъти по-добро от LG, SONY, KENWOOD, ALPINE и други марки в този ценови клас които се продават на пазара. Не, че и те нямат хубави плеъри но просто на Pioneer и най-евтините CD-та от по 150-160 лв. свирят като модели от други марки за по 300-400 лв примерно. Bluetooth-а на Pioneer-а е Паротски което също е хубаво а и можеш отделно да си купиш дистанционно за него.
Отговори

Zdravkicha снимка Zdravkicha 09 август 2012 - 09:11

И аз съм за Pioneer-а <_<
Отговори

titan22 снимка titan22 09 август 2012 - 15:44

Аз пък съм за LG-то,имам по-ниския клас,без блутуут,но ми харесва какъв плътен звук вади на басите и то на оригиналните говорители.Най-добре колегата да отиде и да пусне двете машини едновременно и да се заслуша коя ще го впечатли повече.
Отговори

valensi снимка valensi 09 август 2012 - 16:06

Много трудно може да разбереш на демо борда в магазина с някви колони в някви обеми как ще свирят двете цд-та. То ако се тества най-хубаво е да се тестват в колата но малко магазини биха се занимавали с такива тестове.
Отговори

CH_M снимка CH_M 09 август 2012 - 16:41

 Ka4o_pi4a, на 09 август 2012 - 07:27, каза:



Зимай Pioneer-а и не се занимавай с глупости , даже си остави и оригиналните говорители.
Свирят си перфектно и бас си има и акустиката е прилична .
Аз съм с дърт модел DEH-P9600 , и съм с оригиналните колони и просто бях изненадан като го чух как свири в колата след поставянето .
А LG май правеха телевизори ....там са силни , ама в кар-аудиото са на ниво прохождащи :smile3560:
Отговори

titan22 снимка titan22 09 август 2012 - 16:59

:blahblah: :blahblah: :blahblah:
Отговори

CH_M снимка CH_M 09 август 2012 - 17:14

 titan22, на 09 август 2012 - 16:59, каза:

:blahblah: :blahblah: :blahblah:

Ша нагазиш лука май ....
14. СПАМ-ът е забранен под каквато и да е форма (постове с една дума, емотикони, безсмислени коментари и т.н.) ще бъде премахван без предупреждение, а съответният автор наказан по преценка на модериращия мнението му.
Отговори

titan22 снимка titan22 09 август 2012 - 17:24

Ето ти с повече думи-LG отдавна не са прохождащи във аудио-то,но явно си пропуснал този факт.





П.П.ами давай,съобщи на модовете и така ще докажеш че умираш да се заяждаш.
Мнението беше редактирано от titan22: 09 август 2012 - 17:30
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 09 август 2012 - 20:26

След работа минах - LG-то има супер евтина изработка и нямаше нищо общо със снимките. Pioneer-a ми хареса, но копчетата му бяха като на тамагочи. После забелязах този Blaupunkt http://technomarket....helsinki-220-bt . Прослушах го и ми хареса как свири. Изпробвах и синия зъб и взех, че го купих :D .
Мнението беше редактирано от Ka4o_pi4a: 09 август 2012 - 20:28
Отговори

Serg71 снимка Serg71 09 август 2012 - 21:16

Здравейте . Наскора попаднах на едни евтини CD - Китайчета - Сони . Пайнер и още няколко марки . Цената се движеше от порядъка на 60 -120 лв . Та въпросчето ми е вземал ли е някой от тяхи има ли впечатления как свирят .То в днешно време всичко е китайче .
Умишлено не споменавам сайта да се се приеме като реклама .
Отговори

titan22 снимка titan22 09 август 2012 - 22:50

Ако са от типа реплика-не се лъжи да взимаш,имай в предвид че китайско и китайско има разлика.Произведено в Китай и произведено по лиценз са различни продукти.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg