Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

17.06.2007 да спретнем една среща

Тази тема е заключена « Prev

cecko_pleven снимка cecko_pleven 12 юни 2007 - 19:49

Колеги тази неделя 17.06.2007 дайте да направим една по-многобройна среща пък и Чепа ще може да зареди батериите след тежкия рожден ден и ще може да почне отначало :icon_rolleyes:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 12 юни 2007 - 19:54

 cecko_pleven, на Jun 12 2007, 07:49 PM, каза:

Колеги тази неделя 17.06.2007 дайте да направим една по-многобройна среща пък и Чепа ще може да зареди батериите след тежкия рожден ден и ще може да почне отначало :ban:

Елате повече, много повече, да се видим и да се повеселим, пък и Чепа ще почерпи, той обеща да направи възможното и да дойде. Когато сме повече, е по- весело. Пък и както е казал Мечо Пух- колкото повече, толкова повече! Хайде, неделята ви чака! :icon_rolleyes: :wub: :opel_forever:
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 12 юни 2007 - 21:02

Както казах ще направя всичко възможно :icon_rolleyes:
Отговори

Silencer снимка Silencer 13 юни 2007 - 10:11

Aз ще дойда,пишете ме и мене :icon_rolleyes:
Лек ден!
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 13 юни 2007 - 13:38

Ние последния път говорихме за някакво друго место за среща, че както всички забелязаха като се съберахме 5 коли и другите няма къде да спират и от ЕКО-то само мрънкат та дайте някакви предложения къде да се събираме :icon_rolleyes:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 13 юни 2007 - 17:55

 cecko_pleven, на Jun 13 2007, 01:38 PM, каза:

Ние последния път говорихме за някакво друго место за среща, че както всички забелязаха като се съберахме 5 коли и другите няма къде да спират и от ЕКО-то само мрънкат та дайте някакви предложения къде да се събираме :icon_rolleyes:

Не се сещам за подходящо място, където хем да има място за колите, хем да има и ние къде да се видим на по бира или на по кафе. Трябва да е някъде в покрайнините на града. Който знае, да казва!
Отговори

rydeordie снимка rydeordie 13 юни 2007 - 19:29

И аз съм с вас :-)
Отговори

Silencer снимка Silencer 14 юни 2007 - 11:06

Някакви предложения,цецко,Иво кажете каде на мене ми се едно но да е широко
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 14 юни 2007 - 11:19

 Silencer, на Jun 14 2007, 12:06 PM, каза:

Някакви предложения,цецко,Иво кажете каде на мене ми се едно но да е широко


Ха да не сме само ние в този форум всички да дават мнение аз предлагам на паркинга на хотел КАЙЛЪКА където бяхме един път има много място има и кафе е вярно с малко надути цени ама..... вие сте :opel_forever:
Отговори

Silencer снимка Silencer 14 юни 2007 - 12:56

Ми иво да си каже
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 14 юни 2007 - 17:21

 Silencer, на Jun 14 2007, 01:56 PM, каза:

Ми иво да си каже


само ИВО ли е в този форум или само АЗ или Мууу или който и да било друг, че да решава какво да се прави и къде да се събираме и мисля, че всички сме равни, въпроса е всеки да си даде мнението и всички да решим а не само да пишем празни приказки както до момента и да вика, там ми е далеко, там ми е близко там ми е еди какво си... , аз дадох някакво предложение а най-лесно е да се вика "аз съм където кажете" така че мислете и на сбирката може да обсъдим някой предложения :opel_forever:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 14 юни 2007 - 17:58

 cecko_pleven, на Jun 14 2007, 05:21 PM, каза:

само ИВО ли е в този форум или само АЗ или Мууу или който и да било друг, че да решава какво да се прави и къде да се събираме и мисля, че всички сме равни, въпроса е всеки да си даде мнението и всички да решим а не само да пишем празни приказки както до момента и да вика, там ми е далеко, там ми е близко там ми е еди какво си... , аз дадох някакво предложение а най-лесно е да се вика "аз съм където кажете" така че мислете и на сбирката може да обсъдим някой предложения :opel_forever:

Прав си, Цеци, не сте само вие в този форум от града. Аз съм съгласен да се видим на хотела и там да обсъдим къде е най- подходящо да се събираме. Не се ядосвай, нали знаеш, че е по- лесно да ти кажат- събираме се там и там, отколкото да измислиш нещо. :wall: :wall:
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 14 юни 2007 - 18:38

:wall: :opel_forever:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 14 юни 2007 - 19:50

Още едно предложение от мене за сбирките ако искате може да се събираме и на ЛУК ОИЛ-а на изхода на Плевен посока ЯСЕН
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 14 юни 2007 - 22:24

Напълно съм съгласен.
Отговори

Myyy снимка Myyy 14 юни 2007 - 23:56

Понеже в неделя съм зает, а в събота ме няма мисля, че ще прескоча и тая среща :opel_forever: .
Имам обаче няколко предложения и идеи за срещите, но мисля да ги обмисля още малко и да ги синтезирам в една анкета след като ги съгласувам с вас естествено. Гласуването ще реши крайния вариант.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 15 юни 2007 - 07:55

Ами дайте в такъв случай тази седмица пак да се съберем на :eko: и да обсъдим на место някой идейки,предложения и след това да решим къде ще правим срещите
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 15 юни 2007 - 10:24

 cecko_pleven, на Jun 15 2007, 07:55 AM, каза:

Ами дайте в такъв случай тази седмица пак да се съберем на :eko: и да обсъдим на место някой идейки,предложения и след това да решим къде ще правим срещите

Съгласен съм с теб, а ако Мууу пусне няколко предложения за гласуване, ще гласуваме и ще изберем. Благодаря ти за темата! :opel_forever: :wall:
Отговори

Silencer снимка Silencer 15 юни 2007 - 13:33

еми аре пускайте анкета и тва е.
Иво честит празник! :opel_forever:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 15 юни 2007 - 14:46

Иво, честит рожден ден! Още 5 пъти по толкова ти желая! Много здраве, мацки и успехи! :opel_forever: :wall: :wall: :fire: :25: Пий и едно за наше здраве! И в неделя да си на линия!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg