Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

25.02.2007 ***Петрич + Благоевград***

Тази тема е заключена « Prev

Vilik снимка Vilik 26 февруари 2007 - 00:42

Ето и новата темичка в нашия раздел...
Първата част от деня е бил в Петрич за което така и не всички успяхме да се организираме,до последно никой не ми беше казал,че ще ходим(ама както и да е ) Жалко,исках да видя корсата на Венци в каква форма е, но някой друг път ще е :61: Та на вместо Петрич ,аз бях отишъл на VW на националната среща в София и там имаше по нещо интересно,Ексел така и неможах да го мерда да го питам някое въпросче относно For Exell :)

Вечерта след дежкия ден се събрахме както си е по дефолт в ОМВ-то
ето го и снимковия материал... Малкия е с жълт картон :beer: за неявяване
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ееееее тоя път имаше и какички небило се :beer:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


Този път се пробвах без светкавица и малко размазани ама ... за безпари толко :mhihi:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 26 февруари 2007 - 00:52

Кви картони раздаваш пък ти бре?! :mhihi: . Аз просто съм в почивка и няма лекции и съм в София,където ходя на срещите.някой некви снимчици от петрич,да не би Венци да е замервал корсата?
Отговори

MANEV снимка MANEV 26 февруари 2007 - 00:55

Бояне спишш :beer: каде са снимките от петрич :mhihi:
Отговори

Vilik снимка Vilik 26 февруари 2007 - 00:56

Ca$h Money, на Feb 26 2007, 01:52 AM, каза:

Кви картони раздаваш пък ти бре?!  :mhihi:  . Аз просто съм в почивка и няма лекции и съм в София,където ходя на срещите.някой некви снимчици от петрич,да не би Венци да е замервал корсата?
 


Нали си на газ ве мушмурок гледай,че е 50стинки,ела до тук пиини едно кафе пък си ходи пак по София,исках да ти пробвам суббуфера на мойто усилвателче :dancin:
А колкото за снимки от Калифорния,има ! Ама са в Боян и Слави :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 февруари 2007 - 11:18

Стига ме юркате ве! Снощи имах гост от София :61: . Трябваше да се видим с него за малко уж. Та kravarka пак ме хвърли в тъч като се обади в 1 през ноща да ми каже, че е в Благоевград. Както и да е. Първо за уйкенда, да кажа, беше страхооотен! Първо в Събота се събрахме в Сандански Митко метана и семейство, Ивчо (xcalibur) и Ева, Слави с черната Манта с приятелката му и техни приятели. Митя и Ивчо бяха ходили до Гърция преди това, но за там те да разказват. Вечерта след като се събрахме ходихме на таверна, Дионисос, където беше много добре преди да почнат да денсат едно стадо дебели гъркини които ако бяхме останали да погледаме още 20-на минути, щях да получа трайна импотентност. След като се спасихме от тоя УЖАС на грозотата, се намъкнахме в дискотека Афродита, дето беше пълно с пияни тинейджърки, но не се задържахме, щото не беше такава вечерта. След това се изтресохме в дискотека Даун Таун. Там по една платформа с плексигласов под се кълчеха едни страшни мацки по ... ми коя каквото е имала да сложи да не е без хич. Та благодарение на тях ефекта от гледката в таверната отшумя. И така до бая късничко изкарахме. На другия ден сутринта имаше малко разходка и след това към обяд отидохме на пистата в Карналово до Петрич. Там ни чакаше почти цялата група от Благоевград. Корсата беше докарана на платформа. Венци я пусна няколко пъти, като накрая вече показа сериозен перформънс. Определено има още работа по нея, но съм сигурен, че Венци ще я направи! Имаше интересни гонки. Видяхме и петричката драг Вектра. Определено е доста силна... Аз лично също записах две победи, една срещу Слави и черната Манта и една срещу Митя метана! За сега зблъсака на белите техники и газта и метана е 1:0 за газта. :mhihi: Общо взето супер беше всичко! Много смях и веселба беше. И полиция дойде и там една врътка беше. Ма тая информация си остава за лично ползване. И така гледам май другата седмица ще има повторени и то с много по-сериозно присъствие от София. Та колеги от Благоевград, да не кажете, че пак не съм казал! Специално за Вили и Янко го пиша! Другата седмица в Петък и Събота, Васко - Ndoe, организира пиянски уйкенд в Петрич. Всички са поканени. А да ве вида сега как ще се оправдаете! Ето ви и темата по случая:

КЛИКНЕТЕ ТУКА!!!

А сега малко снимки:

Ето я Мантата или както вече и казваме - пумпала :beer: :

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Бялата техника в Сандански:
Публикувано изображение

Брей от как я тунинговах по две мацки вече воза!!!
Публикувано изображение

Майсторе де мани тая цигара и врътни тия карбове да бега поече...
Публикувано изображение

Венци Рейсинг Тиим - Благоевград
Публикувано изображение

И пак Мантата, тя толкоз чиста, че как да не я снима човек!
Публикувано изображение

Опа ето го и синия Кадет с групата от Благоевград:
Публикувано изображение

Е шъ приибете Кадета така ве
Публикувано изображение

Като на всеки драг, не липсваха и семкаджии!!! :beer:
Публикувано изображение

Не се креиите!!! Виждат се семките!
Публикувано изображение

Опел 8V power!!!
Публикувано изображение

Лоша е!
Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

Иво снимка Иво 26 февруари 2007 - 11:33

Много :mhihi: Към благоевградския клон на клуба. Разходката през уикенда беше супер. Изкарахме си перфектно. Благодаря ви!

Боянчо я кажи тоя дето се правеше на лошо ченге създаде ли някакви грижи за корсата?

А колегата дето вози мляко - Мишо го засекохме около Дупница, ама той май не ни видя
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 февруари 2007 - 11:50

Ми общо взето нищо не стана. Полицая пита кой я кара корсата, Венци каза, че не е там момчето и че той е само механик и ония се повъртя поогледа какво става и се махна. За щастие се размина без проблеми. Но май имаше и помощ от едното от момчетата от Петрич. В общи линии това с полицайте си беше безсмислена работа, ма и те треа с нещо да се занимават.
Иначе Мишето е на Банско. Днес ще се прибере към София.
Отговори

Иво снимка Иво 26 февруари 2007 - 12:37

Мен най ме изкефи полицая как обясняваше, че няма да позволи повече гонки щото било незаконно и в тоя момент двама се пускат зад гърба му. Много насрано ги изгледа :mhihi:

А на Слави мантата кърти мивки направо. Кара ме си ние и по едно време Митята вика притеснен "нещо стърже много здраво" и в този момент се усети, че мантинелата реве отзаде :beer:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 26 февруари 2007 - 17:51

Е аз все ще изпусна най-яките срещи и мероприятия-някой да ме :beer: другия път :c010: :mhihi: :61: .Браво супер яко е било :beer:
Отговори

Vilik снимка Vilik 26 февруари 2007 - 18:40

Scorpion_BV, на Feb 26 2007, 12:18 PM, каза:

Специално за Вили и Янко го пиша


Аве на мен не ми беше за таверните и тук успявам да не изтрезнея в продължение на седмица,въпроса беше за пистата погледам гонки :mhihi:
Хайде наздраве,някой ако излиза по кръчмите тази вечер ще се видим :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 февруари 2007 - 20:56

Вили и другите, нищо не кзавате! Ще ходим ли на Петрич? Мислете и кажете защото Васко има място за 15-на човека а от София май ще са почти толкова. Ако се съберем сериозна група от Благоевград което се надявам ще трябва да се организира нещо и за спането! Чакам да пишете или да се обадите!
Отговори

IvO-16v снимка IvO-16v 27 февруари 2007 - 00:09

Vilik, на Feb 26 2007, 07:40 PM, каза:

Scorpion_BV, на Feb 26 2007, 12:18 PM, каза:

Специално за Вили и Янко го пиша


Аве на мен не ми беше за таверните и тук успявам да не изтрезнея в продължение на седмица,въпроса беше за пистата погледам гонки :mhihi:
Хайде наздраве,някой ако излиза по кръчмите тази вечер ще се видим :beer:
 

Айде съберете се и да направим една незабравима Рейсинг среща!!! :beer:
Отговори

Exell снимка Exell 27 февруари 2007 - 18:47

ViiIIiiIiiK тая тема в Валвето не мога да я отворя :beer: :61: :c010: , а не си ме видял , щото бях на работа и събота и неделя :mhihi: :beer: Та ай запитай тук де :dancin:
Отговори

Vilik снимка Vilik 27 февруари 2007 - 18:58

Exell, на Feb 27 2007, 07:47 PM, каза:

ViiIIiiIiiK тая тема в Валвето не мога да я отворя  :61:  :c010:  :beer:  , а не си ме видял , щото бях на работа и събота и неделя  :beer:  :beer:  Та ай запитай тук де  :dancin:
 


Темата беше: Македонска фронтера на Руски паметник :beer:
та след това беше писал,че си ме подминал все едно съм спрял,казвай другиа път като се състезаваш,а и до последно не бях сигурен дали това е твоето возило :dancin:
Изпусна добра среща в неделя :mhihi:
Отговори

Vilik снимка Vilik 27 февруари 2007 - 19:01

Scorpion_BV, на Feb 26 2007, 09:56 PM, каза:

Вили и другите, нищо не кзавате! Ще ходим ли на Петрич? Мислете и кажете защото Васко има място за 15-на човека а от София май ще са почти толкова. Ако се съберем сериозна група от Благоевград което се надявам ще трябва да се организира нещо и за спането! Чакам да пишете или да се обадите!
 


Колкото до Петрич,имам някъв странен отток на врата,днес така и неможах да се реанимирам за да ида на лекар,ако може това да е заушка както казаха по новините ... положението е лошо :mhihi:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 27 февруари 2007 - 20:01

Vilik, на Feb 27 2007, 07:01 PM, каза:

Колкото до Петрич,имам някъв странен отток на врата,днес така и неможах да се реанимирам за да ида на лекар,ако може това да е заушка както казаха по новините ... положението е лошо  :mhihi:
 


е дано не е заушка-от 1 месец се говори че в Благоевград има епидемия ама ние си учим,е аз още не де :61: .Вили,пожелавам ти да не е заушка братле - бързо възстановяване от мистериозната болест :beer: :beer:
Отговори

Exell снимка Exell 27 февруари 2007 - 20:15

:icon1_smile: Ахааа сетих се :) . Абе просто си те задминах щото бавно се придвижваше , не се и съмнявам във възможностите на жипарата :icon1_wink: :icon1_wink:

Ами щте чакаме на другата среща
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 февруари 2007 - 09:39

Exell, на Feb 27 2007, 08:15 PM, каза:

:icon1_smile: Ахааа сетих се :) . Абе просто си те задминах щото бавно се придвижваше , не се и съмнявам във възможностите на жипарата  :icon1_wink:  :icon1_wink:

Ами щте чакаме на другата среща
 


Ти внимавай с Фронтерата, че е палава! Пък и от високо може да не те види...

Абе Вили я пиши как си какво става!?

Никой нищо не казва за Петрич!? Да не си ходя само аз?
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 февруари 2007 - 16:48

Днес получих малко снимки от Слави:

Два пустиняци в таверна
Публикувано изображение


Ми любовта на живота ми :beer:
Публикувано изображение


Още влюбени гълабчета
Публикувано изображение

Тоя не го познавам
Публикувано изображение

Дискотека Дун Таун
Публикувано изображение

Тази кака е много облечена
Публикувано изображение

Красавици...
Публикувано изображение

Тази не е толкова облечена ама може ли да я снимш от толкова далече веее!
Публикувано изображение

Двете М-та... Манта и Метановица
Публикувано изображение

Ето и Голфа на мацката!
Публикувано изображение

Слави и Митя се харесват май...
Публикувано изображение

Групата на Рупите
Публикувано изображение

Нема да коментирам
Публикувано изображение

Опел фенка
Публикувано изображение

Кривете се, нямам време да ги въртя тези снимки :mhihi:
Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg